17. kolo: VOJVODINA - Radnik 0:0

Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od ernesto »

Spartak sutra dobije Borac kuci,mi padamo na 5. mesto tj delimo sa Cukom!
Buac odlazi!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od ernesto »

Znam da "sef" strucnog staba cita forum pa mu javno postavljam pitanje: Dokle ce ti pojedini menadzer sastavljati ekipu?
Kojim igracima preko nedelje obecavas mesto u timu a na kraju ih ne stavis ni u 18!
Da li smes da javno kazes koliko si igraca suspendovao?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od gospodinFKV »

ernesto napisao:Izvor brate,ja ne iznosim rekla-kazala!
:cheers:

Ako je ovo slucaj, covek zasluzuje da dobije otkaz. Ne zbog rezultata, nije on selektirao ovu tugu od tima, i do ovih informacija u poslednjih par dana je imao moju najiskreniju podrsku, i pored pretuznog fudbala. Ako njemu ona smradina sastavlja tim, onda....da s' ne ljubimo :lala:

Mislim, treneri na platnom spisku menadzera nisu nikakva novost, pa me ni ova stvar nesto ne iznenadjuje. Mene vise zanima koliko je tu nova uprava upucena u stvari.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od ernesto »

Autoritet 0 !
Ovom prilikom hocu Djumiju javno da se izvinim,covek je sve bio u pravu!
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Vosa je sve »

kakvi profesionalci, bar nisu izgubili
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Vosa je sve »

Buac nije problem
igraci su losi i to je to
ni murinjo nebi mogao bolje
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Turija »

Ovako vise ne ide, sada je vec vise nego jasno.
Osvojili smo mnogo nezasluzenih (srecnih) bodova i to je drzalo laznu sliku o vrednosti tima i trenera.
Ako se stanje hitno ne promeni, vrlo brzo odosmo u plej aut drustvo.
Tim je sve gori i gori, kao i igra. Mucimo se i sa nizerazrednim ekipama u prijateljskim utakmicama. Samo nas jos ime drzi da ne zaredjamo poraz do poraza u ligi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Karlsson »

Mesarović je očajan. Bitno da se ofarbao. Kalezić me prijatno iznenadio to malo što je igrao.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Turija »

Karlsson napisao:Mesarović je očajan. Bitno da se ofarbao. Kalezić me prijatno iznenadio to malo što je igrao.
Moze li malo vise utisaka sa utakmice? Kalezić je nagovestavao da bi mogao biti osvezenje u ovom sivilu.
Hvala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Neizlecivi »

Mesarovic par korektnih poteza u prvom delu, u drugom vidno losiji. Da li bez snage ili sta, ne znam.
Utisak po meni dva mlada stopera, Devetak i Veselinovic. Sasvim korektno, malo gresaka u kretanju, ali za godine koje imaju lepo!
Luka Vujanovic vezni, u sustini slican kao Vukasovic, malo tanji defanzivno je bio, u ofanzivi imao dva dobra pasa... Tanko, mada mislim da moze bolje.
Jovancic je odigrao opet veoma dobro, kao i Antic i Mogli koji je pokidao. Ofanziva, Mihajlovic prvo poluvreme dobar, drugo nigde, Subotic celu tekmu nigde, a Kojasevic svaki put uz 3-4 dodira vise. Mnogo vuce loptu i gubi snagu koje nema... Kalezic kada je usao zaista dobar, 3-4 promene strane savrsene, par prodora... Zlicic je igrao takodje, standardno njegovo. Jovanovic je grizao kad je usao, imao par pasova, utrcavanja, ali malo igrao.

Utisak tekme je bilo pokazivanje guzice ( da, da, gole guzice ) Dusana Micica ka istoku :mrgreen: I treba kad mu ni krivom ni duznom psujete majku :) Svakako, teski psiho momenat, gde je prvo rekao nekima sa istoka da su klosari jer su se radovali povredi nekog njihovog i pre toga njega castili svakakvim psovkama... Momak se lagano okrenuo i skinuo gace :mrgreen: posle toga je pocelo opstenarodno veselje...

P.S. Ne znam cime smo mi zasluzili ovakvo sudjenje tokom cele sezone, jer je ovo danas bilo u rangu Piperovog navlacnje za Nislije...
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od N13 »

Sudjenje nije bilo idealno, ali nije bas za porediti sa onim terorom Pipera.

Nije nam sudjenje krivo. Igraci su uzas. I uzas je blaga rec.
Jbt nemamo u timu ni jednog jedinog igraca koji ume da primi loptu. Trenirao sam fudbal u mnogo manjem klubu, ali sa 7 godina smo imali treninge gde se po sat vremena vezba prijem. Jel moguce da profesionalan fudbaler to ne ume? Mesarovic je 20 lopti prodao zbog loseg prijema, i to u izglednim kontrama. Zlicic udje umesto njega, i jos gore, ima sansu za gol, ali ne ume prihvatiti loptu. Sramota!
Sacuvati Rockova, Jovancu i Ranka, ostali neka srecu traze negde drugo..
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Turija »

Iako nisam gledao utakmicu, delim ista zapazanja od ranije.
Borba sa loptom, a ne sa protivnikom, jos i bez kondicije.
Neverovatno za rang takmicenja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Danilo »

Efekti loseg stanja u timu , prodaje igraca , cerupanja mladog tima,nagomilavanja losih pre svega stranih igraca,loseg strucnog staba... koji se nisu ispoljili u dobrom delu sezone dolaze na naplatu.
Igracemo sve losije i losije.
Utakmica je licila na jedno vijanje lopte od strane nasih igraca, bez jasne odrednice i cilja
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Sasa1969 »

Kalezic ako izuzmem Rockova ubedljivo najbolji igrac kojeg ima Vojvodina.Usao u drugom poluvremenu bio na terenu mozda pola sata i pokazao da zna da igra.Zasto sedi na klupi je pitanje za genijalca Buaca,
Ne znam dokle da trpimo Mesarevica?Sta je on uradio za ovoliko utakmica koliko je odigrao?Skupio je vecu minutazu od Zlicica a da nije zapretio nijednom golmanu.Zlicic danas za 15 minuta dva puta u sansi.Reagovao je katastrofalno ali sta ocekivati od momka koji treba da bude srecan ako se nadje u zapisniku.Kukavicluk trenera i igra bez ideje to je moj utisak....
Slika
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 17. kolo: VOJVODINA - Radnik, subota u 17h

Post od Cane »

Ma kakav Buač, taktika, izmene ili bilo šta od toga. Mi imamo maximalno 3-4 igrača koji bi mogli igrati za Vojvodinu u iole normalnim okolnostima. Pa prošlih godina ogromna većina ovih ne bi ni klupu videla, mnogo bolje smo slali u Proleter da se razigravaju. Svaki bod koji osvoje je zlata vredan. Unakazio nas je Vuković, odnosno oni koji su ga doveli, a ovo su samo vidljive posledice toga. Nekako izgurati do pauze pa onda videti šta se može popravljati i kako.
Zaključana tema