16. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Stexman »

Nama su problem ekipe koje hoce da se nadigravaju. Svi ostali koje smo dobili su vec u startu bili mnogo rezervisani i usredsredili se da prime sto manje golova ili bar da izvuku nereseno. Ko kod nam je stao na crtu nam je uzeo bodove. Ekipa je fizicki ne pripremljena. Nikad slabija fizicki. Jedina stvar koju sam cenio kod Lalatovica je to sto mu sve ekipe igraju taj neki polu-presing cele utakmice, napadaju svaku loptu a mi sa sporim otvaranjima ne mozemo tu da pariramo. Pogledajte samo koliko lopti su nam uzeli u bezveznim duelima.

Sto rece neko, previse kontakta sa loptom, a za vracanje lopte nazad bih delio samare. Jbt, nekoliko puta dodjemo do protivnickih 16 metara i Jovancic vrati loptu do Rockova, pa to je ne dopustivo! Ozbiljno treba da se pored Buaca preispita i kondicioni trener. Oseti se nedostatak snage, sto za sobom povlaci izbegavanje duela, a ako ih i bude onda su izgubljeni.
Iz istog razloga se gubi voljni momenat jer sami igraci osecaju nemoc i sve to izgleda ovako kao danas. Inferiorno.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od ernesto »

Rabba napisao:Saničanin i Vukasović su na hlađenju protiv Radnika u sledećem kolu. Vukasović je skupio 4. žuti u sezoni. Vukasović je sa starta strašno obećavao da će postati novi Novica, međutim izgubio je kvalitet koji je imao na početku. Da li je neki zamor, nezadovoljstvo ili nešto treće, ne znam, ali i on je zreo za hlađenje...
Sad je sansa za Bempaha da zameni Vukasovica,ne znam kad ce ako ne sada.....
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Danilo »

Jako lose vodjena utakmica.Na 1:2 ti menjas igraca koji daje gol i uvodis novog napadaca.Mislim da se ne radi to tako

Boli me kad vidim kako su osakatili nas klub odvodjenjem nase dece.Boli me kad ih vidim u drugim klubovima . U čuki je to Micin i mali Tedic koji su trebali biti nasa sadasnost i buducnost, nase zlato.Niko ne pominje ali u omladinskoj skoli je odradjeno takvo cerupanje , takav kriminal takav lopovluk,strasno
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Душан »

У оном набрајању заборавио сам на Јованчића :D Јованча извини, Јованча капитен ! Не без зезања, момак стварно заслужује капитенску траку, и једини који игра у континуитету.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od churguzijanac »

Malo je poplasen Buki.Ko da ne zna sta ga je snaslo kad primimo gol i kad utakmica ide u bunar.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od KoKanidja »

To slepci zbog svojih interesa nemaju nameru da vide, da im je covek otvorio sezonu i prakticno doneo dve pobede, da je bilo drugacije ko zna gde bi kola bila danas, i skroz su ugusili decka koji je mogao sad da kuca na vrata reprezentacije Gane, i tako donese Vojvodini mnogo.
Na treninzima i prijateljskoj ga stavlja na stopera celu utakmicu (?!?!?!), prvo je bilo (sto je po meni i tacno) da nije desno krilo pa ga sklonili skroz iz 18 zbog toga (?!?!), kao da ima boljeg i agresivnijeg zadnjeg veznog makar i na klupi posto je Vukasovic mlad, perspektivan i mnogo kosta :), ali je zato Bempah stoper sa 1.70m i sa tim da to u zivotu nije igrao nikad nigde ni na treningu, ali zato kod nas jeste, na kraju ga mozda stave i da brani :) :) :)

Evo sad Vukasovic ima suspenziju za sledeci mec, i gotovo sigurno opet necemo videti Bempaha.

Zali Boze i samo sto pre da ode daleko odavde.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od ernesto »

Samo da ode sto pre!!! :beg:
Zaključana tema