16. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

16. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Post od Grof Žekula »

У петак у пет, уз пренос на Аренаспорт 1 каналу, поново ћемо, након што у суботу протутњасмо Бањицом, пут Београда, овог пута на Чукарицу. Тамо нас чека "онај мајстор што је требало да нас води до титуле" са додатним мотивим да "врати" за пораз (у последњим тренуцима меча) из првог овосезонског кола.
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Samo Voša ! »

Ovo će biti pravi test da se vidi da li je ekipa zrela za, nama "gadljivo", treće mesto, protiv direktnog konkurenta.
Nadam se igri kao protiv Rada u prvih 45. minuta i sa tri boda! :D
Usput ovo mi je prvi post na forumu, pozdrav svima ! :cheers:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Rabba »

Čukarički je ofanzivno trenutno vrlo oslabljen, ekstremno su neefikasni, iako su uterali dva komada Voždovcu, doduše na samom kraju i na jedvite jade.

Jedan statistički podatak, ako Jovančić zaigra na ovoj utakmici, pridružiće se Mogliju(70) i Antiću(56) kao trenutni igrač Vojvodine sa 50+ ligaških utakmica za naš klub. Dovoljno je dodati da tu brojku u sadašnjem igračkom kadru mogu teoretski još jedino da dostignu Emil i Vukasović, koji su na 22 utakmice pre kraja prvenstva na po 31 odigranoj ligaškoj za nas.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od gospodinFKV »

Rabba napisao:Jedan statistički podatak, ako Jovančić zaigra na ovoj utakmici, pridružiće se Mogliju(70) i Antiću(56) kao trenutni igrač Vojvodine sa 50+ ligaških utakmica za naš klub.
Je l' ono :shit: koje mi je ogadilo kapitensku traku poslednji igrac koji je premasio stotku za klub? Posle toga su se menjali kao na traci timovi, pa nisam bas siguran da je nekom poslo za rukom.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Rabba »

gospodinFKV napisao:
Rabba napisao:Jedan statistički podatak, ako Jovančić zaigra na ovoj utakmici, pridružiće se Mogliju(70) i Antiću(56) kao trenutni igrač Vojvodine sa 50+ ligaških utakmica za naš klub.
Je l' ono :shit: koje mi je ogadilo kapitensku traku poslednji igrac koji je premasio stotku za klub? Posle toga su se menjali kao na traci timovi, pa nisam bas siguran da je nekom poslo za rukom.
Poslednji igrač koji je nosio naš dres a da je imao preko 100 ligaških utakmica za klub je Nino Pekarić(bio pod ugovorom do ovog leta, 131 utakmica za klub). Pretposlednji je bio Igor Đurić(2015. otišao, ukupno 138 ligaških za klub). Tu je negde i Janko Tumbasević(2015. otišao, 126 utakmica). vulićević je iz kluba otišao 2013. i imao je preko 100. I Milan Stepanov, 105 utakmica, i on je bio pod ugovorom do 2016te, njega sam zaboravio .
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od gospodinFKV »

Hvala. :cheers:

Ovaj saban je imao cak preko 150 utakmica za klub. Potpuno zaboravih na Pekarica i Djurica :oops: , a za Tumbasevica nisam znao da je imao preko 100. Stepija tu nisam ni racunao, jer on, nazalost, nije nastupio u svom poslednjem mandatu.
Korisnikov avatar
omega
Postovi: 140
Pridružio se: Ned Okt 01, 2017 8:23 am

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od omega »

Ајмо Вошо, цепај боранију! Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Rabba »

gospodinFKV napisao:Hvala. :cheers:

Ovaj saban je imao cak preko 150 utakmica za klub. Potpuno zaboravih na Pekarica i Djurica :oops: , a za Tumbasevica nisam znao da je imao preko 100. Stepija tu nisam ni racunao, jer on, nazalost, nije nastupio u svom poslednjem mandatu.
Još jednom da napomenem, u pitanju su ligaške utakmice, nije problem doći do ukupnog broja(kup + evropa). Vulićević je završio na 122.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od gospodinFKV »

Rabba napisao:
gospodinFKV napisao:Hvala. :cheers:

Ovaj saban je imao cak preko 150 utakmica za klub. Potpuno zaboravih na Pekarica i Djurica :oops: , a za Tumbasevica nisam znao da je imao preko 100. Stepija tu nisam ni racunao, jer on, nazalost, nije nastupio u svom poslednjem mandatu.
Još jednom da napomenem, u pitanju su ligaške utakmice, nije problem doći do ukupnog broja(kup + evropa). Vulićević je završio na 122.
Ma ok, jasno mi je, mislio sam ukupno utakmica, ali sam isto tako skontao da ti mislis samo na ligaske.

Mislim da skoro nece niko dostici stotku ponovo, osim ako se neko ne vrati od starih.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od ernesto »

Kako bi bilo dobro da ih cepnemo!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Stexman »

Zar nije Bojan Nastic poslednji sa preko 100 utakmica. 104 ako se ne varam?
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Rabba »

Stexman napisao:Zar nije Bojan Nastic poslednji sa preko 100 utakmica. 104 ako se ne varam?
86 ligaških

Sastav za Čukarički:

Rockov - Antić, Saničanin, Veselinović, Lakićević - Jovančić, Vukasović - Subotić, Avramovski, Kojašević - Mihajlović

Izmene: Perić, Lazarević, Renan, Mesarović, Nešković, Kalezić, Jovanović.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Jan
Postovi: 374
Pridružio se: Pon Jan 24, 2005 12:18 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Jan »

ima li negde na netu prenos ?

nemam ja tu jbn arenu
VOŠA ZAUVEK !!!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Karlsson »

Jel moguće da mi mesta stranaca trošimo na Kalezića i Avramovskog?

Prenos - https://www.youtube.com/watch?v=-zCP5eGZstU" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Jan
Postovi: 374
Pridružio se: Pon Jan 24, 2005 12:18 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Jan »

Karlsson napisao:Jel moguće da mi mesta stranaca trošimo na Kalezića i Avramovskog?

Prenos - https://www.youtube.com/watch?v=-zCP5eGZstU" onclick="window.open(this.href);return false;
hvala !!!
VOŠA ZAUVEK !!!
Zaključana tema