Pitajte Vladimira Buača

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

Fudbal je uvek na prvom mestu ali texas holdem mu se priblizava :) Najbolja kartaroska igra, ko ne zna nek nauci, nece se pokajati....
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

1. Ne bih da zvuci kao fraza ali stvarno sam sa svima super. Ipak ne mozemo svi non stop da idemo zajedno tako da van terena najvise vremena provodim sa Popom, Stosicem, Vlatkom, Ducom, a od ove sezone tu su jos Mijatovic, Lazetic, Purke Stojanovic....
2. U Petrovaradinu, a dosta sam vremena provodio i na Limanu kod mog druga Baneta...
3. Vise volim da napadam....
4. Jedini strani klub koji volim i pratim je Liverpool, a to u zagradi je stvarno suvisno....
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

1. Mislim da je vec Pop napisao Ducu i Danija i u potpunosti se slazem, bice odlicni igraci ali ni ostali ne zaostaju puno...
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

Zaboravio sam na ostala Totijeva pitanja, evo ga nastavak...
2. Jako drag gol mi je bio protiv Atletika, pogotovo sto sam stvarno verovao da mozmo da ih izbacimo posle tog gola ali nema niceg lepseg od golova protiv Zvezde i Partizana.
3. Ja bih da vratimo Kacara, ne zbog golova sto je davao, ni zbog lepih poteza koje je pravio vec zbog toga sto je davao 300 posto sebe svaku utakmicu kako ne bi izgubili (malo je tesko ali to je moj izbor)
4. Dugo sam razmisljao ali ne mogu nikog da izdvojim...
5. Marakana: Crvena Zvezda - Vojvodina 0:3, nisu znali sta ih je snaslo....
6. Ne znam tacno ali vise nego proslih godina sigurno.
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

1. Nisam dugo igrao 4-4-2 pa se nadam da nisam zaboravio, sto se mene tice mozemo da igramo i 2-3-5 samo da pobedjujemo. Vise bih voleo u spic
2. Napad!!!!
3. To je vise za trenera pitanje, bilo bi neprikladno da ja komentarisem, mada mislim da ce to sve biti ok....
4. Cekao sam sva pitanja pa nisam stigao pre Zvezde da odgovorim ali sam rekao na radiju da cemo ih sto posto dobiti, a sad ti obecavam i za Izraelce(mislim da smo bolji od njih)
5. Iz utakmice u utakmicu bicemo sve bolji sto podrazumeva da nismo ni blizu maximuma i nadam se da cemo se na kraju svi zajedno radovati...
6. Za kola jos nisam polozio nikad me to nije nesto posebno ni interesovalo, uglavnom idem taxijem.... Gradskim sam prestao da se vozim pre oko 2 god.... (nekad idem i gradskim, uglavnom kad nemam "vremena" :) )
7. Ja sam za to da im uzmemo titulu, bez njihovih dozvola....
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

Zao mi je sto nisam ranije odgovorio ali bio sam siguran u pobedu....
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

OBECAVAM!!!!!
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

Sramota, svaki naslov je "Zvezda slaba" ali sto se mene tice mogu to da pisu i kad je pobedimo drugi i treci put u ovom prvenstvu....
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

Ti velikani su imali posebna prezimena i jos jednu malu sitnicu - znali su sve o fudbalu, tako da sam im jako blizu, imam posebno prezime, samo mi fali ta "sitnica" :)
Ne moras da mi se izvinjavas, veruj mi, od kad igram fudbal samo su meni pravili probleme ti koji moraju da igraju(ne mislim na Vojvodinu), ja nikad nisam bio taj koji mora da igra, ja sam bio onaj koji se bori za mesto pod suncem.... Ja sam iz Knina i 95 god. sam dosao u Novi Sad, u Kninu su svi navijali za Zvezdu pa tako i ja(bio sam mlad i glup), u Novom Sadu sam i dalje jedan period navijao za Zvezdu(i dalje mlad i ...), zatim sam dosao u omladince Vojvodine i polako mi je Vojvodina postajala draga, od kako sam u prvom timu stvarno mi je mnogo lepo, imaom super odnos sa navijacima i ljudima klubu i to je sve rezultiralo ovim sada, a sad ne samo sto volim Vosu, vec mrzim Zvezdu... Koliko njih navija za Zvezdu i Partizan ne znam posto niko nije javno rekao.... Nikad ne bih dospeo u tu situaciju posto ne postoji ni minimalna sansa da se to desi, ja sam sad spreman pred novinarima da kazem da ni po koju cenu ne bih presao u neki Bg klub....
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

1. Siguran sam da ima genetike i sportskog zivota ali po meni je to najvise do toga sto svaki trening, da ne pricam o utakmici, odradim 100 posto, jednostavno ne zelim da dodje dan da ne uradim nista u fudbalu i kazem sebi mogao si bolje i vise da treniras, ovako savest mi je mirna sta god da se desi....
2. U toku sezonu stvarno nemam snage za individualni rad ali na pauzi redovno radim....
3. Verovatno i jedno i drugo....
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Ljudi,ostadoh bez texta... :shock: :shock: :shock: :lol:

Vlado,hvala na odgovorima.i kao sto sam vec napisao,sve najbolje ti zelim u daljoj karijeri!!!
Slika
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Voja napisao:Ljudi,ostadoh bez texta... :shock: :shock: :shock: :lol:

Vlado,hvala na odgovorima.i kao sto sam vec napisao,sve najbolje ti zelim u daljoj karijeri!!!
I ja,trazili smo iskrene odgovore,bez nekog foliranja i to smo i dobili,sigurno onako kako to pre njega jos niko nije(tu naravno ne mislim da su ostali bili ne iskreni ali...)i zato jedno veliko HVALA nasem Buacu!
"ne samo sto volim Vosu,vec mrzim Zvezdu..." mislim sta reci :lol:
Vladimir Buac
Postovi: 12
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 4:45 pm

Post od Vladimir Buac »

Nisam hteo da se pojedinacno da se zahvaljujem na lepim zeljama, cestitkama i komplimentima jel bi se ponavljao.... Odgovorio sam na sva pitanja iskreno tj. jedino kako znam... Verujte dok sam citao pitanja i vase komplimente da sam se par puta najezio i zato bih na kraju zeleo svima da se zahvalim i nadam se da cemo se na kraju svi zajedno radovati!!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Hvala Bukiju na odgovorima i nama posvećenom vremenu :!:
Odgovori su bili iskreni i beskompromisni.Baš onakvi, kakvog ga poznajemo sa zelenog terena.U žaru i zanosu ne žali ni sebe, ni protivnike.Pa, i ako iskoči neka varnica, ne može mu niko zameriti, jer adrenalin samo vrši svoju funkciju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

Svaka cast Buki na odgovorima, ulio si nam dosta nade da ove godine mozda ipak uprkos svemu mozemo uzeti koji trofej i uraditi nesto u Evropi. Ali da ne bude sve na recima prvo Ivanjica po 3 boda i onda Izrael i u trece kolo, kako si obecao :wink:


a za ovaj odgovor...RESPECT... Postao si pravi SLANINAR 8)
Vladimir Buac napisao:a sad ne samo sto volim Vosu, vec mrzim Zvezdu...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Zaključana tema