22. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

22. kolo: Spartak - VOJVODINA 1:1 (1:1)

Post od Grof Žekula »

Крајем августа у Новом Саду су нам већ дали пет комада, па остаје да видимо колико ће у среду.
Па да се разилазимо. Беше ово врло мучан период!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Rabba »

Spartak igra možda najlepši fudbal u ligi ove godine i čini mi se da su zasluženo treći. Nema tu šta puno da se doda, favoriti su, imaju priliku da utvrde svoju dobru poziciju pred zimsku pauzu. Što se nas tiče, treba pametno ući u utakmicu i pokušati eventualno ostati neporažen pred zimu. Nepovoljna činjenica je da nam direktni konkurenti mogu zakomplikovati i ovako komplikovanu situaciju, pa je skroz realno da prvi deo sezone završimo na 8. mestu, sa dva boda od donje polovine tabele. Neki od momaka iz 11(14) će poslednji put istrčati na teren u pola belom pola crvenom, pa neka im makar to bude dodatna motivacija. Nakon toga kreće turbulentan period, gde će se ponovo apelovati na razmišljanje i racionalna dovođenja, a verujem da će se svesti na klasično gomilanje, na šta smo već navikli. Neka nam je sa srećom u Subotici, ali bitniji deo sezone nama ipak počinje odmah nakon utakmice.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Душан »

Ако будемо кренули да се надигравамо с њима, добићемо осам комада, затворенија мало варијанта па на контру( коју нема ко да истрчи) :D У сваком случају Спартак је фаворит и боља екипа од Војводине.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od gospodinFKV »

Bunker, kao Everton juce. Ko predje pola - magarac. Druge nema...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 11-12-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Nadam se da ce biti zelje da se na kraju polusezone, koliko toliko, popravi utisak i pozicija na tabeli?
Za sredu se prognozira kisa, pa posto cemo se braniti, valjda ce nam vise odgovarati od snega u Novom Sadu onomad?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Karlsson »

U poslednjih 5 utakmica osvojili smo 2 boda, a svi protivnici osim Partizana su bili sa donjeg dela tabele.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Del_Boske »

Преноса нигде?
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Rabba »

Jedna interesantna stvar. Juče na autobuskoj stanici jedno poznato lice. Iako je danas utakmica u Subotici, naš kapiten sa prethodne utakmice sam. Putuje negde. Neveliki kofer, ali opet, za Suboticu se putuje klupskim autobusom, koliko me sećanje služi... Da li neko bliži klubu možda ima informaciju neku o tome? Da li nas možda Antara napušta?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od lazarr »

Rabba napisao:Jedna interesantna stvar. Juče na autobuskoj stanici jedno poznato lice. Iako je danas utakmica u Subotici, naš kapiten sa prethodne utakmice sam. Putuje negde. Neveliki kofer, ali opet, za Suboticu se putuje klupskim autobusom, koliko me sećanje služi... Da li neko bliži klubu možda ima informaciju neku o tome? Da li nas možda Antara napušta?
Izabran je u idealan tim naše lige pa je verovatno išao na dodelu tih priznanja. To je čini mi se baš juče bilo u Bg.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Rabba »

Hvala Lazare, nisam bio upućen u tu informaciju.

Sastav za danas, izvor superliga sajt:

Rockov - Antić, Saničanin, Veselinović, Lakićević - Vukasović, Jovančić - Subotić, L. Zličić, Mesarović, Kojašević.

Izmene:

Perić, Lazarević, Devetak, M. Zličić, Kalezić, Avramovski, Mihajlović.

Zanimljiva taktika. Nije isključeno da igramo 4-2-4-0. Moguće je i da je Kojašević špic, da su Zličić ili Mesarović na desnom krilu i da se igra 4-2-3-1.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Rabba »

1:0 Spartak
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Marcello »

Izgleda ne brani Rockov, već Ilić.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Душан »

Ко год да брани није битно, јер је Војводина изгубила утакмицу оног момента кад је примила гол. Ова екипа није у стању да се врати у меч, па макар губила од петолигаша, осим ако Спартак сам себи не постигне гол, као што је Партизан.

ПС: 1:1 ајде ако их накрпим још мало у коментарима можда ме и демантују.
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od newnowapv »

Marcello napisao:Izgleda ne brani Rockov, već Ilić.
Brani Emil, pise i na zvanicnom..
http://www.fkvojvodina.rs/2017/12/spart ... -prenos-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 22. kolo: Spartak - VOJVODINA, sreda u 15h

Post od Radoye »

Nama se kanda dize samo na timove s vrha tabele, sa njima jos kako-tako i igramo dok fenjerasima delimo bodove i sakom i kapom.

Podseca me ovo na onu sezonu kad smo ispali u drugu ligu, i onda smo gubili od svakakvih i kuci i sa strane da je to licilo na sve samo ne na fudpal a unakazimo cigane 4:1 i to tako gadno da je delovalo kao da smo Barsa.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema