Pitajte Aleksandra Popovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Pitajte Aleksandra Popovića

Post od Dejan »

Nastavljamo lepu tradiciju koju neguje ovaj forum, imamo priliku da postavljamo pitanja nasem kapitenu, Aleksandru Popovicu...pitajte :wink:
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

E toooo :lol:
Ovako,posto si ovde medju najcenjenijim igracima voljenog nam kluba red je bio da te i na ovaj nacin upoznamo :D
1.Jer ti sam radis profil na facebook i od koga si to video(Aleksica)?
2.S kim se najbolje slazes u ekipi?
3.Da li to sto nosis kapitensku traku stvara kod tebe dodatnu motivaciju i neku vecu odgovornost?
4.Zasto na poslednjoj utakmici prosle sezone protiv OFK-e niste pozdravili navijace,nego je to ucinio samo Zeljko Brkic?
5.Iskreno da li ce i jedan igrac pristigao iz bezanije biti pojacanje za duplu krunu i ulazak u UEFA kup?
6.Da li stvarno mislis da imamo kvalitet za Titulu(na mislim da nam kazes koji su ciljevi,nego da li stvarno mozemo)?
To su pitanja,koja sam morao da ti postavim,jer si kapiten 8) Inace svaka ti cast za zalaganje na svakoj utakmici i naravno za gol protiv zvijezde!U nastavku kraijere zelim ti sve najbolje,i naravno puno zdravlja i uspeha i Titula(sa Vosom!)Nadam se da ces nastaviti da pratis forum!
Preuzmi ga Pope 8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Veliki pozdrav za naseg kapitena,po meni uz Pantu,najboljeg igraca naseg tima.Evo i par pitanja:
1)Za koga navijas-zvezdu ili Vosu
2)Kako ti se cine inostrana pojacanja-Sepuya,Ostrovski i Jefferson?
3)Zasto Bekvalac tako puno vice na tebe?
4)Da li dodatno motivises saigrace u svlacionici kada stvari ne idu dobro?
5)Ko je po tebi (i uz tebe) saigrac cije kvalitete najvise cenis?
6)Ako nije tajna,moze li se znati koji italijanski klub te je trazio zimus?
7)Da li bi voleo da jednog dana kada napunis 30+ godina,dodjes u Vosu,tu zavrsis karijeru i eventualno preuzmes neku funkciju u Klubu?

Veliki pozdrav nasem kapitenu,samo nastavi da igras onako kako znas,neka te povrede zaobidju i ne slusaj mnogo Bekija

:mrgreen:
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Pozdrav za naseg kapitena, uz zelje da ga sluzi zdravlje i da ga zaobidju povrede.

Samo jedno pitanje: Sepuja - spic ili bek?

(Molim te nemoj one fazone "to je na treneru da odluci", znam da jeste, ali te pitam za tvoje licno misljanja.)
Korisnikov avatar
Zeljafcv
Postovi: 1473
Pridružio se: Sre Jun 25, 2008 1:41 am

Post od Zeljafcv »

Cao Pope!

1. Iskreno, ko u ekipi navija za Vojvodinu i gine za grb Vose, a koga interesuju samo premije?

2. Sepuja ili Lazetic, tvoj stav ko je bolji igrac?

I DA DIGNES PEHAR OVE SEZONE!!!
shecky
Postovi: 1410
Pridružio se: Ned Avg 20, 2006 11:44 am

Post od shecky »

Dezz Pope!
Pozdrav za mog omiljenog igraca ,kapitena :)
Necu nista da pitam vec je dosta toga pitano al ajd :)

1.Dokle vazi ugovor?

2.Dali ima sanse da se produzi a ako nema gde ce jednog dana da ode josh jedan od onih bez kojeg se igra Vojvodine ne moze zamisliti ...?

3.Haha malo cudno pitanje... ko je onaj brazilac valjda sto je na probi a koji lici na Ballack-a?

pozz i sve najbolje !
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Post od ssnigd »

1. Zasto si posle Indexa kao najbolji igrac tvoje generacije u NS-u, otisao u cz, a ne u Vosu. Koliko je tu Vosa zakazala?
2. U omladincima cz si bio ako se ne varam kapiten, koji je problem bio pa da ne predjes u njihov prvi tim.
3. Da li mozes da nam odgovoris koji je pravi problem sa Sepuom, on, Beki ili nesto trece.
4. Prvo kolo i odmah cigani na Karadjordju, sve osim 3 boda za mene je ravno tragediji - slazes li se :wink: . Pazi ja sam ozbiljan, kao i svi mi ovde na forumu.
5. Slicno kao i 4. - to, da li Vosa posle doooosta godina moze da zapocne sezonu pobedama, a ne da odmah za "vecitima" zaostajemo i da ih mi vijamo.

Eto toliko, pozdrav sve najbolje i srecno u Bakuu
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

karaburma poslednje kolo??
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

1.Sta ste preziveli u Niksicu kada je Vojvodina tvojim evrogolom izbacila Sutjesku iz prve lige?
2.Golovi iz slobodnjaka, da li ih mozemo ocekivati u vecem broju ove sezone?
3.San svih igraca je da odu u inostranstvo. Kako to da si ti vec odbio par punuda i ostao u Vojvodini?
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Jos jedno pitanje za Popa - zar vas igrace nije blam da igrate u onim *** roze dresovima?
Poslednja izmena od Radoye u Čet Jul 31, 2008 9:34 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Veliki pozdrav za Popa http://i232.photobucket.com/albums/ee17 ... rm/o02.jpg

Vidim da su postavljena mnoga pitanja, (posebno pozdravljam ovo prethodno pitanje u vezi dresa) pa hajde da ja postavim samo jedno.
Primetih da je novi/stari trener u pripremnom periodu tražio od vas igrača koji izvodite prekide, da ne upućujete direktne udarce ili centaršuteve već da pickate loptu na sitno. Iz tako neke akcije se i izrodio pogodak protiv Olimpika, ali mene interesuje da li to i dalje traži od vas igrača pošto preterujete sa tim u toku meča.

