25. kolo: Napredak - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Rabba »

naseljekolumbija wrote:Ма Столица уопште није крив. Већ је проблем што су наше амбиције у тоталној несразмери са квалитетом наших играча
A želje za igračima ovde u totalnoj nesrazmeri sa finansijskim mogućnostima kluba.

Čini se da je Napredak davno trebalo da zatvori ovu tekmu drugim golom, barem po onome što se da pročitati u izveštaju utakmice. Jedino što zameram Stolici je što nema plan B, obzirom da je igra postavljena za terene na kojima igrači mogu da imaju bolju kontrolu lopte. Što naše livade i pašnjaci nisu. I delimično mu zameram selekciju 11. Radovanovića gurnuti na beka a krilo otupiti Mesarovićem ili Zličićem, nije baš pohvalno. No, idemo dalje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by newnowapv »

Cekajte.... 0 suteva u okvir gola za 95 minuta?
A za 4 dana nam gostuje crveni blizanac....
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Протомајстор »

newnowapv wrote:Cekajte.... 0 suteva u okvir gola za 95 minuta?
A za 4 dana nam gostuje crveni blizanac....
Бар смо разиграли Роцкова (8 успешних одбрана) :mrgreen:
fare
Posts: 2777
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by fare »

To bi bilo to narode nema vise i na kraju Rockov 8 odbrana a Napredkov gosa 0 i slovima nula !!!!!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by newnowapv »

Протомајстор wrote:
newnowapv wrote:Cekajte.... 0 suteva u okvir gola za 95 minuta?
A za 4 dana nam gostuje crveni blizanac....
Бар смо разиграли Роцкова (8 успешних одбрана) :mrgreen:
Znaci mozemo da upisemo i pobedu od 8-0 :dance2:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9641
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Voja »

newnowapv wrote:Cekajte.... 0 suteva u okvir gola za 95 minuta?
A za 4 dana nam gostuje crveni blizanac....
A sta te to cudi? Dok sam kukao posle prenosa iz Antalije,sto rece Djumi vecina je ovde bila u euforiji.
A i posle meca sa Macvom sam ostavio osvrt na blizu buducnost i pretpostavio da nam dolazi "nova stolica" pred mec sa Zemunom... stize Zvezda,idemo u Lucane,pa stizu Zemunci... :cheers:
Image
vdn slaninar
Posts: 999
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by vdn slaninar »

Ja sam prvi pisao da nam se lose pise u Krusevcu,al sam da se da vremena Stolici,samo koliko da se dogovorimo.Selektirao je ekipu,odradio pripreme,kad cemo da vidimo igru.Evo posteno je da mu se da sansa do podele bodova,ako do tada ne vidimo veliki pomak u igri,pracen rezultatima i afirmacijom nekoliko mladih igraca,cao zdravo,nema potrebe da gubimo vreme sa njim.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1454
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Neizlecivi »

Kukate tako i toliko da bi se uklopili pre u profil navijaca nekog od blizanaca, a ne Vojvodine... kao da ste navikli na med i mleko...

Vidimo se u sredu :)
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by newnowapv »

Neizlecivi wrote:Kukate tako i toliko da bi se uklopili pre u profil navijaca nekog od blizanaca, a ne Vojvodine... kao da ste navikli na med i mleko...

Vidimo se u sredu :)
Daleko od meda i mleka :), ali brate, 20 nogu na terenu, i da ni jedna ne zafrljaci loptu medju dve stative...
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Протомајстор »

vdn slaninar wrote:ako do tada ne vidimo veliki pomak u igri,pracen rezultatima i afirmacijom nekoliko mladih igraca
Мене занима само афирмација наших играча, а остало мислим да није реално, мада изгледа да није реално ни ово прво. У другом полувремену су извршене свега две измене и тада је на терену било чак 5 црвенобелих странаца (ар ју кидинг!? :roll: ), од наших клинаца само Роцков и Месар, а остали остадоше на клупи. Овог Гајића Столица изгледа није ни водио.

Ништа, идемо даље, у среду ћу опет на Карађорђа да уживо гледам Емила Роцкова :lala: , остали ме не занимају.
User avatar
Turija
Posts: 10627
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Niti kuknjava, niti euforija, nego cinjenica - Vojvodina, kao i svaki veliki klub, ne moze nikog da ceka (pre)dugo. Ni igraca, ni trenera, ni upravu. Velika je obaveza i odgovornost biti u takvom klubu.
Postoje, nadam se, planovi za mini cikluse i svako pametan njihovo ispunjenje unosi u ugovor i platu. Placa se efektiva, a oprasta zla sreca ili gubljenje bodova ,, visom silom,, pri dobroj igri. Jedino onda moze da se saceka malo duze.
PS
Veselinovic 4 centarhalf, umalo i Rockov da bude na klupi, igra bez gol igraca i krila - previse kocke u ime zeljno ocekivane renesanse Vojvodine.
Mislim da je utakmica protiv zvezde Maturski ispit za Strucni stab. Do Mature se stiglo sa dvojkom na stakleni nogama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Del_Boske »

С обзиром да знамо у каквом стању је и играчки кадар а изгледа и финансије клуба, мислим да је бесмислено причати о смени тренера после три утакмице.
А све и да смо Реал, бесмислено ми је после три утакмице.
Ал то сам само ја...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by MiSmoFKV! »

Протомајстор wrote:
vdn slaninar wrote:ako do tada ne vidimo veliki pomak u igri,pracen rezultatima i afirmacijom nekoliko mladih igraca
Мене занима само афирмација наших играча, а остало мислим да није реално, мада изгледа да није реално ни ово прво. У другом полувремену су извршене свега две измене и тада је на терену било чак 5 црвенобелих странаца (ар ју кидинг!? :roll: ), од наших клинаца само Роцков и Месар, а остали остадоше на клупи. Овог Гајића Столица изгледа није ни водио.

Ништа, идемо даље, у среду ћу опет на Карађорђа да уживо гледам Емила Роцкова :lala: , остали ме не занимају.
To je trebala uprava da definise u ugovoru i da kaze u svakom trenutku na terenu mora biti bar 4 igraca iz omladinske skole, jer klub zivi od njih. A sada, posle j, nema kajanja.
Ono sto mene nervira je stalno potenciranje limitiranosti igraca. Po mom misljenju, limitiranost je greska trenera. Evo pogledajte na primer Milan kod Montele i kod Gatuza. Isti tim, a dijametralno suprotan ucinak. Sve je u glavi.

Turija, mi odavno nismo veliki klub, i sto pre prestanemo da se lazemo, ponovo cemo postati veliki.

EDIT: Sto se tice teranja trenera, ne slazem se, nista jos ni priblizno nije gotovo, tu su kup i plejof.
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by ernesto »

Stolica i njegov strucni stab,Vojvodinu mesecno kosta 16,000 €
1892
Posts: 1043
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by 1892 »

Ako cigane ne dobijemo u sredu i play off je upitan. Lučani vode 1:0 sad su nam na 4 boda ako dobiju, a posle tekme s ciganima idemo tamo u goste.

Edit - sad sam bacio pogled na naredne mečeve, ipak smo bezbrižni za prvih 8, Mladost ima težak raspored do kraja
Come on you Reds!
Locked