23. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (0:0)

Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od gospodinFKV »

Radovanovic i Vukasovic sasvim solidni veceras. Glupavi zuti kartoni, ali je tu i sudija prerano izvadio prvi. Bezveze...

Eze i Zlicic dobri. Gol je gol, bio poklon ili ne. Mihajlovic ne moze ni poklone da pretvori u gol, sto se videlo na pripremama. Arsic se vidi da ce biti pojacanje, cim se jos malo uigra. Mogli grize, Antic klasika prosecan. Ne bi bila tolika greota da ne kvari tako i Subotica kojem bek treba iza ledja. Jovancic plus za borbenost i kidanje, a veliki minus za bezmudost u protivnickom kaznenom. Sutni to, buraz, pogotovo na 2:0!!!

Posto znamo da ljudi u klubu citaju ovaj forum: molim vas, Gajic je dete, i nista gori nece biti u napadu, samo moze da napreduje. Ja ne znam, taj Mihajlovic je ubedljivo najgori napadac koji se nasao na terenu Karadjordja. On ne zna da hoda, ljudi, a ne da igra fudbal. Vadite to s terena, taj covek je igrac manje. :beg: Onaj pokusaj spustanja lopte grudima i pokusaji proigravanja petom...druze, ti ne znas same osnove fudbalske igre, a kamoli finese...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od churguzijanac »

Jovancica treba prebaciti na zadnjeg veznog, Gajica umesto Mihajlovica od prvog minuta i na sredini rotirati Arsica, Zlicica i Mesarevica.

Problem su nam i bekovi, posto su u ofanzivi prilicno losi.Subotic mora da ima ofanzivnog beka pored sebe inace ce tesko doci do izrazaja.Ne bih da ga branim, ali on moze da odigra kako treba kad ima podrsku, inace ostaje neprimetan.

Zlicic ima odlican sut i neka ga ne stedi! Ostalo mora da se popravi, posto deluje kao prostor da ne oseca dovoljno i u duele kad ulazi treba vise da razmislja (neka gleda Ezea kako ulazi u duele, moglo bi tu svasta da se nauci).Nema mrznje prema Zlicicu.Da nam nije stalo da podigne igru na visi nivo ne bi ga ni komentarisali.

Rockovu je tesko dati gol i kad dobrano zajebe, refleks mu je ko u pantera :mafia: Treba da iskoristimo igru golmana i da uvezbamo neke akcije/kontre kad im izvucemo igrace na nasu polovinu.Ovo ovako vise lici na paniku.

Inace meni se Vukasovic vise svidja na ovoj poziciji, nego kao zadnji vezni.Stavise ja bih ga probao i na beku.Ima bolji pas i centarsut i od Moglija, a pogotovo od Antica.Bolji je u prostoru i od jednog i od drugog.Malo mu fali visine i zato mislim da bi se jos bolje snasao na beku.

Nije ovo danas bilo tako lose, ako se uporedi sa jesenjim igrama, ali mora mnogo bolje i sigurnije.Inace ovo je vrlo vazna pobeda, jer da smo izgubili bili bi blizi play outu i daleko od evropskih kvalfikacija.
Poslednja izmena od churguzijanac u Sub Feb 17, 2018 10:48 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od AntonioKasano »

Afrikanac u napad a Arsic umesto natripovanog tatinog sina i to je to. Prosto je nemoguce da Stolica ne vidi da je ovaj najgori igrac i da je potpuno beskoristan. Kao jak je a ne moze ni da se zagradi, kao visok je i ima neku igru glavom a ne mozes mu papir izvuci ispod noge kad skoci, o brzini da ne govorim zaista je i ovo dovoljno. Da li neko zna ko drzi mladog gospodina zacementiranog u prvih 11?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Voja »

churguzijanac napisao: Inace meni se Vukasovic vise svidja na ovoj poziciji, nego kao zadnji vezni.
Pretpostavljam da je prebacen na tu poziciju da bi bio kao neka vrsta osiguraca kada se golman uspanici i kada treba obuzdati loptu prilikom zacetka akcije.Mnogo je pouzdanije imati takvog igraca u blizini,nego klasicnog stopera.Bar mislim da je tako
Slika
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od churguzijanac »

