25. kolo: Napredak - VOJVODINA 1:0 (1:0)

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

25. kolo: Napredak - VOJVODINA 1:0 (1:0)

Post by ogi »

Sledecu utakmicu igramo u Krusevcu. Za ovu utakmicu su suspendovani dole navedeni igraci.
Rabba wrote:Čini mi se da smo čistili kartone za zvezdanu :)

Brza provera kaže da su nam za utakmicu protiv Napretka, osim Antića, jel, suspendovani i Arsić i Mihajlović.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Turija »

Imamo li mi rezervnog levog beka? Ja ne mogu da se setim ili ce neko u subotu prinudno biti levi bek?
Opet Radovanovic, sto bas nije resenje?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Stexman »

Evo na SOS-u kazu da nije prekrsaj Antica za crveni.
Ko ce ga menjati, mozda Kalezic!?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Rabba »

Crveni je, nemojmo se zamlaćivati više time. Koliko god da je sudija idiot, crveni je. Ne ideš laktom nekome u potiljak. Neko je spominjao engleski fudbal. Ovo na žalost nije ni približno nikakvom engleskom fudbalu. Ovde su balerine, koje vole da foliraju. Mi forsiramo tu južnoameričku školu ljigavštine i valjanja. Ipak smo mi evropski Brazil. A sudije su nam intelektualci nivoa nižeg od fudbalera. I ne puštaju duele, već se svako umetničko plivanje po terenu svira, valjda da se ne bi nikome zamerili.

Treba očekivati da rešenje za levog beka bude identično kao na utakmici u Šapcu. Dakle, Radovanović leva, Saničanin na levog štopera. Svi koji su mogli da budu potencijalno rešenje su i bili na klupi ili terenu u Šapcu, ali se Stolica odlučio za ovo. Ja se potajno nadam Lazareviću, ali mala šansa.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by churguzijanac »

Turija wrote:Imamo li mi rezervnog levog beka? Ja ne mogu da se setim ili ce neko u subotu prinudno biti levi bek?
Opet Radovanovic, sto bas nije resenje?
I ja mislim da nije resenje. Ako ovde Stolica ubode dobicemo i Subotica i beka.
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by ernesto »

Da su bili pametni sa Burekovicem.....
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4766
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by gospodinFKV »

Devetak je ranije bio levi bek. Ne bi bilo lose da se tu vrati, posto je siroma' metar i poklopac od pavlake. Pored njega, imamo i Lazarevica, ali za njega nikad nisam siguran da li je desni ili levi bek. Siguran sam da sam video da moze na obe strane da odigra, samo ne znam koja mu je prirodna.

Ubedjen sam da Radovanovic ne bi bio lose resenje na beku, ali bi definitivno bio preveliki gubitak na stoperu. U Krusevcu ce nam na toj poziciji itekako trebati fajter.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Beonic »

gospodinFKV wrote:Devetak je ranije bio levi bek. Ne bi bilo lose da se tu vrati, posto je siroma' metar i poklopac od pavlake. Pored njega, imamo i Lazarevica, ali za njega nikad nisam siguran da li je desni ili levi bek. Siguran sam da sam video da moze na obe strane da odigra, samo ne znam koja mu je prirodna.

Ubedjen sam da Radovanovic ne bi bio lose resenje na beku, ali bi definitivno bio preveliki gubitak na stoperu. U Krusevcu ce nam na toj poziciji itekako trebati fajter.
Lazarević je desni bek. Voleo bih ga videti sada i levo, došlo je vreme da dobije šansu. Jedan od igrača koji je duže oko kluba i koji je naše dete, a da još nije dobio ni minut u ligi. Odigrao je samo dve utakmice u kupu za nas, a "već" mu je 21 godina.
ssnigd
Posts: 3350
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by ssnigd »

Protiv Dinama, generalka pred prvenstvo, je igrao levog beka, a Cebara je bio na desnom.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4766
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by gospodinFKV »

Eto resenja...
Krajnje je vreme da decko dobije sansu.
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Karlsson »

Ako je neko strpljivo ćutao i čekao šansu onda je to Lazarević.

Sramota je da dečko treba (a ni to nije sigurno) da debituje sa 21 godinu.

Ako je talentovan i zna daj mu šansu, guraj ga s vremena na vreme. A ako nije raskini ugovor sa njim i kraj priče.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by naseljekolumbija »

Ма не може да буде гори од Антића, зато само напред :D
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by fare »

Nema najave prenosa iz Krusevca e sada bi mogla da uleti Novosadska tv ili RTV :D
Cane
Posts: 996
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Cane »

fare wrote:Nema najave prenosa iz Krusevca e sada bi mogla da uleti Novosadska tv ili RTV :D
Alternativa bi mogao biti i live stream preko klupskog sajta (kao onomad s priprema, kad smo "krali" slovence). Ajde da nas neko iz kluba konačno nečim pozitivno iznenadi, ili je tako nešto još uvek za nas nedokučivo dostignuće. :shock:
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 25. kolo: Napredak - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Beonic »

Znači prenosa bez?
Locked