19. kolo: VOJVODINA - Borac 0:1 (0:1)

Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac 0:1 (0:1)

Post od Rabba »

Utakmica je bila kriminalna, ali Radoye, ja bih da glasam :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac 0:1 (0:1)

Post od Rabba »

Izvinjenje na uzastopnim postovima.

Šta reći za jučerašnju utakmicu... Prvo što mi je upalo u oči je da one promene koje su najavljene nisu sprovedene. Ako su Kalezić i Jovanović u 11 a Mesarović ni na klupi sve promene koje su sprovedene, onda je priča krajnje nesuvisla. Osvrt na igrače, letargija je toliko očigledna, da je zapravo nemoguće dati bilo kakvu kritiku našima, a ni pohvalu njihovima. Dve osobe koje su me izrazito iziritirale svojom pojavom na terenu su Kalezić, za kojeg sam ubeđen da je neki rod Kordiću, i Saničanin. Ne znam šta ostali misle, ali meni taj dečko toliko nije legao, da je to strašno. Nesigurnost, loše odluke... Čak mi deluje i fizički slabo za jednog centarhalfa... Ne znam, možda samo preterujem. O Mihajloviću ne bih više trošio reči... Čovek se trudi, ali nema on kvalitet da na konstatnom nivou igra za nas.

Na jučerašnjoj utakmici se čak i Jovančić, koji je bio pojam konstantnosti ove sezone, uklopio u sivilo. Pokušavao je non-stop, ali u jednom trenutku je postao očigledno isfrustriran razvojem situacije, pa je krenuo da srlja iz greške u grešku. Kojašević nije doneo razliku na terenu, kakvu igrač njegovog renomea treba da donese. Iako je ofanzivno bio možda i najkonkretniji. Jovanović u 11 je možda jedino što je bilo opravdano, jes da se ispromašivao, ali da je količina vremena koja je data Mihajloviću data Jovanoviću, sigurno je da bi imao bolji učinak od 3 Mihajlovićeva gola. Subotića nije bilo, Vukasović skroman, Mogli i Antić u skladu sa svojim mogućnostima... Živković i Zličić mlađi praktično nevidljivi... Veselinović je izgubio bitku sa Mateusom, ali se ne može reći da se nije tukao. A Rockov je jedini koji je juče mogao dobije prelaznu ocenu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Borac 0:1 (0:1)

Post od Radoye »

Rabba napisao:Utakmica je bila kriminalna, ali Radoye, ja bih da glasam :)
Izvini brate, prs'o sam ko zvecka, umesto da otvorim novu temu za utakmicu ja odgovorio na staru zakljucanu! :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema