16. kolo: Čukarički - VOJVODINA 2:1 (1:0)

Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od N13 »

Nije Mazic nista kriv. Nisu ni igraci, jednostavno ne umeju.
Ocajan tim, ocajna igra. Bodove dobijamo samo zato sto nas drugi i previse respektuju zbog imena, pa se povlace.

Trenutno je svaka ekipa u ligi sposobna da nam uzme bodove, i to je realnost. Sto pre da dodje prelazni rok, nadam se da ce ova uprava uspeti bolju selekciju napraviti.
bob rock
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Okt 24, 2017 10:38 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od bob rock »

N13 napisao:Nije Mazic nista kriv. Nisu ni igraci, jednostavno ne umeju.
Ocajan tim, ocajna igra. Bodove dobijamo samo zato sto nas drugi i previse respektuju zbog imena, pa se povlace.

Trenutno je svaka ekipa u ligi sposobna da nam uzme bodove, i to je realnost. Sto pre da dodje prelazni rok, nadam se da ce ova uprava uspeti bolju selekciju napraviti.
Najvece pojacanje ce biti ako odu Mihajlovic, Jovanovic, Vukasovic, Subotic, Avramovski...
Duzi spisak ovih koji moraju da odu od ovih koji bar nesto vrede. Naravno da se podrazumeva da ni Buac vise nije trener.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od fare »

Što nekada ne skupi hrabrosti pa pokuša sa 2 špica? Šta da čuva 1:2 po meni je isto 1:2 ili 1:5 poraz je poraz.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Cane »

Prvo imenovati ozbiljnog sportskog direktora, pa onda angažovati pravog trenera, dosta je više ovih raznih eksperimenata, trulih kompromisa sa kvazi navijačima i sličnih gluposti. Uprava neka preuzme odgovornost i bez rezerve i zadrške uđe u taj posao, drastična promena trenutnog igračkog kadra se svakako podrazumeva.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od churguzijanac »

Kako mrljamo i muljamo tu loptu kao prava nizerazredna ekipa. Ne secam se kad smo igrali losiji fudbal. Cuki malo fali samopouzdanja, ali su za nas izmislili fudbal. Od svega me nervira to sto svaki igrac drzi loptu u posedu duplo vise nego sto treba, a pojedinci i tri puta vise. I pre vukovica smo bili u k***u, ali nas je on dotuko u rekordnom roku. Toliku je stetu napravio da je to nemerljivo.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od KoKanidja »

ernesto napisao:Licno sam pitao Buaca zasto ne igraju Burekovic(umesto Antica) i Bempaha(umesto Vukasovica),posto i ko se nbe razume u fudbal moze da vidi ko je bolji!
Rekao mi je da su Vukasovic i Antic u prednosti posto su kvalitetniji!

Ne znam ni sto ga pitas nesto, kao da ce ti reci pravi razlog :)
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Turija »

Da ne bi Rockova, bila bi petarda, najmanje.
Velik pad forme mladog Veselinovica. Micin ga pretrcavao kad je hteo. Ustalio se u timu, pa se opustio u motivu.
Kalezic uneo zivost i pas preko cele sirine terena, davno nije vidjen u Vosi i odmah i gol posle toga. Ko malo ume, odmah je pola gola u domacoj ligi.
Jovancic standardno, po celom terenu, ali ne moze sam. Kojasevic ga je pratio, medjutim, malo je dvojica igraca sredine terena, sa tupim napadom i bez ucesca bocnih igraca.
Moraju se mnogo vise promesati karte. Neki igraci su se uljuljkali i osilili. Subotic ne moze biti toliko siguran da je uvek na terenu, kao i Mihajlović, Antic , Vukasovic, pa i Lakicevic.
Sigurni mogu biti samo Rockov, Jovancic i Kojasevic kada se trudi. U ovoj utakmici se kandidovao i Kalezic.
Jos Veselinovic sa boljim odnosom i to je sve. Ostali neizvesni, jer cekaju i Ovusu, Park, Afije, Burekovic,Renan, Lazarevic, Neskovic...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Душан »

