25. kolo: Napredak - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post od naseljekolumbija »

Душан napisao: Али све је то добро, сад нас рокну цигани, па онда и Лучани, и ваљда ће коначно да се престане са причом о изласку на евро сцену.
А Куп је наш!? :D Ма да се не деле бодови одавно би ми отписали ову сезону али по овом глупом систему смо и даље итекако у игри.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post od churguzijanac »

Jebes posed kad mi iz njega umemo samo da useremo.Nedo bog da protiv zvezde imamo posed.Ove bodove je Stolica prosuo.Godina je tako lose pocela da nista vise ne moze da me iznenadi.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post od Душан »

naseljekolumbija napisao:
Душан napisao: Али све је то добро, сад нас рокну цигани, па онда и Лучани, и ваљда ће коначно да се престане са причом о изласку на евро сцену.
А Куп је наш!? :D Ма да се не деле бодови одавно би ми отписали ову сезону али по овом глупом систему смо и даље итекако у игри.
Наша лига је таква да са два, три мало боља играча можеш комотно да избориш европу. Али онда доживиш бламажу против Ружомберока и сличних фудбалских величина. Да ли је битно изборити пласман у неко евро такмичење само реда ради или да би се направио неки резултат.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post od Djisa »

Turija napisao:Ne verujem u pustanje ikada.
Mi smo ih dobijali u poslednje dve decenije kada su ulazili u utakmicu sa slabim motivom i obavezama ili bili krizi, pa im je cak i odgovarao poraz, da lakse razrese situaciju.
Inace, u poklanjanje ne verujem.

Tamo su kuce od cokolade, prozori su od marmalade..........
Pa da se ne ljubimo!
Rotkvarijanac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Avg 30, 2017 7:28 pm

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post od Rotkvarijanac »

gledam ovaj pregled...napredak nas je oducio od fudbala

i ne da ne smemo da pricamo o losem terenu...odmogao je vise napretku, dali bi nam bar cetiri gola da je teren bio bolji, a mi smo stvorili jednu jedinu sansu. i jos smo im povredili dva igraca, opet tome je kumovao los teren. da se pokrijemo usima i cutimo.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post od Turija »

Djisa napisao:
Turija napisao:Ne verujem u pustanje ikada.
Mi smo ih dobijali u poslednje dve decenije kada su ulazili u utakmicu sa slabim motivom i obavezama ili bili krizi, pa im je cak i odgovarao poraz, da lakse razrese situaciju.
Inace, u poklanjanje ne verujem.

Tamo su kuce od cokolade, prozori su od marmalade..........
Ne bi oni nas pustili nikad, a i ne treba.
Hajduk vec moze, da bi nam uzeli apsolutno zasluzenu Titulu na terenu.
Nije nam nikad oprostena '66 kada smo poremetili idilu,,velike cetvorke". A cokolade i marmelade su za malu decu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post od vdn slaninar »

Ispada da ih nikad nismo dobili jer smo mi to hteli,vec samo kad njima odgovara,glupost.Jos jadnije je rasprava da li ce nas pustiti,u sta se mi pretvaramo.Nema vise na noz,krv znoj,pokazi zube pa nek nam daju 10 golova,gubili smo kuci i 7-1,pa niko zbog toga nije prestao da navija za Vosu.Igramo katastrofalno,svaka ekipa koja zna da sastavi dva pasa moze da nas nakanta.U sredu idemo da pokazemo ljubav prema nasem klubu i veliku mrznju i gadost na crveni titov produkt,tako i igraci da se ponasaju na terenu.
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post od Junior »

vdn slaninar napisao:Ispada da ih nikad nismo dobili jer smo mi to hteli,vec samo kad njima odgovara,glupost.Jos jadnije je rasprava da li ce nas pustiti,u sta se mi pretvaramo.Nema vise na noz,krv znoj,pokazi zube pa nek nam daju 10 golova,gubili smo kuci i 7-1,pa niko zbog toga nije prestao da navija za Vosu.Igramo katastrofalno,svaka ekipa koja zna da sastavi dva pasa moze da nas nakanta.U sredu idemo da pokazemo ljubav prema nasem klubu i veliku mrznju i gadost na crveni titov produkt,tako i igraci da se ponasaju na terenu.
Ja bih prvi voleo da na svakoj utakmici sa njima igramo na krv i nož, sa dva crvena kartona. Ali ne možeš reći da u prethodnih 10 godina nismo odigrali nekoliko, u najmanju ruku, sumnjivih utakmica sa njima, za koje ja verujem da jesu nameštene. Ne mora da znači da sam u pravu, ali sigurno nisam jedini koji tako misli.

A mi juče kao da smo igrali protiv Bajerna, razvalio nas Napredak samo tako. :oops:
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post od Протомајстор »

Да не будемо сувише неправедни према тренеру Напретка, према коме гајим далеко позитивније емоције него према садашњем тренеру Војводине. Питање је и ко има већу плату - Косан или Столица - и на основу чега?

На конференцији пред меч:
"Vojvodina je moj klub, moja kuća. Tu sam proveo petnaest godina kao igrač, direktor kluba i trener. To mi niko ne može uzeti, i ja to ne krijem, niti sam ikada krio. Ali ovo što ja sada radim nije ni za Vojvodinu, niti protiv nje. Ja sam trener Napretka i samo me Napredak interesuje. S te strane nema emocija", rekao je Kosanović na konferenciji za novinare.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post od ssnigd »

Danas je u Kuriru, mislim, izasao clanak koliko treneri u Srbiji imaju platu. Da li je tacno ili ne, ne znam.
Stolica 5.000, zanimljivo isto koliko imaju I Kosanovic u Krusevcu I Veselinovic u Spartaku.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post od Milan »

Nije neobicno da treneri imaju po 4-5 hiljada platu. Ja sam se frapirao kad sam to cuo pre nekoliko godina. To je zapanjujuce jer trener u 80% slucajeva moze da bude i fikus sa moje terase...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Zaključana tema