Voja napisao:
churguzijanac napisao: Inace meni se Vukasovic vise svidja na ovoj poziciji, nego kao zadnji vezni.
Pretpostavljam da je prebacen na tu poziciju da bi bio kao neka vrsta osiguraca kada se golman uspanici i kada treba obuzdati loptu prilikom zacetka akcije.Mnogo je pouzdanije imati takvog igraca u blizini,nego klasicnog stopera.Bar mislim da je tako
...moguce, samo sto mi neumemo da iskoristimo visak kad protivnicki igraci predju na nasu polovinu, a mi imamo loptu u posedu.Jos uvek vlada panika.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od ssnigd »

A sve zato sto smo tehnicki na nivou seoskog ranga, sto je sramota. A posebno za igrace I sve trenere koji dolaze iz nase skole. Prijem I dupli pas cista nula.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Dragojlo »

Opa, Eze je dobro počeo već na prvoj utakmici... Na dobrom putu je da kupi sebi kartu u jednom pravcu za Rudar iz Velenja ili Murcielagose.... :dance2: Inače, ja sam do danas mislio da je on iz NIGERIJE, a ne iz NIGERA. :deal:
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Pera Centar »

http://mondo.rs/a1082398/Sport/Fudbal/L ... olece.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Del_Boske »

Dragojlo napisao:Opa, Eze je dobro počeo već na prvoj utakmici... Na dobrom putu je da kupi sebi kartu u jednom pravcu za Rudar iz Velenja ili Murcielagose.... :dance2: Inače, ja sam do danas mislio da je on iz NIGERIJE, a ne iz NIGERA. :deal:
Ако интернет не лаже, из Нигерије је, рођен у Лагосу.

Него, дал сам сањао или сам стварно слушао на Арени да Столица има неки ритуал, сат и по пре утакмице оде у шетњу па тако шета сам са својим мислима и пред утакмицу се тек појави... ?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od gospodinFKV »

ssnigd napisao:A sve zato sto smo tehnicki na nivou seoskog ranga, sto je sramota. A posebno za igrace I sve trenere koji dolaze iz nase skole. Prijem I dupli pas cista nula.
Juce sam bas na stadionu to pricao u poluvremenu. U prvom poluvremenu se tek na momente vidjalo sta Stolica pokusava, i to je zaista delovalo kao da hoces da ofarbas ficu u crveno i mislis da ce zbog toga ici kao ferari. Niko u ligi nema igrace za to sta on hoce, i mislim da ce on tek kad ode napolje moci to u potpunosti da sprovede. No, dobro, pobeda je pobeda. Idemo dalje...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Turija »

