20. kolo: partizan - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post od Voja »

Pre pocetka meca sam poceo kucati ce u najboljem slucaju da nas dobiju 2:0,jer koliko god da smo mi ocajni,ni oni uopste ne stoje dobro celu sezonu,muce se i ne vidim neki sistem u njihovoj igri,vise se sve svodi na individualni kvalitet.Al mi post krenuo nasiroko i onda sam ga izbrisao. Nebitno. U tom postu sam jos pisao da mi taj lik sto uleteo na klupu krajnje simpatican i nekako narodski covek,odudara od ostalih trenera samim pristupom,pa sam se nekako pritajno nadao da mozemo i zbog njega napraviti pomak u igri. Zao mi je sto nema pravo da nas vodi na duzi period. Kako smekerski rece pre meca "ako mi se igraci ne uspavaju u svlacionici" :D Sto se utakmice tice na mene najjaci utisak ostavili nasi crveno beli dresovi na ovom snegu.Nekako su delovali sveze,mocno,mirisali na radost... kad je mec poceo samo sam molio Boga da se ne povucemo,bas zbog tih dresova,a mecu sam prisao skroz ravnodusno.Generalno kada se sagleda ceo mec i nisam nesto zadovoljan. Izdominirali su u drugom poluvremenu i to nismo smeli dopustiti. Ono sto je istina da su igraci dali svoj maksimum i da su nagradjeni za trud.Sudija odlican,ni po babu ni po stricevima.Recimo u mecevima PFC-Spartak i Backa-CZ iSpartak i Backa su ostavili mnogo jaci utisak nego mi,a bodovno smo isto prosli.Rekao bih da nama treba remont kompletne ekipe od centra terena pa ka vrhu.Niko tu nista ne igra. Al ajd,ovaj put mi je drago jer sad mogu ponosno da kazem i kada smo u rasulu sa nama nema zajebavanja,strah mora da postoji kada dolazimo :D Partizan je imao mega zicer (Evropa obezbedjena,Zvezda kiksala,mi u nokdaunu...) i nije uspeo i zbog toga mi je drago,ali opet kazem najvise mi je drago zbog coveka koji nam je bio na klupi.Sve cestitke kompletnoj posadi koja je isplovila za BG :cheers: :cheers: :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post od gospodinFKV »

Cestitke momcima, a pogotovo onima koji su na mecavi stajali i navijali svih 90 minuta, i pored toga sto je utakmica pomerena. Svaka vam cast, ljudi, stvarno!

Veliki bod. Istukli smo ih kao majmune. :cheers:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post od Milan »

Drago mi je što je meč počeo minutom ćutanja za Radomira Krstića i nadam se da je neko igračima ispričao kakvu legendu kluba pratimo na onaj svet.

Čestitke igračima na borbenosti i osvojenom bodu! Složiću se sa Radoyem kako je ovakav teren više odgovarao nama.

p.s. Postaje redovna pojava da nam crni skandiraju "cigani, cigani" i čovek im ne može zameriti zbog toga...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post od Banat »

Čestitke na borbenosti i na osvojenom bodu. Moram da primetim neku mini euforiju, čestitke se nižu, iako lično ne vidim ovo kao neki veliki uspeh. Bili smo prilično inferiorni tokom utakmice i gol je splet srećnih okolnosti. Da je ostalo 1:0, verovatno bi forum mračio kao jesenas. Činjenica je da nas interesuje samo rezultat, da na ovaj način osvajamo bodove niko ne bi imao ništa protiv, a da smo danas imali lepršavu igru (istina, nemoguće po ovakvim uslovima) i izgubili bodove, kritikama ne bi bilo kraja.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post od Radoye »

Ma nema sta ni da se mraci ni da se veseli, znamo da smo u govnima i da sa ovakvom ekipom ne mozemo da se nadamo velikim rezultatima a ipak smo iz ciste borbenosti izvukli bod u utakmici koju smo svi vec unapred precrtali kao izgubljenu i gde su predvidjanja isla u fazonu samo da nas ne ponize bas jako.

Ovo je jedna jako limitirana ekipa i tu nema zbora. No red je cestitati momcima kad barem pokazu zelju i trud, lad se ne useru i ne predaju unapred nego posteno odrade 90 minuta i na kraju sa teskog gostovanja kuci donesu vise nego sto se od njih ocekivalo.

