24. kolo: Mačva - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Turija »

Voja napisao:
Turija napisao: Zna se zbog koga se igra fudbal u Srbiji, kako rece Stolica.
Zbog koga? Ako smem da znam!? :mrgreen:
Ako gledas prenose na areni, mozes lako zakljuciti.
Tamo je jedino sportski korektna Jovana, pa i ona druga devojka.
Slusao si i danas njihovog komentatora, valjda si razumeo.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Voja »

vdn slaninar napisao:U Krusevcu sve sem poraza ce biti veliki uspeh.
Bas sam se posle meca sa Macvom pitao sta bi dalje moglo da se desava!? Idemo u Krusevac Napretku koji kao sto neko rece igra na gol vise,moze svakoj ekipi da da dva gola,i iako su tromi i busni u zadnjoj liniji postavlja se pitanje da li mi sa ovakvom ofanzivom mozemo da odgovorimo ekipi koja igra na gol vise!? Zatim nam dolazi Zvezda,za koju uopste nece biti bitno ima li pravo na kiks jer su posle dugi niz godina sastavili tim za koji sa sigurnoscu mozemo reci da je kvalitetniji od naseg,pre svega ozbiljniji.Dok mi bijemo te dve bitke,Lucani koji su vec zabelezili dva poraza igraju protiv Spartaka i Vozdovca.Posle ta dva kola odlazimo bas u Lucane kojima bi bodovi protiv nas mogli postati veoma vazni. Tako da realno gledajuci zongliramo po tankoj niti i vrlo lako moze da se desi "nova stolica" pre mec kuci sa Zemunom... a o bodovima ne bih... ;)
Turija napisao:
Voja napisao:
Turija napisao: Zna se zbog koga se igra fudbal u Srbiji, kako rece Stolica.
Zbog koga? Ako smem da znam!? :mrgreen:
Ako gledas prenose na areni, mozes lako zakljuciti.
Tamo je jedino sportski korektna Jovana, pa i ona druga devojka.
Slusao si i danas njihovog komentatora, valjda si razumeo.
:cheers:
Gledam prenose,ali ne mogu da zakljucim...
Dok smo bili konkurentni mogli smo reci da se igra zbog blizanaca,ali sada ne verujem da smo ijednom bitni.Cak mislim da bi Zvezdi vise odgovaralo da smo danas pobedili.
Samo da znas Jovana je veci zvezdas nego neki forumasi ovde sto navijaju za Vosu,a Dijana grobarka... a jedino njih dve to javno iznose,od svih zaposlenih na areni bar koliko sam uspeo da primetim.
A sta imamo slusati komentatore,kad je recimo ovom danas Rockov bio nemocan da odbrani udarac Arsica,a i Stolica TRENER VOZDOVCA izgleda bzvz zalutao na nasu utakmicu :mrgreen: Za takve mi cak i drago sto ne navijaju za nas klub :cheers:
Slika
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od recni galeb »

A sta setu ne shvata?
Igra se za bracu Musliju, njihove poslusnike i podanike, kada se zadimi jako puste malo i crna :shit: , sve rezira usrana sluzba kojoj siptari u sred bJeograda puste drona sa zastavom v.albanije i to je to!
E sada sto je Stolica fin a i podlozan kazni to je druga stvar, stoga je bio kulturan... :lala:
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Pera Centar »

Antica bi zbog onog lakta kaznio novcano i premestio bi ga na klupu.

Em decko ne zna da igra fudbal, em je pokazao da je teska budala.
Dobio si udarac, laktate se svi, tacno je sudija cekao da sledeci to uradi i dobije crveni karton.
Decko se dzabe bavi sportom i u beton ligi se to saceka, pa vratis kad niko ne vidi.

S.M bi takodje poslao na duze hladjenje, bez klupe jer ni nju ne zasluzuje.

