21. kolo: VOJVODINA - Javor 0:3 (0:1)

Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Voja »

kulijana napisao: "Kontam da pola mase sa ovog foruma pola sata bira priloge za pljeskavicu"
Dragojlo napisao:"Kontam da pola ljudi sa ovog foruma stoji sat vremena ispred police sa hlebom u radnji, razmišljajući.... :greenbutt:
Kontam da je jedino njima iskreno stalo do Vojvodine,i da im uz pravu Vojvodinu ne bi trebali novci ni za priloge,a mozda cak ni za hleb!!!
Slika
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Dragojlo »

Ajd sad bez zajebancije, SVIMA sa ovog foruma a i šire, nedostaje FK VOJVODINA! Ona prava, u koju smo se svi zaljubili i postali zavisni od nje, svako u svoje vreme!! (u mom slučaju, to je bila '94. godina, sa onim čuvenim Reusch štraftastim dresovima, ja sam tad imao 10-11 godina, prvi put se ozbiljnije zainteresovao za fudbal, i odmah sam znao koji je MOJ klub!!) :lala:
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Pera Centar »

Протомајстор napisao:
naseljekolumbija napisao:
Slika

Он је одиграо само 1 (једну!) утакмицу за Звезду, али је обележен заувек и то треба увек имати на уму. А за Вошу је одиграо 50 утакмица, свега пар мање него Јованчић, али и поменути Вук Митошевић. :!:
Идентитет клуба, његов посебан шмек, макар и губитнички, је једини разлог што неко навија за мали клуб и спреман је да, као ја данас, буде један од триста који ће доћи на -1 да гледају његов (очекивани) пораз. :roll:
Ако нема идентитета, онда нема ни навијача, нема новца, нема успеха. То је моја порука новој управи и оним форумашима који би да им дају још неку шансу. Што се мене тиче, док се трака не да Роцкову: управа и скупштина - НАПОЉЕ!
Nije poenta sto je Antic igrao jednu utakmicu za zvezdu, poenta je da ne zna da igra fudbal.On ne zasluzuje da se nadje u ekipi FK Vojvodine.Da ne govorimo, da zbog fudbalskog znanja ne zasluzuje ni u ludilu da bude kapiten.Za tri godine od njega, osim onog gola u Minsku, nije bilo krstenog dodavanja ni centarsuta.Evo ja se ne secam ni jednog gola posle njegovog centarsuta, ne secam se ni sanse.Poenta da nas je Vukovic prilicno unistio losom selekcijom, ali koliko je on bio los i bogu hvala otisao, ova uprava u jednom segmentu je najgora, barem otkad ja gledam Vojvodinu, a to je vise od 40 godina. Nikada nije bilo u postavi Vojvodine, ovoliko igraca koji ne zasluzuju pre svega zbog svog fudbalskog umeca, a zatim i stava prema ovoj igri da se nadju u sastavu naseg kluba.Vukovic je razarao imidz gospodskom kluba svojim primitivizmom i ne kulturom, a ovi sada razaraju imidz kluba koji igra lep fudbal i promovise fudbalske umetnike ne zavisno odakle su.Kada smo bili poslednji put prvaci nije ekipa zastavljena od poznatih igraca, vec od fudbalskih znalaca, koje je neko otpisao iz ko zna kojih razloga, ali FK Vojvodina je prepoznala da su to momci koji mogu vise.
E ovi sada razaraju imidz fudbalskih smekera, koji je Vojvodina uvek imala.Tri meseca ove uprave moze se nazvati mesecima fudbalskih dunstera.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od borrissey »

Ako me sećanje ne vara, od igrača koji su igrali kod nas u poslednje vreme, jedino Abu i evo sada Vuk se nisu radovali kod postignutog gola. Zato mi je nekako i drago što nam ga je učačkao upravo Vošin klinac.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od MiSmoFKV! »

borrissey napisao:Ako me sećanje ne vara, od igrača koji su igrali kod nas u poslednje vreme, jedino Abu i evo sada Vuk se nisu radovali kod postignutog gola. Zato mi je nekako i drago što nam ga je učačkao upravo Vošin klinac.
Alivodić sigurno, mislim i Milan Bojović, ali nisam siguran.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Turija »

