26. kolo: VOJVODINA - cz 1:2 (0:1)

Locked
kulijana
Posts: 45
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by kulijana »

Momci su konacno igrali kako treba, borbeno. Jovancic je uspevao da zadrzi loptu i pored trojice u par navrata, zaista me je odusevio. Mali Lazarevic dobar. Cak je i Mihajlovic prepoznao pravi momenat, i pustio loptu sposobnijima :D . Ne znam odakle kritike za Ezea, i bez gola je odigrao solidno, i pomagao je u kreaciji igre. Takodje je bilo zanimljivo gledati kako je dobro funkcionisao zadnji red sa sredinom u primopredaji lopte, ne secam se kada smo poslednji put imali ekipu koja ne bi redovno gresila u tim momentima. O sudijskim odlukama se nema sta puno reci. Cak i ako izuzmemo penal, poslednjih 15 minuta je zaista zasluzio aplauz koji je dobio.
Takodje je ovo bila jedna od boljih atmosfera na Karadjordju. Ako ovakvu igru uspemo da prenesemo i protiv ostalih ekipa u ligi, ovo bi moglo cak i liciti na nesto. Prolece me nekako i raduje sto se tice fudbala.

Jos jednom, svaka cast momcima na pokazivanju zuba i borbi, rezultat nikad ni nije bio u nasem domasaju.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by Протомајстор »

fare wrote:go**a beogradska.
Тренер Столица, капитен Јованчић и други капитен Антић су Београђани. Лакићевић, Путинчанин, Суботић и Михајловић такође. Укупно 6/11 првотимаца и тренер. Верујем да их ни цигани немају толико.

Мора да се похвали наша пас игра, коначно се видело нешто вечерас, бар до фазе напада где смо били катастрофа. Поредећи реалне опасности по гол, цигани су по мени заслужено победили. Мени је уживо са истока и пенал био регуларан јер је Месар испружио руку. Сад сам погледао снимак и ту изгледа сасвим другачије, тако да нисам паметан. На крају, сва три гола су дали црнци, а ето они су имали једног више. :roll:
Чини ми се да су у оквир шутирали само Могли, Вукас и Јованча, Езе до гола ниједном ни покушао, као ни Суботић, а онај Стефан Михајловић је, први пут то кажем, говедо неопевано. Да зна да игра, помислио бих да им је био 12. играч – сваку ситуацију је збрљао. Шта смо ми Богу згрешили да нам је он центарфор… :evil:
Верујем да ће наши после овог пораза кренути у серију, само још да почну да гађају оквир гола. Генерално, позитиван утисак сем што је на истоку било доста њихове жгадије са регуларно набављеним улазницама, али нису смели да буду превише бучни.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by fare »

Pod hitno u fss tražiti izuzeće gospodina Šegrta.A utakmici to je ta Voša u jednom momentu je bio posed 64/36 u našu korist, ja ipak mislim da će nešto uraditi Stolica od ovog tima samo treba ovako igrati i protiv malih klubova. Eze se drugo poluvreme mnogo popravio (ne samo zbog gola) Jovanča :thankyou: Lazarević fenomenalno, čak moram i Mihajlovića pohvaliti. Antić out Lazarević on, Mogli bi isto mogao malo da odmori probati sa Cebarom a šta se dešava sa Subotićem to je već misterija.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by fare »

Протомајстор wrote:
fare wrote:go**a beogradska.
Тренер Столица, капитен Јованчић и други капитен Антић су Београђани. Лакићевић, Путинчанин, Суботић и Михајловић такође. Укупно 6/11 првотимаца и тренер. Верујем да их ни цигани немају толико.