Toliko od mene i još jednom veliki pozdrav za kapitena.
Aleksandar Popovic
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 6:09 pm

Post od Aleksandar Popovic »

Srbenda napisao:E toooo :lol:
Ovako,posto si ovde medju najcenjenijim igracima voljenog nam kluba red je bio da te i na ovaj nacin upoznamo :D
1.Jer ti sam radis profil na facebook i od koga si to video(Aleksica)?
2.S kim se najbolje slazes u ekipi?
3.Da li to sto nosis kapitensku traku stvara kod tebe dodatnu motivaciju i neku vecu odgovornost?
4.Zasto na poslednjoj utakmici prosle sezone protiv OFK-e niste pozdravili navijace,nego je to ucinio samo Zeljko Brkic?
5.Iskreno da li ce i jedan igrac pristigao iz bezanije biti pojacanje za duplu krunu i ulazak u UEFA kup?
6.Da li stvarno mislis da imamo kvalitet za Titulu(na mislim da nam kazes koji su ciljevi,nego da li stvarno mozemo)?
To su pitanja,koja sam morao da ti postavim,jer si kapiten 8) Inace svaka ti cast za zalaganje na svakoj utakmici i naravno za gol protiv zvijezde!U nastavku kraijere zelim ti sve najbolje,i naravno puno zdravlja i uspeha i Titula(sa Vosom!)Nadam se da ces nastaviti da pratis forum!
Preuzmi ga Pope 8)

1-Sam radim profil na facebook-u, nisam video od Aleksica, dosta igraca ima profil i to nam je jedna od zanimacija u karantinima ili na putovanjima...

2- Dosta vremana provodimo vecina nas zajedno ali sa Stosicem i Buacom sam najcesce.

3-Naravno, uvek se trudim da dam sve od sebe.

4- To je bio jedan nesporazum, zao mi je sto je tako ispalo.

5- Pa ja se nadam, svako mora da dokeze da je sa pravom doveden u Vojvodinu.

6- Iskreno mislim da je ekipa bolja nego ikada, a dokle semo stici, videcemo... Hvala na zeljama, nadam se da cemo se na kraju sezone zajedno radovati
Poslednja izmena od Aleksandar Popovic u Uto Avg 12, 2008 6:43 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Aleksandar Popovic
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 6:09 pm

Post od Aleksandar Popovic »

van der iV a.k.a Totti napisao:Veliki pozdrav za naseg kapitena,po meni uz Pantu,najboljeg igraca naseg tima.Evo i par pitanja:
1)Za koga navijas-zvezdu ili Vosu
2)Kako ti se cine inostrana pojacanja-Sepuya,Ostrovski i Jefferson?
3)Zasto Bekvalac tako puno vice na tebe?
4)Da li dodatno motivises saigrace u svlacionici kada stvari ne idu dobro?
5)Ko je po tebi (i uz tebe) saigrac cije kvalitete najvise cenis?
6)Ako nije tajna,moze li se znati koji italijanski klub te je trazio zimus?
7)Da li bi voleo da jednog dana kada napunis 30+ godina,dodjes u Vosu,tu zavrsis karijeru i eventualno preuzmes neku funkciju u Klubu?

Veliki pozdrav nasem kapitenu,samo nastavi da igras onako kako znas,neka te povrede zaobidju i ne slusaj mnogo Bekija

:mrgreen:
1.Za Vosu!

2-Sepuya je dobar, bice od koristi,Ostrovski je jos mlad i od njega se tek ocekuje a Jefferson nije vise sa nama..

3- Vice na sve pa tako i na mene..

4- Pa desi se nekad, vazno je povuci ekipu kada ne stoje svari bas najbolje.

5- Najvise cenim igracki potencijal i kvalitet koji nose Aleksic i Tadic..

6- To ni ja dan danas nisam saznao, to je pitanje za nekog iz kluba.

7- Pa za sad ne razmisljam u tom pravcu ali ako posle karijere ostanem u sportu, voleo bih da to bide nesto vezano za Vojvodinu. Hvala na zeljama!!!
Aleksandar Popovic
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 6:09 pm

Post od Aleksandar Popovic »

Radoye napisao:Pozdrav za naseg kapitena, uz zelje da ga sluzi zdravlje i da ga zaobidju povrede.

Samo jedno pitanje: Sepuja - spic ili bek?

(Molim te nemoj one fazone "to je na treneru da odluci", znam da jeste, ali te pitam za tvoje licno misljanja.)
Hvala nada se da ce biti tako.

1- Sepuya definitivno spic.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Evo jedno brzinsko,za kapitena.... cemu da se nadamo u tri sledeca meca (Hapoel,Zvezda,Hapoel),ali onako realan pogled,bez diplomatskih odgovora (niko nece znati za ovaj odgovor :wink: ). Prevedeno u bodove,koliko uzimamo iz ta tri meca??? SRECNO!!!
Slika
Zaključana tema