19. kolo: VOJVODINA - Borac 0:1 (0:1)

Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac, sreda u 17h

Post od newnowapv »

Prva pobeda Borca u gostima... :oops:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac, sreda u 17h

Post od Turija »

Bez komentara.
Valjda ce ga uprava Kluba imati?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac, sreda u 17h

Post od N13 »

Pre par sezona sam posle nase utakmice sa OFK sam napisao da nikad nisam gledao na Karadjordju losiju ekipu koja je gostovala ovde... Danas jesam, Borac je ubedljivo najlosija ekipa koja je gostovala na Karadjordju... Totalno nepovezani, uzas za gledanje.
A da stvar bude jos gora, potpuno su zasluzeno pobedili, jer smo mi bili jos gori.

Dobismo mi od Borca sok terapiju. Bojim se istorijskog ponizenja sad za vikend...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac, sreda u 17h

Post od borrissey »

Meni se čini da je ovde u pitanju tihi bojkot igrača pod prećutnim odobravanjem uprave. Ne vidim kako se ovo stanje može drugačije objasniti. Loši jesmo, ali nismo baš ovako...
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac, sreda u 17h

Post od ernesto »

Mnogo losih poteza se vuce,kao da namerno sami sebi zelimo zlo!
Nema logike!
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac, sreda u 17h

Post od KoKanidja »

Ljudi ne zaludjujte se,
Uprava je ta koja cuva ovog trenera i apsolutno niko drugi vise. Niti ima bojkota ovih igraca sto non stop igraju jer trener ispunjava sve zahteve njih na treningu :) a ne oni njegove :)
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac, sreda u 17h

Post od Sasa1969 »

Bio na utakmici smrzao se po ko zna koji put i nisam video nista.Jedna stativa i neverovatno mnogo amaterskih suteva iz osrednjih prilika.
Buac katastrofa od strucnjaka.Na zalost on nije dorastao da trenira ni petlice a kamoli prvi tim.Covek bez ideje,bez znanja i bez muda...
Mi gubimo celu utakmicu on nista ne menja u postavci igre njemu konstantno Vukasovic cuva dva centarhalfa koji ne smeju da predju centar.
Po bokovima smo totalno bezopasni.Nama bekovi uopste nisu opasni po gol.Prekidi nikakvi....uzas uzas nikad gora Vojvodina a idem preko 35 godina na utakmice.
Slika
Vosa7991
Postovi: 5
Pridružio se: Pon Mar 13, 2017 8:15 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac, sreda u 17h

Post od Vosa7991 »

Niko ovde ne bojkotuje trenera on jednostavno ne zna gde udara ili je pusti poslusnik male grupe ljudi koje diktiraju sastav gde nam crnogorci kolo vode. Buac je pokazao koliko ne zna proslo kolo kad je mec sa Backom Palankom krenuo sa 3 zadnja vezna kao da igra protiv Mancestera,danas je jos jednom potvrdio sve,kao prvo klinci se ne ubacuju na 0:1 nego na 2-3:0 i kao drugo onaj mali Zivkovic ako ikada bude igrac ja cu da skocim sa vrha krova zapadne tribine na glavu.Al nema veze kad sam se raspitao malo shvatio sam, Lanetov je igrac $
Ove sezone postavljamo rekord u minutima bez gola ,za sad 3 utakmice...
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac, sreda u 17h

Post od :) »

Bojim se da se i sami ne krenemo pitati treba li nam stadion.

Mozda treba posmatrati ciljeve uprave iz tog ugla.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac, sreda u 17h

Post od ernesto »

Buac je Lanetov vojnik,mora njega da slusa,to se zna!
A i lane je odvratan,zar se tako vraca Vojvodini???
lerinc i on ista go**a!
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac, sreda u 17h

Post od 1892 »

ernesto napisao:Buac je Lanetov vojnik,mora njega da slusa,to se zna!
A i lane je odvratan,zar se tako vraca Vojvodini???
lerinc i on ista go**a!
Lerinc nam se usrao u facu s Mićinom ali ko nas j**e kad olako prelazimo preko izdaja i onda takve likove opet primamo u i oko kluba....
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac 0:1 (0:1)

Post od ernesto »

Nije samo Micin,vec i Rubezic,Tedic i Ergelas!
Pa debeli kosan koliko je odveo igraca!
Svi pisaju po nama,nama ne trebaju neprijatelji!
Pa sledece godine kad nam Proleter dodje,na celu sa nasim bivsim predsednikom,pokazace nam ko je glavni Baja u gradu!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac 0:1 (0:1)

Post od ernesto »

Minja napisao:Kola su ozbiljno krenula nizbrdo. Sta god da je razlog, klub uvek mora da bude ispred svega. Ove bodove smo morali da uzmemo.
Ja ne znamo kako mozemo da izborimo Evropu pored Cuke,Spaleta i Vozda!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac 0:1 (0:1)

Post od gospodinFKV »

1892 napisao:Lerinc nam se usrao u facu s Mićinom ali ko nas j**e kad olako prelazimo preko izdaja i onda takve likove opet primamo u i oko kluba....
Ti koji su na celu kluba ne moraju da prelaze preko izdaja. Je*e se njima i za klub, i za te koji su se ogresili za klub. Ako se ne ogrese direktno o njihov dzep, dobri su. Ovi su se najvise ogresili o one koji 0 uticaja imaju na situaciju u klubu.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac 0:1 (0:1)

Post od Danilo »

Mislim da uprava nece nista dirati do kraja prvog dela sezone.Mora da postavi ljude na svim nivoima.Vreme im odbrojavam u drugom delu sezone,moraju da kazu sta je cilj, pa po tome meriti i rezultate .Da li ce biti kasno , videcemo.Ovo nista ne valja.Ne znam jel neko nesto ocekivao posle Vukovic cunamija.
Rekao sam na pocetku sezine da cemo se boriti za 6 mesto,dobar start me je mnogo iznenadii
Zaključana tema