Pero, pa ja sad nemam sta da napisem :wink:
Naravno, nije problem sto je dosao iz zvezde. Dosao je i Sele i svi su bili saglasni da treba da bude Kapiten.
Problem je sto Antic nije ni igrac za Vojvodinu, a ne da bude jos i njen kapiten. Zvezda je to zakljucila posle samo jedne utakmice, u Vojvodini ne mogu posle 50.
Rockov je juce morao biti Kapiten. Ako smo traku davali i 18 godisnjem Krasicu, zasto sad ne mozemo 22 godisnjem Rockovu, koji je vec dugo najbolji igrac Vose ( a npr Krasic je tada bio daleko od toga i drugi kapiteni) i njeno dete i njen veliki navijac.
Momak je veoma inteligentan i pravi je lider. Ali, verovatno, nije ni u cijoj semi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Voja »

Da se osvrnem malo na izvestaj sa utakmice. Snezni ambijent pomalo budi nostalgiju na prvenstva kada se igrao mnogo kvalitetniji fudbal. Sa te strane ovaj izvestaj ce mi dugo ostati u pamcenju. Lep gol Mitosevica,ali u Vojvodini kakvom je ja zamisljam on ne bi imao mesta. Takodje drugi gol je gol koji nijedan golman Vojvodine sebi ne bi smeo dopustiti bez obzira na sve nepovoljnosti koje mogu da se dese tokom meca.
Slika
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Душан »

fare napisao:Za trenera a i menadzera obavezno dovesti Djumija pogledajte stra je napravio za kratko vreme koje je u Nisu ,a od igraca bi jedino ostavio Jovancu,Kojasevica,Moglija,Rockova i eventualno jos nekog kakvi nasi omladinci kakvi bakraci niko se nije pokazao i da mali Veselinovic njega sam zaboravio a od ovih 30 i kusur igraca koji nisu ni dobili ljudsku sansu ne znas ni sta za njih misliti kada su dobili neki po 5 minuta neki po 2 a neki ni ni minuta kao na primer Frensis koji je vidim na kraju i otisao .
Надам се да ниси озбиљан у вези Радничког из Ниша. И моја баба може да буде трећа на овакав начин.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Voja »

Душан napisao:
fare napisao:Za trenera a i menadzera obavezno dovesti Djumija pogledajte stra je napravio za kratko vreme koje je u Nisu ,a od igraca bi jedino ostavio Jovancu,Kojasevica,Moglija,Rockova i eventualno jos nekog kakvi nasi omladinci kakvi bakraci niko se nije pokazao i da mali Veselinovic njega sam zaboravio a od ovih 30 i kusur igraca koji nisu ni dobili ljudsku sansu ne znas ni sta za njih misliti kada su dobili neki po 5 minuta neki po 2 a neki ni ni minuta kao na primer Frensis koji je vidim na kraju i otisao .
Надам се да ниси озбиљан у вези Радничког из Ниша. И моја баба може да буде трећа на овакав начин.
Imaju vise penala nego sto je Vosa golova dala :mrgreen:
Slika
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Cane »

Radnički Niš je trenutno poslednji klub na koji bi se FKV trebala ugledati. U svakom mogućem pogledu i smislu.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Cane »

[/quote]Tri meseca ove uprave moze se nazvati mesecima fudbalskih dunstera.[/quote]
Ne bih da me neko pogrešno shvati kao branitelja trenutne uprave, ali stavljati im ovo na teret jednostavno nije fer. Ljudi, pa tek je imenovan sportski direktor a trenera još uvek nemamo. Sačekajmo da vidimo kako će se odvijati stvari, ko će biti imenovan za trenera, kako će biti odrađen prelazni rok, zimske pripreme, kako će stvari izgledati kad počne prolećni deo ...
A onda, ako ne bude pozitivnih pomaka, raspalimo po njima iz sve snage.
kulijana
Postovi: 44
Pridružio se: Ned Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od kulijana »