Мора да се похвали наша пас игра, коначно се видело нешто вечерас, бар до фазе напада где смо били катастрофа. Поредећи реалне опасности по гол, цигани су по мени заслужено победили. Мени је уживо са истока и пенал био регуларан јер је Месар испружио руку. Сад сам погледао снимак и ту изгледа сасвим другачије, тако да нисам паметан. На крају, сва три гола су дали црнци, а ето они су имали једног више. :roll:
Чини ми се да су у оквир шутирали само Могли, Вукас и Јованча, Езе до гола ниједном ни покушао, као ни Суботић, а онај Стефан Михајловић је, први пут то кажем, говедо неопевано. Да зна да игра, помислио бих да им је био 12. играч – сваку ситуацију је збрљао. Шта смо ми Богу згрешили да нам је он центарфор… :evil:
Верујем да ће наши после овог пораза кренути у серију, само још да почну да гађају оквир гола. Генерално, позитиван утисак сем што је на истоку било доста њихове жгадије са регуларно набављеним улазницама, али нису смели да буду превише бучни.
Mislio sam na Fss i sudijsku bagru a ne igrače :D
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by Neizlecivi »

Nisam mator, ali dugo idem na tekme, makar 15godina, od osnovne do danas... Ne mogu da se otmem utisku da se posle velike vecine utakmica sa njima vracam sa istim osecajem usranosti i ponizenja.
Zapitam se cemu? Jesmo li mi svi debili da trpimo ovo? Vec koji put se ocigledno krade da ociglednije ne moze biti. Na kraju sta bude. Jedni vicu aaa grobari o vi kradete, ovi vicu aaaa cigani i vi kradete, dok ostatak tj mi za par dana padnemo u zaborav, sa kilom iskidanih zivaca. Sada iskren da budem, godinama sam poceo da uzivam u tome... Mazohizam ili sta je. Podsete me zasto me od njih deli ograda, ponekad bih voleo da me deli i minsko polje. Probude mi se emocije, pa makar za narednih par meseci znam sto dolazim da mrznem guzici na Karadjordje svakog vikenda. Oni se raduju, prozivaju politicare da su kurve, dok su istim politicarima na uzici. Oni se raduju, jebiga uspeli su da budu Cetnici sa severa koji vole klub koji se zove Crvena Zvezda... Sto onomad pevase kod njih i polete ptice, pevaju ribe sta vec... Kod njih se moze sve sto pozeli.
Ono zbog cega je meni zao je sto sam ja glupav. Ja cu i sledeci put doci gledati sta god bude bilo, ovo ce vec sutra otici u zaborav, klub ce cutati i to je to. Voleo bih neku reakciju od kluba, a opet ne znam ni kakvu.
Igra zaista borbena, ali mislim da nemamo tehnicki dovoljno potkovane igrace za ovo sto Stolica hoce da napravi. Svakako nema smisla govoriti o igri pored ovakvih stvari, jer to nije samo penal, to je sve od prvog minuta. Ne dozvolite da se crna i crvena glava jedne iste azfaje iz istog dvorista pljuju dva dana, dok sva pljuvacka zavrsava na nama.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by Karlsson »

Протомајстор wrote:
fare wrote:go**a beogradska.
Тренер Столица, капитен Јованчић и други капитен Антић су Београђани. Лакићевић, Путинчанин, Суботић и Михајловић такође. Укупно 6/11 првотимаца и тренер. Верујем да их ни цигани немају толико.

Мора да се похвали наша пас игра, коначно се видело нешто вечерас, бар до фазе напада где смо били катастрофа. Поредећи реалне опасности по гол, цигани су по мени заслужено победили. Мени је уживо са истока и пенал био регуларан јер је Месар испружио руку. Сад сам погледао снимак и ту изгледа сасвим другачије, тако да нисам паметан. На крају, сва три гола су дали црнци, а ето они су имали једног више. :roll:
Чини ми се да су у оквир шутирали само Могли, Вукас и Јованча, Езе до гола ниједном ни покушао, као ни Суботић, а онај Стефан Михајловић је, први пут то кажем, говедо неопевано. Да зна да игра, помислио бих да им је био 12. играч – сваку ситуацију је збрљао. Шта смо ми Богу згрешили да нам је он центарфор… :evil:
Верујем да ће наши после овог пораза кренути у серију, само још да почну да гађају оквир гола. Генерално, позитиван утисак сем што је на истоку било доста њихове жгадије са регуларно набављеним улазницама, али нису смели да буду превише бучни.
I Arsić 7/11.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by gospodinFKV »

Oducili smo ih od fudbala.

Ako uprava ne odreaguje na ovo na bilo koji nacin, moze da se tera komotno u tri pi*de materine.
Teleptabis
Posts: 47
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by Teleptabis »

A o držanju navijača na zapadnoj tribini, sat vremena nakon završetka utakmice da ne pričamo... :evil:
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by vdn slaninar »

U nasoj igri se najvise vidi koliko nam fali krsten napadac,Malbasic bi danas dao 3 komada.Subotic se gubi skroz.Pas igra,dueli,zatvaranje,presing na loptu,lepo je izgledalo.Vec sledeca utakmica ce pokazati jel ovo trenutni bljesak ili realan pomak u igri.Ponavljanje i usavrsavanje ovakve igre donece i kvalitet,samo steta sto nemamo napadaca da krunise igru.Ako na leto bude nekih para moja zelja je Aleksa Vukanovic.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by naseljekolumbija »

Нас очекују, по мени, две кључне утакмице ове сезоне против Младости из Лучана. Треба се окренути 100% ка томе. А нека ови клошари уживају у њиховој лажној величини и лажним победама
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by ŠoneVoša »

Mesarović za BUTASPORT.RS: Posle ovog penala ništa više ne može da me iznenadi!

http://www.butasport.rs/fudbal/mesarovi ... -iznenadi/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lazar Arsić za BUTASPORT.RS: Protiv ovakvih stvari nema odbrane i spasa

http://www.butasport.rs/fudbal/lazar-ar ... e-i-spasa/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9677
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by Voja »

Nazalost,bio sam ubedjen da u mini seriji Krusevac,cz,Lucani,Zemun osvajamo samo 3 boda i to protiv ovih poslednjih,cak sam predvideo i smenu trenera posle Lucana. Negde smo na pola predjenog puta te mini serije i za sada ne deluje obecavajuce. Danasnji mec je samo pokazao da na iole boljem terenu mi vec imamo neku formu,ali kada dolaze lepsi tereni? Sto neko rece... plan B!? Nismo ga imali!!! Bilo kako bilo Cuka-Partizan i Lucani-Vosa... dva derbija sledece kolo :)
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by borrissey »

Meni se već godinama unazad povraća par dana pre i par dana posle utakmica za crvenim i crnim izbljuvcima. Svaki put kažem sebi, nećeš više nikad otići - i svaki put odem. Odem, iako znam da ćemo verovatno izgubiti na terenu, pošteno ili ne (uglavnom ne), ali znam da bitku na tribinama ne smemo izgubiti. Ali jebi ga, sve ima svoje granice. Ovo je teško silovanje očiju i mozga svih koji ovo gledaju. Zaista ne vidim nijedan drugi izlaz osim da se istupi iz lige. A pošto znam da je to nerealno (državna firma da istupi iz državne lige?), izlaza nema. Stvar je potpuno na nama. Da li hoćemo da daljim dolascima održavamo na aparatima ovog monstruma zvanog srpski fudbal.

Priča sa školarcima na istoku (kao na odbojci ili rukometu) je bila too good to be true. Videli smo podosta cigojnera i drugih ljubitelja fudbala (verovatno grobara koji su navijali za nas, kao šatro naši smo).

Momcima kapa dole za trud, učinili su sve ono što su mogli. Vatromet dirljiv, ali nekako ostao u senci sveg ovog užasa. Ostalo nije vredno komentara.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by churguzijanac »

Inace Stolica je odlicno vodio ekipu, izmene su bile kako treba.Gol smo dali iz viska koji je Mesarevic stvorio na nasoj polovini.To nam zapravo i treba u ovakvoj postavci.Kad nas pritisnu da loptu dobije igrac koji je kadar sa loptom.Arsic i Jovancic su bili konstantno pod pritiskom, a Subotica nigde nije bilo, tako da je sa Mesarevicem bio pun pogodak.(penal bi im svakako svirali).Steta sto nemamo krstenog centarfora, i sto mali Gajic ne dobija sansu.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - cz, sreda u 18

Post by recni galeb »

Teleptabis wrote:A o držanju navijača na zapadnoj tribini, sat vremena nakon završetka utakmice da ne pričamo... :evil:
Ti navijas za Vojvodinu!
To je cast! :lala:
A i kada bi se druzili da nije njih? :D
Locked