15. kolo: Rad - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

15. kolo: Rad - VOJVODINA 0:3 (0:1)

Post od Grof Žekula »

После два овомесечна нерешена исхода (и не баш неке сјајне игре), у последњем октобарском мечу ћемо на Бањици одмерити снаге са домаћим Рад(ет)ом.
Утакмица се игра у суботу од 19 часова уз пренос на каналу Арена спорт 1.
Нова Управа, нови Спонзор...Има ли и новог (победничког) резултата?
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od Pera Centar »

Dnevnik pise:
Може се очекивати да ће Воша дуел почети у следећој постави: Роцков - Лакићевић, Веселиновић, Саничанин, Антић - Вукасовић, Јованчић - Месаровић, Којашевић, Суботић - Михајловић.

Vukasovic je poslednjih 10 utakmica van forme(gde je Owusu), Antic i Lakicevic vrlo tanki vec puno utakmica.

Mihajlovic i pored 4 gola u kupu ne bi trebalo da igrao kao prvi centarfor, jer su mu kretnje i reakcije kao kod balerine.

Mesarovic u svim dosadasnjim utakmicama koje je igrao nije nista pokazao.

Da li trener ne vidi(ne zna?) ili mu neko sastavlja tim?

Gde je Owusu, Burekovic, Lazarevic, Cebara, Zlicic, Kalezic, sto ne bi videli(registrovali) Afriea?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od Turija »

Pero, slazem se sa tobom, pogotovo posle ove odgledane utakmice Spartaka sa zvezdom u Bg.
Ocegledno u Vosi se treneri ne pitaju nista. Ko udje u 11, nema vise briga.
Treneri koji su to pokusali da promene, odmah su oterani, od Brzica, pa zavrsno sa Batakom i Veselinovicem.
Batak je skrpio tim i odigrao protiv Slovaka odlicno, a Veselinovicu nisu dozvolili ni da pokusa.
Kad sad vidim kako igra Spartak, ne znam sta da kazem kako se osecam. Mozda je najbolje reci sramno i porazavajuce.
Znam(o) da je Buac neiskusan trener i da treba da uci, ali sam verovao da je kod njega Vojvodina na prvom mestu.
Posle ovoliko utakmica razocaran sam. Postignuti rezultati su velika zabluda, ako mislimo da odrazavaju vrednost ekipe. Mi nemamo vise od tri igraca koji vrede na fudbalskom trzistu ( Rockov, Veselinovic, Jovancic).Da se ne lazemo.
Oni koji bi mozda nesto i mogli, ne pruza im se prilika. Kao onomad Meriju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od Karlsson »

Dobro nam dođe to što blizanci igraju Evropu, pa nam se ne preklapaju termini zbog čega nas Arena često prenosi ove sezone.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od Душан »

Одиграо сам први пут на Вошу после десет година, и то против екипе коју смо једном победили на Бањици, не знам имам неки осећај да ћемо их добити.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od naseljekolumbija »

Pera Centar napisao:Dnevnik pise:
Може се очекивати да ће Воша дуел почети у следећој постави: Роцков - Лакићевић, Веселиновић, Саничанин, Антић - Вукасовић, Јованчић - Месаровић, Којашевић, Суботић - Михајловић.
Gde je Owusu, Burekovic, Lazarevic, Cebara, Zlicic, Kalezic, sto ne bi videli(registrovali) Afriea?
За прву тројицу се слажем и ја се питам где су и морају да добију више простора. Ови остали су за мене енигма, а не знам да ли се шалиш за Зличића, Месаровић је за њега Меси лично.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od vdn slaninar »

Jel ima neki stream.
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od 1892 »

naseljekolumbija napisao:
Pera Centar napisao:Dnevnik pise:
Може се очекивати да ће Воша дуел почети у следећој постави: Роцков - Лакићевић, Веселиновић, Саничанин, Антић - Вукасовић, Јованчић - Месаровић, Којашевић, Суботић - Михајловић.
Gde je Owusu, Burekovic, Lazarevic, Cebara, Zlicic, Kalezic, sto ne bi videli(registrovali) Afriea?
За прву тројицу се слажем и ја се питам где су и морају да добију више простора. Ови остали су за мене енигма, а не знам да ли се шалиш за Зличића, Месаровић је за њега Меси лично.
Nema razlike između njih dvojice, ni jedan ni drugi ništa nisu pokazali do sada, a čini se da će tako i ostati. Loš pregled igre, netačan pas, bez emocije u igri. Načekaćemo se mi još da dobijemo igrača poput Ćomija, SMSa, Mijata....
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od Krle »

https://www.youtube.com/watch?v=kH6li1-YFMQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Gol iz korne. Konačno prezime na dresu.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od Radoye »

vdn slaninar napisao:Jel ima neki stream.
https://www.youtube.com/watch?v=kH6li1-YFMQ" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od Turija »

Nasa mnogo bolja igra, nego ranije - ofanzivnija i sa vise trcanja.
Brine malo rupa u odbrani.
Mislim da Vukasovic i Mesarovic treba da budu zamenjeni u drugom poluvremenu i daju minutazu i priliku nekom nasem igracu sa klupe.
Da li neko zna koji nasi igraci se nalaze na klupi?
PS
Da li je Subotic na terenu? Ja ga nisam primetio.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od churguzijanac »

Turija napisao:Nasa mnogo bolja igra, nego ranije - ofanzivnija i sa vise trcanja.
Brine malo rupa u odbrani.
Mislim da Vukasovic i Mesarovic treba da budu zamenjeni u drugom poluvremenu i daju minutazu i priliku nekom nasem igracu sa klupe.
Da li neko zna koji nasi igraci se nalaze na klupi?
Imas na: https://www.rezultati.com/utakmica/bLma9ZhR/#postave;1" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od Del_Boske »

Krle napisao:https://www.youtube.com/watch?v=kH6li1-YFMQ

Gol iz korne. Konačno prezime na dresu.
Латиницом...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od Karlsson »

Loši smo. Rad je bolji. Imamo mnogo sreće i kod našeg gola i kod promašaja protivnika.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 15. kolo: Rad - VOJVODINA, subota u 19h

Post od Del_Boske »

Шта промашују Радовци невероватно :D
Zaključana tema