17. kolo: VOJVODINA - Radnik 0:0

Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od naseljekolumbija »

Какво мучење лопте и промрзлих гледалаца синоћ, оно одавно нисам гледао. Ако овако наставе следећи пут неће доћи ни 200 гледалаца. Не бих овде о појединцима, 90% играча не заслужује дрес овог клуба и то је суштина. Што се тиче Мићића лик је тешка сировина. Заслужио је сваку псовку,није он ни за Сурдулицу, иди бре чувај овце. Он рођени Новосађанин?! Срамота ме...
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od salefkv »

naseljekolumbija napisao:Он рођени Новосађанин?! Срамота ме...
Mene sramota rodjenih Novosadjana koji umesto da daju podrsku svom timu 15 punih minuta je*u sestru protivnickom igracu.
Gospodski klub i gospodski navijaci su pojmovi koji odavno nisu sinonimi za Vojvodinu i njene navijace, pa tom Micicu ste psovali sve po spisku i za nas dok je igrao... Mozda je vreme da preusmerite energiju na davanje podrske nasim igracima posto ovakvim ponasanjem samo doprinosite da jos vise licimo na seljacki klub, u beton ligama nema toliko vredjanja koliko se cuje sa naseg istoka a danas sutra isti taj igrac kog psujete moze da dodje u nas klub i sta treba da mu je prva asocijacija pickaranje sa istoka?
"Stvar kucnog vaspitanja" :lala: :lala: :lala:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od gospodinFKV »

Buac napisao:Naša igra nije bila naročito tečna, što je teško uspostaviti protiv ovako organizovanog tima, ali smatram da smo, iako su oni možda imali bolje prilike, mi bili za nijansu bliži pobedi.
Slika
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od ssnigd »

Mozda nisam dovoljno upoznat, pa ako neko moze dadmi mi objasni odakle toliki animozitet prema Micicu?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Danilo »

Nije mi jasan negativan stav prema Mesarovicu.To je nase dete i ima pravo na gresku , ima pravo na lose utakmice moramo ih istrpeti...mogao je i on da ode za Micinom , Tedicem, ostankom je pokazao bar lojalnost klubu, a posebmo kad imamo ovakve strance ,dajem punu podrsku uvodjenju i Devetka ,Mesarovica ,Veselinovica ,Neskovica...Necemo valjda nesto zaraditi od igraca u 30 im godinama .
Gresice pa sta , ne borimo se za titulu
Setimo se gresaka i Medojevica ,Krasica ,Kacara...
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od LIMAN »

Danilo napisao:Nije mi jasan negativan stav prema Mesarovicu.To je nase dete i ima pravo na gresku , ima pravo na lose utakmice moramo ih istrpeti...mogao je i on da ode za Micinom , Tedicem, ostankom je pokazao bar lojalnost klubu, a posebmo kad imamo ovakve strance ,dajem punu podrsku uvodjenju i Devetka ,Mesarovica ,Veselinovica ,Neskovica...Necemo valjda nesto zaraditi od igraca u 30 im godinama .
Gresice pa sta , ne borimo se za titulu
Setimo se gresaka i Medojevica ,Krasica ,Kacara...
Slika

Мени сасвим довољан разлог за најнегативнији могући став према овом типу. Декларисани гробар, слика из фебруара ове године. Буди шта хоћеш, ал се не експонирај док играш за нас. А игра као куртон. За нас је Војводина институција, за њега је то неки други клуб.
Само храбро до нове победе, але...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od naseljekolumbija »

salefkv napisao: Mene sramota rodjenih Novosadjana koji umesto da daju podrsku svom timu 15 punih minuta je*u sestru protivnickom igracu.
Имаш право да мислиш шта хоћеш. Ја такође, а мислим да је заслужио те псовке и док је играо за нас.
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od salefkv »

naseljekolumbija napisao:Имаш право да мислиш шта хоћеш. Ја такође, а мислим да је заслужио те псовке и док је играо за нас.
Postujem tvoje misljenje ali takodje mislim da ni jedan fudbaler koji nosi dres Vojvodine ne zasluzuje psovke.
Nije on kriv sto su ga doveli kod nas. Ne verujem da mu je u interesu bilo da odigra lose kao sto je igrao, psovke su zasluzili eventualno oni koji su ga doveli i onaj koji ga ubacuje u tim.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od ernesto »