Па шта хоћете изгубили смо од фудбалског гиганта са Бановог брда. Тамо сви иду, сви беже из пропалих клубова као што је Војводина, у тај рај на земљи. Драго ми је што су и наши бивши играчи пронашли своје место под сунцем, тамо где тече мед и млеко. Ако већ не може човек да отвори фрижидер а да из њега не искочи циганов циганчић, не морате онда овде да пишете бајке о том клинцу, као да је Марадона. Јесте таленат, али има још талентоване деце у нашем фудбалу, али кад си циганов син те онда хвале на све стране.
Што се утакмице тиче Калезић је барем по мени, за ово мало што је данас одиграо показао више него Суботић на свим утакмицама заједно. Утисак дана Месаровић узео лопту у једном моменту и нанизао неколико играча Чукаричког, браво мали, ајде крени већ једном, ослободи се, дриблај , трчи, ударај, можда од тебе ипак буде нешто. Није овај Чукарички никакав Тотенхем нити Барселона, него је Војводина данас одиграла очајно, нарочито у одбрани, а онакве небулозе које су наши одбрамбени играчи правили, губљење лопте на 40 метара од гола, и то потпуно беспотребно, нисам видео одавно. Даље, Буач колико год био наш није тренер за Војводину, барем не за први тим, нек се кали у млађим селекцијама неко време и стекне неопходно искуство. Роцков, Којашевић, Лакићевић и Веселиновић (само зато што је млад и што још треба да учи) су играчи за Војводину осталу аут. Наравно ово говорим о данашњих првих 11, има ту још играча на које треба обратити пажњу. Толико на прву лопту.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od MiSmoFKV! »

Najvece razocaranje - Buac. Covece, imas 32 godine, treba jos 20 godina da radis taj trenerski posao i ti dozvolis da ti ekipa igra ovako mrtvo. Da si takav bio kao igrac, dalje od Kabela ne bi stigao. Pa sam si sebi zacrtao maksimum, nikad od tebe trener nece biti, neces izaci iz ove kaljuge nikad. Pogledaj malo kako je Vojvodina igrala kod Bataka ili kako igra Spartak kod Veselinovica ili kako ciganija igra. Moderan fudbal zahteva brzinu, a tebi u napadu igraju nikad sporiji Mihajlovic, a iza njega Mesarovic, Subotic, Avramovski i Kojasevic koji su takodje jako spori. Na sve to imas jako sporog levog beka i defanzivnog veznog, koji nemaju nikakav doprinos napadu. I ti svaku utakmicu isto. Pa promeni nesto, razmrdaj ekipu, ubaci manje kvalitetnog igraca, samo nemoj ovako ponovo.
Inace, ovde osporavani Kalezic, mada moram da priznam da mu je nikakav sut, je donekle razmrdao ekipu, i poveo akciju kod gola. Kvalitetniji od Subotica.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Turija »

Dusane, potpuno se slazem sa napisanim. Lakicevic je OK momak, ali santa u defanzivi - prepusta mnogo prostora krilnom napadacu, a ne ide precesto u napad, da bi mu se to desavalo. Treba on Vosi i pored tog minusa u igri. Mada neki kazu da je Lazarevic vrlo dobar na toj poziciji.
Nisam samo shvatio ono za Micina: ciganov sin. Nije Maradona sigurno i ako je ciganov sin, sto dalje od Vose. I ovako ih imamo previse, a onda uspeha nema.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Душан »

Turija napisao:Dusane, potpuno se slazem sa napisanim. Lakicevic je OK momak, ali santa u defanzivi - prepusta mnogo prostora krilnom napadacu, a ne ide precesto u napad, da bi mu se to desavalo. Treba on Vosi i pored tog minusa u igri. Mada neki kazu da je Lazarevic vrlo dobar na toj poziciji.
Nisam samo shvatio ono za Micina: ciganov sin. Nije Maradona sigurno i ako je ciganov sin, sto dalje od Vose. I ovako ih imamo previse, a onda uspeha nema.
Турија мислио сам на Милојевића. А што се тиче Мићина, ок отишао је и више није играч Војводине, и довиђења, нек игра тамо где мисли да ће му бити боље, има ту велике грешке управе, али треба увек чути обе стране па дати неки суд.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Rabba »

Milojević i Mićin su nam decu napravili. Saničanina na jedno lagano hlađenje do polusezone, pa nek misli da ima više prostora za igru u Vojvodini nego u Lučanima. Trčao bi mi krugove zbog ova dva kartona do jutra na Vujadinu. Izmene kasne i loše, igra provaljena i providna, Avramovski nit naš nit bilo gde na terenu. Može to bolje Vlado. Vreme je za malo rotiranja.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od churguzijanac »

Cime je taj Vukasovic zasluzio toliki kredit, meni nikad nece biti jasno.Valjda zato sto uvek ima neko gori.Toliko utakmica je vec odigrao i bas ni na jednoj da se istakne.Par udaraca sa distance i to je to.Menjaj Vlado, neces pogresiti, samo menjaj.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od ernesto »

Slabe rotacije,svi ga citaju....
Mora da ode sto pre!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 16. kolo: Čukarički - VOJVODINA, petak u 17h

Post od Rabba »

Saničanin i Vukasović su na hlađenju protiv Radnika u sledećem kolu. Vukasović je skupio 4. žuti u sezoni. Vukasović je sa starta strašno obećavao da će postati novi Novica, međutim izgubio je kvalitet koji je imao na početku. Da li je neki zamor, nezadovoljstvo ili nešto treće, ne znam, ali i on je zreo za hlađenje...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Zaključana tema