Pitajte Aleksandra Popovića

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Aleksandar Popovic
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 6:09 pm

Post od Aleksandar Popovic »

Zeljafcv napisao:Cao Pope!

1. Iskreno, ko u ekipi navija za Vojvodinu i gine za grb Vose, a koga interesuju samo premije?

2. Sepuja ili Lazetic, tvoj stav ko je bolji igrac?

I DA DIGNES PEHAR OVE SEZONE!!!
1- Svako ko igra i nosi grb Vose ima duznost da gine i da daje svoj maksimum a sto se tice premija mislim da u ovoj ekipi nikom premije nisu u prvom planu.

2-Lazetic je dokazan igrac na nasim prostorima i uveren sam da ce se dobro uklopiti a Sepuya tek treba da se dokeze.

Hvala na zelji i ja bih to iskreno najvise voleo....
Aleksandar Popovic
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 6:09 pm

Post od Aleksandar Popovic »

shecky napisao:Dezz Pope!
Pozdrav za mog omiljenog igraca ,kapitena :)
Necu nista da pitam vec je dosta toga pitano al ajd :)

1.Dokle vazi ugovor?

2.Dali ima sanse da se produzi a ako nema gde ce jednog dana da ode josh jedan od onih bez kojeg se igra Vojvodine ne moze zamisliti ...?

3.Haha malo cudno pitanje... ko je onaj brazilac valjda sto je na probi a koji lici na Ballack-a?

pozz i sve najbolje !
1- Ugovor imam do Decembra 2009.god.

2-Za sad ne razmisljam o odlasku, imam ugovor i mnogo zelja koje bi voleo da ostvarim u dresu Vose a posle....
Aleksandar Popovic
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 6:09 pm

Post od Aleksandar Popovic »

ssnigd napisao:1. Zasto si posle Indexa kao najbolji igrac tvoje generacije u NS-u, otisao u cz, a ne u Vosu. Koliko je tu Vosa zakazala?
2. U omladincima cz si bio ako se ne varam kapiten, koji je problem bio pa da ne predjes u njihov prvi tim.
3. Da li mozes da nam odgovoris koji je pravi problem sa Sepuom, on, Beki ili nesto trece.
4. Prvo kolo i odmah cigani na Karadjordju, sve osim 3 boda za mene je ravno tragediji - slazes li se :wink: . Pazi ja sam ozbiljan, kao i svi mi ovde na forumu.
5. Slicno kao i 4. - to, da li Vosa posle doooosta godina moze da zapocne sezonu pobedama, a ne da odmah za "vecitima" zaostajemo i da ih mi vijamo.

Eto toliko, pozdrav sve najbolje i srecno u Bakuu
1-Pa tako se desilo. U tom trenutku mi se cinilo da sam izabrao bolju opciju. Sto je bila ocigledno pogresna odluka.

2-Nikad nisam dobio pravi poziv da se prikljucim prvom timu. U moje je vreme to bilo ne moguce.

3-Sad je sve ok.

4-Naravno da se slazem, mislim da konacno moramo da startujemo u sezoni kako mi svi ocekujemo, pobedama...

5-Nadam se da cemo u tome uspeti pa nek oni nas vijaju. Pozdrav!!!
Aleksandar Popovic
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 6:09 pm

Post od Aleksandar Popovic »

limanfkv napisao:karaburma poslednje kolo??
Vec sam napisao, ni jednog trenutka nismo mislili da uvredimo nase navijace, ispao je nesporazum..
Aleksandar Popovic
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 6:09 pm

Post od Aleksandar Popovic »

podbara napisao:1.Sta ste preziveli u Niksicu kada je Vojvodina tvojim evrogolom izbacila Sutjesku iz prve lige?
2.Golovi iz slobodnjaka, da li ih mozemo ocekivati u vecem broju ove sezone?
3.San svih igraca je da odu u inostranstvo. Kako to da si ti vec odbio par punuda i ostao u Vojvodini?
1- Secam se toga, otisli smo prilicno oslabljeni,nije bilo prijatno kada se osecate kao da nemate bas nikakvu zastitu, pocev od sudija,od strane domacina uvrede u svlacionici,tunelu... Al sve nam se vratilo na najbolji nacin, doneli smo bod koji nam je mnogo znacio u borbi za opstanak.

2-Ja se nadam,trudicu se da ih bude vise.

3- Imam zelju i motiv da i dalje nosim dres Vojvodine, ne opteracujem se odlaskom po svaku cenu..
Aleksandar Popovic
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 6:09 pm

Post od Aleksandar Popovic »

Radoye napisao:Jos jedno pitanje za Popa - zar vas igrace nije blam da igrate u onim *** roze dresovima?
Mi nosimo ono sto nam daju.. Svakako da su nam najdrazi crveno-beli...
Aleksandar Popovic
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 6:09 pm

Post od Aleksandar Popovic »

Red Firm napisao:Veliki pozdrav za Popa http://i232.photobucket.com/albums/ee17 ... rm/o02.jpg

Vidim da su postavljena mnoga pitanja, (posebno pozdravljam ovo prethodno pitanje u vezi dresa) pa hajde da ja postavim samo jedno.
Primetih da je novi/stari trener u pripremnom periodu tražio od vas igrača koji izvodite prekide, da ne upućujete direktne udarce ili centaršuteve već da pickate loptu na sitno. Iz tako neke akcije se i izrodio pogodak protiv Olimpika, ali mene interesuje da li to i dalje traži od vas igrača pošto preterujete sa tim u toku meča.

Toliko od mene i još jednom veliki pozdrav za kapitena.
To su akcije koje vezbamo i koje se od nas traze.. Tako su u ostalom i pali golovi protiv Olimpika..
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Bonus: Da li pratis pisanje na forumu,i da li te mozemo ocekivatii da naidjes ovako ponekad :lol:
Slika
Aleksandar Popovic
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Avg 12, 2008 6:09 pm

Post od Aleksandar Popovic »

Verujem da ce ova sezona biti upisana ZLATNIM slovima u klupskoj istoriji. Mi igraci cemo uciniti sve sto je u nasoj moc!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Jedini imam dva suta van gola - hvala :lol: 8)
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Hvala Pope na odgovorima!
Aleksandar Popovic napisao:
Radoye napisao:Jos jedno pitanje za Popa - zar vas igrace nije blam da igrate u onim *** roze dresovima?
Mi nosimo ono sto nam daju.. Svakako da su nam najdrazi crveno-beli...
Zar ne mogu igraci i pre svega ti kao kapiten da porazgovarate sa onima koji vam daju te takve dresuve sto stvarno ninasta ne lice i nerviraju nas navijace jer su sramota za tradiciju kluba i da, ako vec oni (uprava) nisu dovoljno pametni da vide sta rade da im vi to kazete? Pa mene je sramota da vas vidim u roze, verovatno je i vas sramota da nosite takvu boju. Mislim, necu ja sad zbog toga manje da navijam za Vojvodinu ali nema smisla ljudi...
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Hvala :!:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

limanfkv napisao:Hvala :!:
Nema sta, kapitenski odogovori! Puno zdravlja i sve najbolje u daljoj karijeri!
Zaključana tema