Tako je Sale,Bravo decko!
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od CRD FCV »

На Мићића је пала мржња након оне грешке на његовој ваљда првој текми из које је произишао примљен гол. За мене један од квалитетнијих играча, није добио прилику да покаже шта зна. Он није техничар него дефанзивни задњи који не губи лопту нити срља са истом. За Вукасовића је Матић лично. Но тада је цела група играча доведена у то време названа "балванима" купљени на кило, све ђутуре са тренером.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Turija »

I ja mislim da je Micic previse ocrnjen, iako je za ovu nasu ligu, a pogotovo za danasnji tim Vojvodine, dobar igrac.
Sukob je tinjao od prvog meca, ovo u subotu je sramna eskalacija, svima nepotrebna, a reakcija Micica je bruka nevidjena.
Najkrivlji su menadzeri koji guraju nedorasle igrace rangu takmicenja iritiraju i teraju publiku sa stadiona.
A jos vise uprava, koja im to dozvoljava.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od borrissey »

salefkv napisao:
naseljekolumbija napisao:Имаш право да мислиш шта хоћеш. Ја такође, а мислим да је заслужио те псовке и док је играо за нас.
Postujem tvoje misljenje ali takodje mislim da ni jedan fudbaler koji nosi dres Vojvodine ne zasluzuje psovke.
Nije on kriv sto su ga doveli kod nas. Ne verujem da mu je u interesu bilo da odigra lose kao sto je igrao, psovke su zasluzili eventualno oni koji su ga doveli i onaj koji ga ubacuje u tim.
Sa ovim stavom se u potpunosti slažem.

Što se malog Mesarovića tiče, mogu samo da dodam, da bi u iole ozbiljnom timu za ovakav postupak dobio ispisnicu, ili makar tešku diciplinsku kaznu. Našim upravama ide na dušu to što dopuštaju da se klub ovako srozava i da se po njemu ovako popišavaju njegovi omladinci (pošto svi znamo da nije jedini). Što se mene lično tiče, ne mora da igra više ni minut. I samo još da dodam da mi ovde prvenstveno nije najgore to što mali dunster navija za crne (iako mi to užasno smeta), već što ne kapira (i nema ko da ga nauči!) da se, makar javno, ne sere u ruku koja te hrani.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik 0:0

Post od Salvador »

Kakvih jadnika ima u ovom gradu, Bože sačuvaj... :frown:

I kada će već skloniti ovog nesrećnog Buača, veze sa vezom nema...
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Stexman »

borrissey napisao: Što se malog Mesarovića tiče, mogu samo da dodam, da bi u iole ozbiljnom timu za ovakav postupak dobio ispisnicu, ili makar tešku diciplinsku kaznu.
Apsolutno se slazem.
Disciplinska kazna je pod moranje za ovakve ispade. Ovo je nista drugo nego provociranje sopstvenih navijaca a to se ne tolerise nigde u svetu pa cak ni u nizerazrednim klubovima.

Ne tako davno je bio slucaj one fudbalerke sto je isla na utakmicu Reala ako se ne varam pa dobila ispisnicu, sto znaci i da se u zenskim klubovima gaji osecaj pripadnosti. Samo je kod nas to tabu. Pod hitno kazna za malog.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik 0:0

Post od gospodinFKV »

Kad vec klubovi nisu zainteresovani da resavaju takve probleme, postoje navijaci koji obave razgovor s deckom. Tako bi makar trebalo.

Da se razumemo, ne aludiram na nasilje bilo kakve vrste, naravno, pogotovo ne nad klincem od 18 godina, ali navijaci treba da budu poslednja linija odbrane casti kluba u ovakvim situacijama. Malog prosto treba dobro napi*kati za to. Ako ne klub, onda predstavnici navijaca. Dokle vise, majku mu je*em, pisa po nama ko stigne. Dok si igrac Vojvodine, za tebe se makar javno svi ostali klubovi pisu malim slovom. Kad odes, mozes da nosis i grb zvezde na grobarskoj pozadini, zvizde nam ja*a.
Minja napisao:Било би занимљиво чути став директора или управе клуба по питању евентуалног мешања менаџера у рад струке
Slazem se. Bilo bi zanimljivo cuti stav uprave po pitanju bilo cega. Likovi kao da ne postoje...
Zaključana tema