Pitajte Vlatka Grozdanoskog

Pitajte igrače i trenere FK Vojvodina
Vlatko Grozdanoski
Postovi: 13
Pridružio se: Čet Apr 03, 2008 10:35 pm

Post od Vlatko Grozdanoski »

vladans napisao:Najpre pozdrav za najveceg smekera medju fudbalerima Vojvodine i dva pitanja!
1.Da li u tvojoj bivsoj ekipi(ako se nevaram Etnikos)i generalno na Kipru postoji neki spic kojeg bi rado video u Vojvodini(a da je pristupacan za nase uslove sto se tice cene) i koji bi od starta bio istinsko pojacanje za nas?
2.Da li si u toku svoje karijere saradjivao sa nasim bivsim trenerom Djokom Hadzijevskim i kakvo misljenje imas o njemu?
1.Ima jedan napadac, Riste Numov koji je igrao sa mnom u Cementarnici,Vardaru i Omoniji. Bio bi ekstra pojacanje

2.Hadzievski mi je bio trener u Vardaru i osvojili smo prvenstvo tada





Hvala
Poslednja izmena od Vlatko Grozdanoski u Ned Jul 13, 2008 12:56 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vlatko Grozdanoski
Postovi: 13
Pridružio se: Čet Apr 03, 2008 10:35 pm

Post od Vlatko Grozdanoski »

Stara Garda napisao:
vladans napisao:Sve mi se vise cini da cemo pre dobiti informaciju da nas je Grozdanovski napustio(naravno zbog ponude koja se ne odbija)nego odgovore na pitanja!
Vlatko je trenutno u Nemackoj sa reprezentacijom Makedonije, ipak ce odgovariti kad se vrati u Skoplje,te stoga da ga i ja pitam...


Vlatko,zvezda,partizan ili Vojvodina?

p.s.ja znam odgovor,ali reci ga ovde javno
Vojvodina jedna jedina :!:
Vlatko Grozdanoski
Postovi: 13
Pridružio se: Čet Apr 03, 2008 10:35 pm

Post od Vlatko Grozdanoski »

Red Firm napisao:Vlatko, dali e vistina deka soigracite te vikaat Inzagi i zosto? :D
Niko me nije zvao Inzagi do sada
Vlatko Grozdanoski
Postovi: 13
Pridružio se: Čet Apr 03, 2008 10:35 pm

Post od Vlatko Grozdanoski »

Hteo bi da pozdravim sve navijace Vojvodine i da ih pozovem u sto vecem broju da dolaze sledece sezone, posto nema nista lepse za fudbalera kad igra pred punim tribinama, to normalno zavisi i od nas.
A mi mozemo samo da se potrudimo da osvojimo bar jedan trofej ove sezone sto bi sigurno znacilo mnogo svima.
Veliki pozdrav za Firmu i Staru Gardu.

Vosa jedna Jedina!!!
Korisnikov avatar
Buca
Postovi: 753
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 7:50 pm

Post od Buca »

Smeker 8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Bata
Postovi: 30
Pridružio se: Pon Avg 15, 2005 11:08 pm

Post od Bata »

Svaka čast majstore i puno sreće
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Hvala Vlatko, sve najbolje!
magicleadership
Postovi: 1
Pridružio se: Sub Sep 13, 2008 2:36 pm
Lokacija: Skopje

Post od magicleadership »

Da ja tebi pitam nesto majstore?
Jeli tacno da si bio najbolji igrac utakmice protiv Holandije?
I da tamo u Skoplju imas neki drug s kim nedavno si pricao o nekim problemima a on ti je rekao da ces jednog dana biti najbolji i da ces igrati i najdobrijim klubovima Europe sad da ne kvarim post prvo moras biti najbolji u dresu Vojvodine i odraditi svoje da kad se oprostis da to bude smijehom.
SE DODEKA MOETO SRCE BIE CRVENO CRNA KRV VO MOITE VENI VRIE!
Zaključana tema