Nema mesta za euforiju (a i ne vidim da je neko bio euforican), treba izgurati jos ovo do pauze, onda podvuci crtu i videti kako da se na prolece cupamo iz g...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Go west
Postovi: 203
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 5:50 pm
Lokacija: Novi Sad Stari Grad

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post od Go west »

Ja moram da primetim da dobar deo utakmice nisam primetio loptu ...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja u 15h

Post od gospodinFKV »

Banaćanin napisao:Čestitke na borbenosti i na osvojenom bodu. Moram da primetim neku mini euforiju, čestitke se nižu, iako lično ne vidim ovo kao neki veliki uspeh. Bili smo prilično inferiorni tokom utakmice i gol je splet srećnih okolnosti. Da je ostalo 1:0, verovatno bi forum mračio kao jesenas. Činjenica je da nas interesuje samo rezultat, da na ovaj način osvajamo bodove niko ne bi imao ništa protiv, a da smo danas imali lepršavu igru (istina, nemoguće po ovakvim uslovima) i izgubili bodove, kritikama ne bi bilo kraja.
Niko od ove ekipe ne ocekuje leprsavu igre, samo mu*a, a momci su na teren izasli i pokazali ista. Bod je dosao na borbenost - nesto sto nismo imali prethodnih utakmica, i nesto sto se od igraca zahtevalo vec nedeljama, upravo zato sto znamo da je ovaj tim stravicno limitiran. Zato je vecini ljudi taj bod dosao kao da smo ih dobili. Cak je i sam gol delo pozrtvovanosti, s obzirom da se decko povredio kada je uklizao na tu loptu.

Od tima ovog bih za zimske pripreme zadrzao svega 5-6 igraca, ako izuzmemo nasu decu - Mogli, Jovancic, Kojasevic, Kalezic, Subotic. Sve ostalo je ljuti prosek, a ni ovi nisu spaseni, ali uz 2-3 kvalitetna pojacanja mogu i oni da iskoce, pogotovo Kojasevic.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post od churguzijanac »

Po meni samo Jovancic i Rockov zasluzuju nas dres.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post od Del_Boske »

Нико не спомиње да смо бод можда добили на срећу, Стојковићеву грешку и снег? :)
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post od Voja »

Del_Boske napisao:Нико не спомиње да смо бод можда добили на срећу, Стојковићеву грешку и снег? :)
Meni uopste nije jasno da li se citaju svi nasi postovi? Svi smo pre utakmice rekli da ce nas pocepati,posle utakmice i trener i forumasi su priznali da je Partizan bio bolji. A ako cemo o sreci,Partizan je imao duplo vise prilike zahvaljujuci sreci nego mi. Nije li i Partiazn poveo srecno??? Kako je lopta dosla do Tosica? To niko ne prica... amaterskim potezom naseg stopera. I kakvu sansu je Partizan imao u prvom poluvremenu,zahvaljujuci sreci tj. greski Emila? Tako da,jeste srecno smo izjednacili,ali je i Partizan srecno poveo,to je fudbal,jbg
Slika
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post od Marcello »

churguzijanac napisao:Po meni samo Jovancic i Rockov zasluzuju nas dres.
Rockov - bez sumnje.
Jovančić? Ne bih da mračim ovde, ali, za mene je vrhunski fenomen što je dečko došao do kapitenske trake. Sećam se kad je počinjao u prvom timu...sa nevericom sam pitao drugare: "Ko (šta) je ovo, jbt??? Ovaj ne zna da trči, sunce ti"...a, sada kapiten. Naravno, primetio sam da je dosta napredovao, ali sam u startu video da od njega igrača - nema. I stojim iza toga. Aj' da je štoper ili bek, ni po' jada. Ali, ne mogu da pređem preko činjenice da organizatoru igre, u 1/3 slučajeva, pas seče prvi (!) protivnički igrač ispred njega.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post od Rabba »

Mene ne bi iznenadilo da Čuka privuče Jovančića, te da krene stopama Puškarića, Mićina i ostalih omladinaca.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post od churguzijanac »