gospodinFKV napisao:
ssnigd napisao:A sve zato sto smo tehnicki na nivou seoskog ranga, sto je sramota. A posebno za igrace I sve trenere koji dolaze iz nase skole. Prijem I dupli pas cista nula.
Juce sam bas na stadionu to pricao u poluvremenu. U prvom poluvremenu se tek na momente vidjalo sta Stolica pokusava, i to je zaista delovalo kao da hoces da ofarbas ficu u crveno i mislis da ce zbog toga ici kao ferari. Niko u ligi nema igrace za to sta on hoce, i mislim da ce on tek kad ode napolje moci to u potpunosti da sprovede. No, dobro, pobeda je pobeda. Idemo dalje...
Bojim se da sa ovakvim sastavom (kondicionim i tehnickim nivoom igraca) tesko mozemo usvojiti novi sistem igre. Nisam primetio nijednog naseg igraca da mu je ,,legao", a sa druge strane istice nedostatke i mane.
Npr Rockov se cupa iz gresaka vrhunskim refleksom i odbranama, Antic pokusava da bude ofanzivan, ali ne slusa ga lopta, Mogli igra na svom standardnom nivou, Vukasovic nije doneo prevagu u zacetku naseg napada, a pravi greske kao stoper.
Radovanovic je na svom mestu i veoma je dobar.
Eze luta sa pozicijom i ulogom, dok je Zlicic ocigledno napredovao, ali ne zbog sistema igre, vec individualno i kondiciono.
Drzanje Mihajlovica na terenu je cist promasaj u forsiranoj koncepciji.
Putincanin nije doneo vise od Vukasovica na zadnjem veznom, osim u visini.
Jovancicu je data glavna uloga u organizaciji igre, sto mu nije najjaci adut.
Subotic uz aut liniju, bez podrske beka u napadu, je totalno odsecen i bespomocan, uz sve svoje mane i kvalitete. Mane se isticu, a kvalitet sakriva.
Analizom prvih 11 vidimo da cena i respekt Rockova pada u ovakvom sistemu. Da je Veselinovic izbacen sa terena i da njemu time cena pada, a razvoj zaustavljen, kako bi igrali Vukasovic i Putincanin, a ne dobijamo nista na organizaciji igre (sa 2 zadnja vezna, pribliznih kvaliteta).
Dobili su sansu Mesarovic i Kalezic, sto je OK, jer Arsica smatram prvotimcem.Dakle, bice mesta ili za Vukasovica ili Putincanina.
Nece biti dobro ako Gajic ne zaigra umesto Mihalovica i Veselinovic grejao klupu.
Zato, jako ce biti zanimljivo videti kako cemo odigrati sa Macvom.
Na kraju, podrzavan autonomiju trenera na terenu, ali nije Stolica ni Murinjo, ni Zidan...pa cak i takva imena ne mogu bas sve kako hoce, ne vodeci racuna o interesima i buducnosti Kluba. Hocu reci, ne moze se biti nigde, pa ni u sportu iskljuciv ni 100%, a kamoli 101% beskompromisan.
Ne branim upravu, ali ni pripreme u Beleku, ni igraci ni treneri, dovedeni u prelaznom roku, nisu besplatni.
Pa, ako zakasni plata koji dan, necemo odmah u strajk, kao i kad ekipa izgubi utakmicu, necemo odmah u protest sa zahtevom za smenu trenera.
Nadam se da cemo, vremenom i boljim upoznavanjem, napredovati na terenu i izvan njega.
Poslednja izmena od Turija u Ned Feb 18, 2018 3:23 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od gospodinFKV »

Turija napisao:Vukasovic nije doneo prevagu u zacetku naseg napada
Apsolutno se slazem sa celim postom, a ovo bih izdvojio posebno. Vukasovic je bio solidan, ali ne vidim razlog zasto ovu ulogu Stolica ne bi dao Radovanovicu, pa onda stavio malog Veselinovica da igra. Radovanovic je par puta jako lepo izneo loptu, povukao je do nekih 30 od njihovog gola.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od churguzijanac »

Bar 5-6 puta smo im izvukli igrace sa posedom lopte i nijednu kontru nismo odigrali.Do pola i onda njima u noge.To sto Stolica pokusava da igra celu utakmicu, pre bih probao u odredjenim fazama igre.Ovo sto smo juce igrali jako me podseca na igru reprezentacije kroz kvalifikacije, gde je rezultat ostvaren ogromnom zeljom i srecom.

Probao bih Vukasovica na beku i iza njega, ili pored, malog Veselinovica, sa Suboticem ili Ezeom na krilu.
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od мализека »

Мислим да није много важно у овом тренутку да ли све функционише или не...мени је потпуно јасно да ће да шкрипи цело пролеће, док све не дође на своје место, ако дође. :) Сада је важан само резултат (Европа), а све друго може мало да сачека. Међутим, на лето и јесен би већ требао да буде формиран и тим и препознатљива игра, каква год она била. 8)
Poslednja izmena od мализека u Ned Feb 18, 2018 6:13 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od fare »

Ja ipak mislim da Stolica nema prvih 11 da će rotirati e sad sve ćemo videti već u Šapcu.
Zaključana tema