S.M je potpuno nekoristan u igri, a za ono iditsko guranje je mogao da prodje gore od zutog kartona.
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od AntonioKasano »

Pojacani smo u Krusevcu ako ne igraju Antic i Mihajlovic. Steta zbog Arsica ako i on ima kartone. Nemoguce je da trener ne vidi da je Mihajlovic takav kakav je. Eze u napad i ovo je sasvim solidna ekipa za nase uslove. Pored ovog novog stopera Veselinovic nema sta da trazi u prvoj postavi, plus sto je za neverovati da je danas najbolji bio Vukasovic a protiv Vozdovca takodje vrlo dobar.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Voja »

Slika

Izgleda da sam ipak pogresio,na TVu sam primetio da je Matic ispred Vukasovica prilikom centarsuta,ali je izgleda ovaj sto blokira centarsut ipak bio ispred Matica,tako da moj previd :oops:
Slika
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od AntonioKasano »

Sad sam tek video, pa ovaj panj od Mihajlovica je trebao dobiti direktan crveni.
Korisnikov avatar
postman
Postovi: 260
Pridružio se: Ned Avg 16, 2009 8:24 pm
Lokacija: Klisa

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od postman »

Ljudi, onaj Matić je vanserijski napadač. Danas me je oduševio postavljanjem, građenjem, otvaranjem, sjajnim golom...Rekao bih da u Ligi boljeg centarfora nema. Gde ga nismo kupili, jebeš ga ...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od churguzijanac »

https://youtu.be/AdaXgYYJ9Dc" onclick="window.open(this.href);return false;

Lazo, al si ga zabio, svaka ti cast!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Karlsson »

postman napisao:Ljudi, onaj Matić je vanserijski napadač. Danas me je oduševio postavljanjem, građenjem, otvaranjem, sjajnim golom...Rekao bih da u Ligi boljeg centarfora nema. Gde ga nismo kupili, jebeš ga ...
Možda da smo se od početka zalagali za njega kao što smo za Nikolića...
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Душан »

Karlsson napisao:
postman napisao:Ljudi, onaj Matić je vanserijski napadač. Danas me je oduševio postavljanjem, građenjem, otvaranjem, sjajnim golom...Rekao bih da u Ligi boljeg centarfora nema. Gde ga nismo kupili, jebeš ga ...
Možda da smo se od početka zalagali za njega kao što smo za Nikolića...
Дао нам је гол, значи довешћемо га на лето :mrgreen:
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od fare »

Bogami u ovom prelaznom roku smo doveli po meni 3 extra igraca i resili boljku katastrofalnog izvodenja prekida (od odlaska Stanisa),Arsic i Radovanovic znaci decko kida i ovog baletana na klupu a Ezea na njegovo mesto i ja mislim da je to dobitna kombinacija ( kada vec nismo doveli ovog igracinu Matica lik me je odusevio ).Samo zao mi je zbog Veselinovica izgleda bas nije ni u planovima Stolici i kako ce se to odraziti na njega a pogotovo na cenu.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od limanfkv »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=gcqOe5hSbSo[/video]

Iako vidim da se ne dopana gotovo nikome konacno sam srecan sto imamo ekipu koja ce da uzvrati na udarce pa makar svaku zavrsavali sa po 9 igraca. Podrska za Antica i da im vrati svaki put. Vremenom ce nauciti i kako treba da vraca. Samo nek vraca za pocetak :lala:

Inace sa dva igraca manje stvarati sanse, postici pogodak i izvuci nereseno na kaljuzi i uz domacinsko sudjenje je odlican uspeh.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Rabba »

Jedna stvar mi se muva po glavi, jos od vremena kad nas je Stolica preuzeo.

Ide otprilike ovako:

1. Svim klubovima u ligi je realno nebitno kome ce biti priklonjeni, da li zvezdi ili partizanu. Bitno je da je para koje ce da nestanu.
2. U toj celoj prici, pojavljuje se Nenad Lalatovic, mladi i izuetno perspektivni trener, ali i prilicno jasno projekat zvezde, koji napreduje iz godine u godinu, menja klubove, napreduje na lestvici ekipa i kad je bilo potrebno potegao je za gane.
3. Ilija Stolica, mladi i izuetno perspektivni trener, napreduje iz godine u godinu, menja klubove, napreduje na lestvici ekipa i kad je bilo potrebno potegao je za crne.
4. Mozda treba da prestanem da gledam domaci fudbal...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Marcello »

Pa, tek sad vidim ovu situaciju sa crvenim Antiću! Veze sa crvenim to nema. Pa, pogledajte njihovog igrača (broj 12), pada kao pokošen, onda ustaje da deli neku svoju pravdu, te ponovo leže na teren, jer je, kao, ozbiljan udarac dobio....

Ma, dajte, ljudi, u Engleskoj je svaki drugi vazdušni duel ovakav.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Zaključana tema