23. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (0:0)

Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od ernesto »

Plasi me samo raspolozenje Veselinovica,da ne bude nekih problema tipa da ne padne psihicki sto ne igra....a i starleta treba da ide iz kluba,SRAMOTA!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Radoye »

Ajd' rezultat je dobar pa da ne mracim, ali ima tu dosta toga sto bi trebalo ispraviti. Videcemo kako ce stvari stojati na sledecim utakmicama, za sada deluje da ipak postoji napredak u odnosu na jesenas.

Cestitke momcima na pobedi! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Karlsson »

Stvarno u napadu smo bolji bez mihajlovića. Možda bi Eze i treba da igra napadača.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Turija »

Roba s felerom, ali je nasla kupca - prodata. Zlicic i Eze je proturili nekako i naplatili.
Veoma vazna pobeda.
Cestitka svim igracima.
Utisak o igri, neocekivano los.
Igraci bez eksplozivnosti i brzine. Cak je i kod Ezea ona unistena i uprosecena.
Lopta se stavlja pod kontrolu, tek posle treceg dodira, ako protivnik dopusti.
No videcemo, prva je prvenstvena utakmica u ovakvom sastavu i taktici.
Izmene ok, ukoliko zanemarimo koliko je Mihajlovic proveo minuta na terenu (ne u igri, jer igre sa njegove strane nije ni bilo).
S kim igramo sledecu? Bice zanimljivo videti sastav i taktiku na gostovanju.
Poslednja izmena od Turija u Sub Feb 17, 2018 8:10 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Karlsson »

Mačva u gostima je sledeća.
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od AntonioKasano »

Dokle ce nas tatin sin Mihajlovic uveseljavati?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Voja »

Emil toliko koncetrisan na igru nogom,da je zaboravio rukama igrati :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Sasa1969 »

Нејасно ми је како тако добро оценјујете игру Јованчића?Два пута има шасну да из казненог простора упути ударац на гол из прве али он нешто муља лопту и на крају упропасти лепе шансе?
Михајловић је тотални хит кладим се да би неки рекреативац боље глумио центарфора од њега.
Суботић такође јако бледа партија није се саставио данас са лоптом
Роцков прилично несигуран у пољу када игра са ногом...
Остали мање више задовољили...Мени су Зличић и Езе били најбољи.А пријатно ме изненадио и Вукасовић на позицији штопера.
Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Rabba »

Rezultat mnogo bolji od odnosa šansi na utakmici. Stativa, prečka, činjenica da su i oni odlučili da oplemene ekipu sa jednim Mihajlovićem u špicu, sumnjiv ofsajd i odlična reakcija Emila. Naspram dva, čini se, poklona od strane njihovog golmana. Ukoliko se ne varam, osim ta dva gola, koji nisu postignuti iz izgrađenih akcija, nismo imali niti jednu priliku. Treba biti realan i reći da smo možda i nezasluženo uknjižili tri boda. Utisak dana mi je da smo u Ezeu dobili još jednog pouzdanog igrača. To meni barem tako izgleda. Mihajlović na žalost sve lošiji i komičniji. Naši plejmejkeri ponovo bez upotrebljivog završnog pasa. Iako je Zličićeva partija bila mnogo kvalitetnija od onoga na šta smo navikli od njega u poslednje vreme.

Kad se sve sabere, ne smem biti nezadovoljan sa tri boda, ali me brine kako će ovo dalje izgledati.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Voja »

Sasa1969 napisao:Нејасно ми је како тако добро оценјујете игру Јованчића?Два пута има шасну да из казненог простора упути ударац на гол из прве али он нешто муља лопту и на крају упропасти лепе шансе?
Мени су Зличић и Езе били најбољи.
E vidis zato je glasanje i osmisljeno tako da ispliva onaj ko je zaista bio dobar,jer moguce je prevariti jednog gledaoca,a vise njih tesko.
Sto se Zlicica tice,nisam video nista od njega na utakmici... skrivanje od lopte,bezanje od duela,gol koji je dao,da ga je primio nas golman obesili bi ga.Jedino sto je pozitivno je sto je sutirao,a realno golmanov gol 100%,a o onoj promasenoj sansi pre drugog gola da ne pricam. Jedino mi je zao sto je izasao cim je Arsic usao jer sam hteo da vidim da li bi bio opusteniji kada bi imao radilice oko sebe

Ali na kraju su najbitnija 3 boda
Slika
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Pera Centar »

Zlicic je danas prelomio utakmicu i pokazao da ima veliki potencijal.
Mesarovic koga klub kao i balerinu S.M forsira iz nekog nepoznatog, nefudbalskog razloga nije pokazao ovoliko(kao Zlicic danas) ni u svim utakmicama koje je igrao jesenas.