Marcello napisao:
churguzijanac napisao:Po meni samo Jovancic i Rockov zasluzuju nas dres.
Rockov - bez sumnje.
Jovančić? Ne bih da mračim ovde, ali, za mene je vrhunski fenomen što je dečko došao do kapitenske trake. Sećam se kad je počinjao u prvom timu...sa nevericom sam pitao drugare: "Ko (šta) je ovo, jbt??? Ovaj ne zna da trči, sunce ti"...a, sada kapiten. Naravno, primetio sam da je dosta napredovao, ali sam u startu video da od njega igrača - nema. I stojim iza toga. Aj' da je štoper ili bek, ni po' jada. Ali, ne mogu da pređem preko činjenice da organizatoru igre, u 1/3 slučajeva, pas seče prvi (!) protivnički igrač ispred njega.
Jovancic ni nije organizator igre,ali preuzima odgovornost i to mora da se ceni.Voleo bih da vidim da Mesarovic preuzima odgovornost posto zna vise sa loptom,ali to nije slucaj.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post od Radoye »

Marcello napisao:
churguzijanac napisao:Po meni samo Jovancic i Rockov zasluzuju nas dres.
Rockov - bez sumnje.
Jovančić? Ne bih da mračim ovde, ali, za mene je vrhunski fenomen što je dečko došao do kapitenske trake. Sećam se kad je počinjao u prvom timu...sa nevericom sam pitao drugare: "Ko (šta) je ovo, jbt??? Ovaj ne zna da trči, sunce ti"...a, sada kapiten. Naravno, primetio sam da je dosta napredovao, ali sam u startu video da od njega igrača - nema. I stojim iza toga. Aj' da je štoper ili bek, ni po' jada. Ali, ne mogu da pređem preko činjenice da organizatoru igre, u 1/3 slučajeva, pas seče prvi (!) protivnički igrač ispred njega.
Jovancic i nije za organizatora igre, on je po svojoj prirodi tipican zadnji vezni i to sasvim solidno radi. A to sto u ovom nasem sastavu je bas on glavni organizator igre pokazuje koliko je ovo ustvari limitirana ekipa. Kad bi oni koji su formacijski ispred njega imali malo vise muda i autoriteta (a bogami i fudbalskog znanja i kvaliteta) da preuzmu odgovornost na sebe a ne da u 80% slucajeva vrate loptu unazad Jovancicu ne bi ni ovaj morao da radi ono sto mu stoji ko piletu sise. A u jednom segmentu Jovancic odskace od skoro svih u nasem timu - a to je borbenost i pristup igri. Uz sve svoje limite sto se tice kreativnosti i tehnicke obucenosti on barem posteno oznoji dres na svakoj utakmici, sto mnogi mladji od njega pa jos i ponikli u nasem klubu ne rade bas svaki put.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 20. kolo: partizan - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Post od Turija »

churguzijanac napisao:
Marcello napisao:
churguzijanac napisao:Po meni samo Jovancic i Rockov zasluzuju nas dres.
Rockov - bez sumnje.
Jovančić? Ne bih da mračim ovde, ali, za mene je vrhunski fenomen što je dečko došao do kapitenske trake. Sećam se kad je počinjao u prvom timu...sa nevericom sam pitao drugare: "Ko (šta) je ovo, jbt??? Ovaj ne zna da trči, sunce ti"...a, sada kapiten. Naravno, primetio sam da je dosta napredovao, ali sam u startu video da od njega igrača - nema. I stojim iza toga. Aj' da je štoper ili bek, ni po' jada. Ali, ne mogu da pređem preko činjenice da organizatoru igre, u 1/3 slučajeva, pas seče prvi (!) protivnički igrač ispred njega.
Jovancic ni nije organizator igre,ali preuzima odgovornost i to mora da se ceni.Voleo bih da vidim da Mesarovic preuzima odgovornost posto zna vise sa loptom,ali to nije slucaj.
Potpuno tacno, a jos mu se nasi igraci ne otkrivaju i ne otvaraju prostor, pa otud mora da drzi loptu duze te bude cesce gresaka u dodavanju na suzenom prostoru.
Ja sam Jovancica gotivio od prvog dana, a i danas isto. Pravi je Kapiten.
I juce je na njegov centarsut pao gol, uz veliko pozrtvovanje Kojasevica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema