26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Locked
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by Stexman »

Mi kad bi napustili ligu, prvi koji bi nas pratio bi bio partizan. Garant.
I jebes posao onda. Treba bre da trazimo azil u Mozambiku da bi pobegli od ovih nakaza.
User avatar
Salvador
Posts: 1070
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by Salvador »

Sve ste rekli i ne bih nista dalje komentarisao, ali moram da se ne slozim sa ocenom da je Stolica bio dobar - staviti onog Mihajlovica u prvi tim i drzati ga toliko dugo kada je jasno da covek za deset utakmica ne bi dao gol je dovoljno da ne zasluzi prelaznu ocenu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by gospodinFKV »

Mihajlovic je kriminalan, to stoji, ali reci samo zbog toga da je Stolica sinoc lose vodio tim je krajnje bezveze. Ljudi, kad smo mi poslednji put tako dominirali u posedu lopte protiv nekog od blizanaca? Znaci, ne govorim o onome - daj loptu abubakaru, on istrci, da gol. Govorim o tome da kontrolisemo igru, teramo njih da bunare,...

Svaka cast i momcima i Stolici! Recept za neke srecnije dane, kada budemo imali krstenog spic igraca. :cheers:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by churguzijanac »

recni galeb wrote:
Teleptabis wrote:A o držanju navijača na zapadnoj tribini, sat vremena nakon završetka utakmice da ne pričamo... :evil:
Ti navijas za Vojvodinu!
To je cast! :lala:
A i kada bi se druzili da nije njih? :D
Tako je. Sledeci put treba da ostanemo jos sat vremena, pa da vidim sta ce :mafia:
User avatar
Salvador
Posts: 1070
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by Salvador »

gospodinFKV wrote:Mihajlovic je kriminalan, to stoji, ali reci samo zbog toga da je Stolica sinoc lose vodio tim je krajnje bezveze. Ljudi, kad smo mi poslednji put tako dominirali u posedu lopte protiv nekog od blizanaca? Znaci, ne govorim o onome - daj loptu abubakaru, on istrci, da gol. Govorim o tome da kontrolisemo igru, teramo njih da bunare,...

Svaka cast i momcima i Stolici! Recept za neke srecnije dane, kada budemo imali krstenog spic igraca. :cheers:
Sve je to lepo, ali poenta igre je dati gol vise i pobediti, dzabe i pritisak i lepa igra ako se to ne uradi.
A juce se iz aviona videlo da je nemoguce da on da gol, trener to mora da oseti/vidi i stavi nekog ko je sposoban da to uradi.

A o ciganima sta reci - i posle 35+ godina me opet iznenade da su jos i veca go**a nego sto sam znao. I sta drugo reci o ljudima koji se loze na klubove koji ovako pobedjuju nego :shit:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Post by churguzijanac »

Meni se svidelo kako smo igrali juce.Bio je otvoreni fajt.Nismo imali mnogo prilika,ali ni oni.Problem je centarfor,ali ruku na srce nemamo ga vec godinama.Mnogo bolje iznosimo loptu, nego sto je to bio slucaj u prethodnim utakmicama.Fali zadnji pas,centarfor i regularna liga.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Post by Sasa1969 »

Trener koji drzi Mihajlovica u timu i nije neki trener.
Svako ko ima imalo mozga vidi da je decko zalutao u fudbal.
Tako da sam prilicno siguran da tu nisu cista posla.
Sta znaci biti centarfor?Da stavi bilo koga u napad umesto starlete imao bi bolji ucinak(Zlicica,Cebaru,Kalezica...),bilo koga ko zna da trci i da sutne loptu.
Zasto se za izmenu ceka 70min a gubimo?
Zasto se ne naprave 3 izmene pa i ti momci sa klupe hoce da igraju.
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Post by borrissey »

Mislio sam da neću komentarisati utakmicu, ali da dodam samo ovo. Mi smo juče bili bolji tim i to su svi videli. I sigurno je da Stolica ima udela u tome. Međutim, držati Mihajlovića u igri (pogotovo onoliko dugo) je za mene misterija z akoju nemam objašnjenje. I druge izmene su zakasnile, pogotovo Zličić. Barem po meni.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Post by naseljekolumbija »

Веселиновић није ни на клупи био. Гајић за тренера не постоји... Имамо мистерија колико хоћеш
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Post by Rivelinjo »

Prvi primljen gol:
Na onaj odbitak NE SME da natrči prvo protivnički igrač. Sami smo krivi.

Drugi gol (penal):
Za koji k***c je onako povlačio nogu kad je lopta bila ostala dva metra iza?!? Je li mu neko platio da zvezdi ponudi priliku za penal, tj. sudiji pokriće da ga svira?!
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Turija
Posts: 10663
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Post by Turija »

Rivelinjo wrote:Prvi primljen gol:
Na onaj odbitak NE SME da natrči prvo protivnički igrač. Sami smo krivi.

Drugi gol (penal):
Za koji k***c je onako povlačio nogu kad je lopta bila ostala dva metra iza?!? Je li mu neko platio da zvezdi ponudi priliku za penal, tj. sudiji pokriće da ga svira?!
Potpuno se slazem.
Penal, ako nije namerno napravljen, onda je jako glupo. Radonjic ne moze da odrzi ravnotezu zbog inercije, a Mesarovic ga dodiruje. Ne mogu da verujem zasto?
Igra u polju nam je bila dosta dobra, ali detetu na tribini je bilo jasno da su Mihajlovic i Subotic morali biti zamenjeni jos na poluvremenu i treca izmena u toku drugog dela igre.
Ne znam kako bi igrali oni sto bi usli na teren, ali ova dvojica su bili neupotrebljivi ili dobro upotrebljivi za protivnika.
Zasto se ne pusta u igru mali Gajic? Isto kao sto nije ni Lazarevica bilo, a videli smo sinoc kako je momak odigrao.
Ne znam razloge odstranjivanja Veselinovica, ali po meni je to nedopustivo. Jedino ako je nedisciplina u pitanju, moze da bude OK, kao vaspitna mera.
Videle su se naznake rada trenera, ali i slabosti. Neke igrace preterano trpi, a neke preterano ne trpi. Kosta nas mnogo taj debalans.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1020
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Post by Cane »

Posle prespavane noći utisci su malo mirniji ali i dalje je utisak No.1 da smo prisustovali velikoj sramoti koja je do krajnosti ogolila koncept "uspeha" na kojima počiva "veličina" :pegla: lažnog srpskog kluba. Ali meni je ovaj i ovakav poraz sto puta draži nego da smo mi na takav način došli do bod(ov)a. "Sa srećom im bilo", a neka Bog da da im se sve vrati kad im bude najpotrebnije.
Pristupom igri i zalaganjem moramo biti zadovoljni, a jasno se video i pomak po mnogo čemu, ovo sad već liči na koncept kakav se traži s tim što je zaista za to neophodno da se, pored dodatnog uigravanja, počne igrati na terenima koji su bar minimalno ravni i zatravljeni i na kojima nema po 20 cm vode, kao što je do sada bio slučaj na gotovo svakoj "prolećnoj" utakmici. Deluje mi da će to biti sve bolje i zato treba pružiti punu podršku momcima i Stolici koji izvlači ono što je moguće iz materijala kojim raspolaže. Lazarević sinoć opravdao poverenje i nadam se da će ga u buduće biti sve više na terenu. O Mihajloviću ne vredi trošiti reči, ali ne zameram posebno treneru jer koliko vidim mi po nesreći jednostavno nemamo nikakvu alternativu za to mesto. Tužno, ali je tako i zato ga na žalost svih nas treba očekivati i dalje u timu. O Gajiću niko od nas ne zna mnogo, pa nema smisla ni upoređivati ga s ovim, ali pošto ga neko gleda na treninzima a ipak ga ne uvršćuje u tim, verovatno ima razloga.
Što se tiče drugih momenata, svaka čast Stolici na izjavi, time je na neki način sačuvao čast kluba. I to je učinio jedini od svih naših "zvaničnika", bar do sada. Neka nastavi da radi s momcima ovako kako je počeo, uveren sam da ćemo biti sve bolji, a sad bi posebno voleo da se s ovom gamadi sastanemo u kupu, pa ili da ih otresemo jer to sigurno možemo, ili neka nas ponovo ovako besramno pokradu i pokažu sav svoj jad, biću zadovoljan bilo kojim od tih ishoda.
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Post by draganas »

Rivelinjo wrote:
Drugi gol (penal):
Za koji k***c je onako povlačio nogu kad je lopta bila ostala dva metra iza?!? Je li mu neko platio da zvezdi ponudi priliku za penal, tj. sudiji pokriće da ga svira?!
Pa nije ovo košarka pa da ne sme da ga takne, o čemu ti pričaš - ovo im ne bi ni Terzić svirao sve da im treba i za titulu.

Radonjić je PROKLIZAO, naš stoji pored njega jer ga je pratio, dokle ćemo mi sami uvek da tražimo u nama greške !

Ovo je KRAĐA i LOPOVLUK i tako treba da ga nazivamo.
Cane
Posts: 1020
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Post by Cane »

Što se tiče penala, zaista mi je besmisleno da mi sad budemo toliki mazohisti pa da tražimo neku krivicu kod bilo koga od naših. Ovo je toliko očigledno da i razni "objektivni" posmatrači ne mogu to poreći.

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fud ... du/61fn8ge" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Post by Rivelinjo »

draganas wrote:
Rivelinjo wrote:
Drugi gol (penal):
Za koji k***c je onako povlačio nogu kad je lopta bila ostala dva metra iza?!? Je li mu neko platio da zvezdi ponudi priliku za penal, tj. sudiji pokriće da ga svira?!
Pa nije ovo košarka pa da ne sme da ga takne, o čemu ti pričaš - ovo im ne bi ni Terzić svirao sve da im treba i za titulu.
Dozvoljavam mogućnost da grešim (mada ne verujem). To je već u nekom podmladak uzrastu jasno - šta ne treba da se radi kad igraš i protiv "favorita", a kamo li kad (možeš da) pretpostavljaš da sudija navija.
draganas wrote: Radonjić je PROKLIZAO, naš stoji pored njega jer ga je pratio, dokle ćemo mi sami uvek da tražimo u nama greške !
Ja sam tako vaspitan, jebiga. Da uvek pođem prvo od sebe i vidim jesam li ja uradio sve što je do mene - pre nego što počnem da gledam druge.

Da sam kojom nesrećom trener, jebao bih mater igračima za oba gola.

Isto tako bih preko medija pokrenuo sve moguće pritiske (mada to kod nas teško da ima smisla, jer sve boli dupe, namešta se već 30 i kusur godina, ako ne i duplo duže) u vezi sudije i suđenja, svakako, slažem se da je penal prelako dosuđen, verujem da je sudija samo čekao priliku, verujem da je prvenstvo namešteno - ništa to ne sporim.
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
Locked