U fudbalu, kao i svakom sportu postoji puno kvaliteta, Jovancic je borben i jak do 16 m protivnika, ali mu je zavrsnica slabija strana.
Gol koji koji je danas Zlicic dao i prelomio utakmicu je gol skolovanog igraca koji ima kvalitet da prelomi utakmicu.

U nacelu komentari pojedinih forumasa su tolikio nerealni da pomisljam da imaju dil sa nekim igracima.

Danasnja utakmica po meni nije bila sasvim zadovoljavajuca, ali ovo je pocetak rada jednog trenera i ako bude forsirao najbolje moze sve to biti dobro.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Danilo »

Kakve promene misljenja, al da , to smo mi.Vazna su 3 boda, Vozdovac nije naivna ekipa, jel neko ocekivao goleadu ili ne znam sta.Ljudi mi smo 8 na tabeli sa velikim finansijskim , i sportskim pozarom, bice zestoka koljacina za 3 i 4 mesto.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od N13 »

Prvo poluvreme uzas, drugo odlicno.
Ne treba zaboraviti da je taj Vozdovac ispred nas na tabeli i da je, mislim, i jedini klub koji je u poslednjih godinu dana dobio oba blizanca.

Mi smo dominirali posedom lopte. Samo prvo poluvreme je bas lose bilo. U drugom daleko bolje... nije stvoren ogroman broj sansi, ali smo ih razbili igrom na sredini. Kratki i sigurni pasovi na sredini su odlicno izgledali.

Arsic ogromno pojacanje, vraca se skroz nazad po loptu, hoce decko da organizuje napad... kao Pirlo.
Izdvojio bih i vrhunsku reakciju ovog stopera iz Spartaka kod situacije 2 na 1!

Utisak veceri - belo-crvene mreze na golu :)

Sledeca na Karadjordju protiv cigana... treba se iscimati vec polako za tu utakmicu!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od naseljekolumbija »

N13 napisao:Prvo poluvreme uzas, drugo odlicno.
Ne treba zaboraviti da je taj Vozdovac ispred nas na tabeli i da je, mislim, i jedini klub koji je u poslednjih godinu dana dobio oba blizanca.

Mi smo dominirali posedom lopte. Samo prvo poluvreme je bas lose bilo. U drugom daleko bolje... nije stvoren ogroman broj sansi, ali smo ih razbili igrom na sredini. Kratki i sigurni pasovi na sredini su odlicno izgledali.

Arsic ogromno pojacanje, vraca se skroz nazad po loptu, hoce decko da organizuje napad... kao Pirlo.
Izdvojio bih i vrhunsku reakciju ovog stopera iz Spartaka kod situacije 2 na 1!

Utisak veceri - belo-crvene mreze na golu :)

Sledeca na Karadjordju protiv cigana... treba se iscimati vec polako za tu utakmicu!
Потписујем коментар, то је то.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Протомајстор »

Pera Centar napisao: Gol koji koji je danas Zlicic dao i prelomio utakmicu je gol skolovanog igraca koji ima kvalitet da prelomi utakmicu.

U nacelu komentari pojedinih forumasa su tolikio nerealni da pomisljam da imaju dil sa nekim igracima.
Изгледа само ти и ја овде видимо да Зличић нема с ким да игра?
На истоку је вечерас било ужасно слушати све те малициозне коментаре кад год је дечко примио лопту, да сам се радовао његовом голу као да ми је рођени син. Бар их је на тренутак ућуткао, али како видим овде се и даље наставља у том стилу.
Чему толика мржња према Зличићу, нашем дерану, а толике наде у ове балване што дефилују Карађорђем? Докле смо ми то дошли? Па умало се овде неколицина форумаша није колективно самоубило што неки потпуно небитни Николић није потписао за Вошу... :roll:
Zaključana tema