11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od ssnigd »

Spori smo I to je to. A sada smo igrali protiv ekipe koja ima cetiri igraca (Kanga, Boaci, Donald I Radonjic) koji su duplo brzi od nas, s tim sto poslednji, Radonjic, misli da je fudbaler. Moglo je proci protiv Macve, Napretka koji su spori kao I mi, ovi danas su ipak daleko ispred.
Nisam se nadao nicemu, pa I poraz ne pada tesko. Pohvale za malog Veselinovica jos jednom za solidnu partiju I to sto nema tremu. Nadam se da I on nece podici nos,nego nastaviti da trenira I napreduje svakog dana.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Milan »

Ocekivan poraz, neocekivano malo golova u nasoj mrezi. cigani rutinski odradili utakmicu. Ne vidim nacin da se kod nas nesto promeni-jednostavno smo losi.



novosadjanin napisao:Nas bivsi igrac, a sadasnji igrac crvene petokrake, srdjan babic, dan nakon utakmice dolazi u Novi Sad, na par stotina metara od Karadjordja, u uporiste Slaninara, na Pecurku u Maksima Gorkog od 15 do 17h. Dolazi da igra stoni fudbal sa malim Novosadjanima, ubedjuje ih da treba da navijaju za crvenog titovog blizanca i deli im njihova navijacka obelezja :unnormal: :popa:

Bilo bi jeko lepo da se mladje snage organizuju i smisle neki vid protesta. Rado bih im se pridruzio. Ovakve stvari bi trebalo da su nedopustive!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=O8ySrSHMHcs[/video]

Posto ne moze edit u "gde su,sta rade",moracu ovaj video ovde da postavim.

I po ko zna koji put privlacimo abnormalno malo publike na Marakanu :frown:
Slika
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od KoKanidja »

Trening utakmica crvene zvezde sa 20% snage, gde smo nazalost i pored toga lagano mogli da primimo 5 komada.
I ponovo nasi nezainteresovani duhovi u sredini terena :) . Davno nismo lakse izgubili.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Rabba »

Nisam bio u prilici da ispratim utakmicu, a nisam imao ni neku preteranu želju, da budem iskren. Cigani su jaki, jer imaju blanko ček otvoren na njihovo ime. Niko ih drugi nije krao i terao u bulu, nego njihovi, i sad su od vrhuške dobili vajld kard da probaju da se iščupaju. Velika umetnost, nema šta...

Što se tiče snimka utakmice, ova šansa Parka na kraju, to jest dribling Mesarovića je preslikan potez Ćomija Ivanića u njegovom popišavanju u ciganska usta od pre neki dan u ligi evrope. Ne znam zašto Avramovski igra pre Mesarovića i Zličića, ako se sve okolnosti uzmu u obzir.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Turija »

Voja napisao:[video]https://www.youtube.com/watch?v=O8ySrSHMHcs[/video]

Posto ne moze edit u "gde su,sta rade",moracu ovaj video ovde da postavim.

I po ko zna koji put privlacimo abnormalno malo publike na Marakanu :frown:
Da, Meri nema pojma, samo daje golove slucajno. Dok recimo Mihajlovic zna, ali ga nece sreca, kao i Ascerica, Trifunovica i svih tih nasih c-forova kojih smo se nagledali, svih ovih godina.
Sto se tice ove druge cinjenice, sasvim ocekivano, jer bez obzira na kom smo mestu na tabeli, tamo igramo isto kao npr sto igra Radnik iz Surdulice. I sto da gledaju nasu utakmice, kad znaju da borbe i neivesnosti nece biti. Izvesna je jedino antipropaganda fudbala.
Nazalost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od churguzijanac »

KoKanidja napisao:Trening utakmica crvene zvezde sa 20% snage, gde smo nazalost i pored toga lagano mogli da primimo 5 komada.
I ponovo nasi nezainteresovani duhovi u sredini terena :) . Davno nismo lakse izgubili.
jbt, sredine ko da nije bilo, pretrcavali su sa jedne polovine terena na drugu bez problema, istrcavali kontre sa igracem manje ili dva, a mi kontru nismo u stanju da odigramo, ne sa musavim nego ni na Karadjordju sa losijim ekipama.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od gospodinFKV »

Ma vi nemate pojma. Ko god je gledao Merija na Vujadinu, zna da je decko zalutao u fudbal. :greenbutt:
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od borrissey »

Da se nadovežem na komentar koji sam juče ostavio. Ne sećam se kada smo gore i impotentnije delovali na terenu nego juče. Teško je komentarisati utakmicu u kojoj mi nismo uspevali da povežemo dva, tri smislena pasa. No, ako sam shvatio dobro, ti svi igrači koji su došli dva, tri dana pred kraj prelaznog roka nisu ni prošli nikakve pripreme, niti su dovedeni sa bilo kakvom idejom, niti strategijom. Oni su prosto Buaču uvaljeni kao vruć krompir. Ja bih se tim 10,11 stranaca koliko imamo zahvalio svima osim možda Renanu (možda!), Burekoviću i Bempahu i da li još nekome ne znam. Sve ove Avramovske, Kojaševiće i ostale Parkove bih vratio lepo nazad već u januaru i uključio naše omladince da pikaju fudbal. Umesto da plaćamo plate tim strancima da čačkaju nos na tribinama, poslao bih skaute u svako selo u Vojvodini koje ima igralište i doveo 200 klinaca na VB. Žrtvovao bih ovu sezonu, koja je svakako izgubljena da se konsoliduje omladinska škola. Već je načeta, zahvaljujući onoj debeloj trojanskoj konjini kosanoviću koji sedi na klupi zvezde, a nama odvodi kadete i omladince.

I da, podrška Buaču, ovo nije njegov poraz.
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Banat »

Kojašević, Avramovski i Park... deluje kao početak jednog vica.
O Boljevačkoj vedeti ne vredi ni trošiti reči :mrgreen:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od gospodinFKV »

borrissey napisao:zahvalio svima osim možda Renanu (možda!), Burekoviću i Bempahu
Mozda bih sacuvao i Parka. Ima vic, razmislja, trebace mu vremena malo da se uklopi. S druge strane, to je igrac na pozajmici, tako da onda i nema poente cekati ga. Jedino ako se uvidi neki potencijal, a lik uspe da dobije papire od Hofenhajma. Jedino pod tim uslovom...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od borrissey »

I još ako bih imao jednu muzičku želju, hteo da bih da u sledećoj utakmici od prvog minuta vidim Bempaha na zadnjem veznom umesto Vukasovića. Ja stvarno nisam nikakav stručnjak za fudbal, ali razumem koncept zadnjeg veznog, jedino ne razumem koncept Vukasovića. Od prvog dana u našem dresu, ja ne znam šta i zašto taj čovek igra.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Turija »

Citam malo komentare na netu i prozivke severa zasto je tako malo ljudi bilo na utakmici?
Neki generalni zakljucak je da ljudi nece da bacaju pare i gledaju namesteno prvenstvo i utakmice, a narocito nase sa zvezdom.
Koliko god nam ovo tesko palo, jako dugo necemo moci oprati obraz od tih nasih meceva sa zvezdom i kad imamo kvalitet i kad ga nemamo.
Izgubili smo obraz i sve nase utakmice protiv njih su mlake, pre bi se reklo slabiji trening zvezdinog tima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Radoye »

Turija napisao:Citam malo komentare na netu i prozivke severa zasto je tako malo ljudi bilo na utakmici?
Neki generalni zakljucak je da ljudi nece da bacaju pare i gledaju namesteno prvenstvo i utakmice, a narocito nase sa zvezdom.
Koliko god nam ovo tesko palo, jako dugo necemo moci oprati obraz od tih nasih meceva sa zvezdom i kad imamo kvalitet i kad ga nemamo.
Izgubili smo obraz i sve nase utakmice protiv njih su mlake, pre bi se reklo slabiji trening zvezdinog tima.
Uz sve duzno postovanje Turija, ali meni se ne cini da je ovo juce bilo pusteno. Ono prosle godine kada smo ih prvo poluvreme razbijali duplim pasovima i prolazili kako smo hteli a drugo poluvreme kompletno stali i na kraju od 2:0 dosli do 2:3 to je bilo vise nego sumnjivo, ili ono 4:1 kad je Lalat nakon utakmice jedva sakrivao odusevljenje rezultatom, i jos mnogo puta slicno kada se iz aviona videlo da ceo tim ili pojedinci sabotiraju (Nikola Lazetic u par navrata). Juce je Mihajlovic bio igrac manje na terenu ali on je drvo i takav je skoro na svakoj utakmici. Nisam juce primetio nikoga da je nesto posebno odskakao od svojih uobicajenih partija ni pozitivno ni negativno, koliko je uopste bilo i prilike da se gleda ovaj nas sastav. Jednostavno smo losi i to ti je, Malbasic je nosio napad, Planic odbranu a Meleg sredinu i bez njih je to sve prilicno tanko. Sto se kaze, nemamo s cim pred Milosa.

Jedina zamerka mi je sto se nije malo zustrije / prljavije ulazilo u duel ali verovatno je to bila direktiva igracima jer su se bojali Grujicevog kriterijuma sa kartonima (posto vec imamo iskustva s njim, jelda).
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Red Marquis »

Ovo nam je najslabija ekipa još od raspada SFRJ. Čak je i ona ekipa nakon štrajka imala više štofa od ove. Bilo šta rezultatski očekivati je nonsens. Znam, želimo svi više i bolje, ali treba se spremiti na duži niz godina dok nas neki novi Kizito ne obraduje i preseče crni niz...
Nek se trude, i skidaju bodove ovim ostalim antitalentima, protiv blizanaca taj film nećemo skoro gledati.
Io odio Belgrado
Zaključana tema