Sto se tice ovog sastava igraca i uprave, ja ne znam koliko ste vi upoznati sa prelaznim rokovima i nacinom funkcionisanja, ali trenutna uprava ne moze da trenutno dovodi igrace, moze samo da ih pusti, sto se i desilo sa nekima. Koliko je to bilo pametno ili ne, je tema za sebe, ni meni se ne svidja kako se zavrsila prica sa Burekovicem. Mogu samo da uvode nase mladje igrace, sto se i desava, 2 mlada stopera su dobila priliku, Mesarovic igra svaku, oba Zlicica su se pojavila juce.
Da se razumemo, ja sam u potpunosti za kritiku svakoga, kada je ona na mestu, ali osudjivati trenutnu upravu za sastav koji se trenutno nalazi u klubu je u najmanju ruku neozbiljno.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Pera Centar »

Cane napisao:
Tri meseca ove uprave moze se nazvati mesecima fudbalskih dunstera.[/quote]
Ne bih da me neko pogrešno shvati kao branitelja trenutne uprave, ali stavljati im ovo na teret jednostavno nije fer. Ljudi, pa tek je imenovan sportski direktor a trenera još uvek nemamo. Sačekajmo da vidimo kako će se odvijati stvari, ko će biti imenovan za trenera, kako će biti odrađen prelazni rok, zimske pripreme, kako će stvari izgledati kad počne prolećni deo ...
A onda, ako ne bude pozitivnih pomaka, raspalimo po njima iz sve snage.[/quote]


Tacno je da ova uprava nije selektirala ove igrace, ali je od 50 igraca na spisku, u postavi zacementirala one najgore.
Gde je nestao Owusu, zasto nije i dalje igrao Burekovic?Ima jos tu igraca koji zasluzuju, a nisu dobili sansu.
Stojim iza onog sto sam rekao:prva tri meseca ove uprave je period fudbalskih dunstera.

Kao obicnog navijaca Vojvodine, ova uprava moze da me demantuje svojim delovanjem u narednom periodu.
Ako se to desi, ja cu biti veoma srecan.

Ali ipak sam vrlo skeptican, jer opet je potreban znacajan preokret u radu i nacinu razmisljanja.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Cane »

Pera Centar napisao:
Cane napisao:
Tri meseca ove uprave moze se nazvati mesecima fudbalskih dunstera.
Ne bih da me neko pogrešno shvati kao branitelja trenutne uprave, ali stavljati im ovo na teret jednostavno nije fer. Ljudi, pa tek je imenovan sportski direktor a trenera još uvek nemamo. Sačekajmo da vidimo kako će se odvijati stvari, ko će biti imenovan za trenera, kako će biti odrađen prelazni rok, zimske pripreme, kako će stvari izgledati kad počne prolećni deo ...
A onda, ako ne bude pozitivnih pomaka, raspalimo po njima iz sve snage.[/quote]


Tacno je da ova uprava nije selektirala ove igrace, ali je od 50 igraca na spisku, u postavi zacementirala one najgore.
Gde je nestao Owusu, zasto nije i dalje igrao Burekovic?Ima jos tu igraca koji zasluzuju, a nisu dobili sansu.
Stojim iza onog sto sam rekao:prva tri meseca ove uprave je period fudbalskih dunstera.

Kao obicnog navijaca Vojvodine, ova uprava moze da me demantuje svojim delovanjem u narednom periodu.
Ako se to desi, ja cu biti veoma srecan.

Ali ipak sam vrlo skeptican, jer opet je potreban znacajan preokret u radu i nacinu razmisljanja.[/quote]


Shvatam i u velikoj meri razumem skepsu. Iskustvo nas na žalost tome uči kad je FKV u pitanju. Nemam ništa protiv kritike kad je opravdana, naprotiv. Ja bih samo voleo da tu energiju svi zajedno usmerimo u pozitivnom smeru a ne da smo uvek i po svaku cenu destruktivni. Odnosno, kad se nešto dobro uradi pohvaliti i pozdraviti a kad se donose loše odluke najdirektnije napadati. Stvar je samo u tome što u ovom trenutku u odnosu na aktuelnu upravu još uvek nema dovoljno materijala ni za jedno ni za drugo. Sačekajmo pa onda da vidimo pomeramo li se uopšte i u kom smeru. Samo to.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Javor, subota u 13h

Post od Rabba »

Antić je trenutno drugi igrač po broju ligaških utakmica za FKV, jučerašnja mu je bila 62. Jovančić je na 54. Mogli je na 76. U ovoj ekipi samo Rockov može biti kapiten. Iza njega Jovančić, Mogli pa Antić, tim redosledom.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Zaključana tema