11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Turija »

Kardinalna greska Kojasevica i kardinalni promasaj - najmanje ocekivano od najiskusnijeg.
U polju jedino Kapiten kako treba. Ostali bojazljivo.
Rockov standardno i Veselinovic dobro za svoje mlade godine.
Ne igramo lose u polju, zbunili smo zvezdu, ali se sporo transformisemo u napad. Moze im se dati gol, samo treba biti odlucniji i hrabriji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od newnowapv »

Sutevi u okvir: 1
To je to...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od borrissey »

Ovakvu nemoć jedne ekipe kao našu danas odavno nisam gledao. Moramo pogledati istini u oči i reći da smo prosto očajni.
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Banat »

Slabo je ovo jako. Kako stvari stoje, ove sezone ćemo izgubiti svaki derbi i to rutinski, ako su ovo i dalje derbiji, pošto imamo taj mentalitet provincije. Možemo reći da ovo nije toliko loše ukoliko su nam očekivanja najniža moguća, a ukoliko očekujemo solidnu partiju naših momaka, onda je ovo loše. Jovančić solidno stoji na sredini, iako on ima te svoje komične pokrete, Veselinoviću ovo može biti značajno iskustvo. Od Kojaševića sam najviše očekivao, nije to tako loše, ali utisak je da je pogrešio kod prvog gola, a promašio je i onu najbolju šansu. Bezveze mi je kako se Boaći lako otarasio Saničanina kod gola, ali dobro, recimo da je fudbalski. Ovo i jesmo mi, peglaju nas kad god stignu, onda im otkinemo koji bod, eventualno pobedimo pa se busamo (iako smo, ako se ne varam, u onoj Batinoj eri imali 4 ili 5 uzastopnih pobeda). Zvezda ima kakvu takvu filozofiju igre, dok sam stekao utisak da naši u momentu odlučuju šta će sa loptom, pa zato tako sporo deluje ta tranzicija. Ključno je da pružimo podršku stručnom štabu, nevezano za to da li je Buač neiskusan ili je Buač naš miljenik. Jednostavno, kontinuitet mora da postoji da bi igra ličila na nešto, svaki trener je ostavio nešto svoje i to sad ne liči ni na šta. S druge strane, žao mi je što nema Bempaha, verujem da bi on odlično vršio presing, samo mu se mora naći pozicija. Verujem da je momak, ako ništa drugo, bar za klupu pa da ulazi kad zatreba da se menja ritam.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Vosa je sve »

NISMO MI TAJ NIVO
TO JE TO
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Danilo »

Veliko nista od nas.
I pred sezonu rekao sam da su blizanci daleko ispred ostalih.Dosadasnjim rezultatima moramo biti zadovoljni,ali kako smo dobili neke utakmice tako smo mogli i da izgubimo.
Ne vidim ja kod ovih nasih stranaca nikakav kvalitet, tako da podrzavam kao dobru odluku da se ubacuje Veselinovic i po meni zapostavljeni Mesarovic, steta za Micina sto je otisao.
Park,Avramovski, pa i Kojasevic samo klincima zauzimaju mesto i takvi stranci nam ne trebaju
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Vosa je sve »

mnogo smo otisli unazad u zadnjih godinu dana
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Neizlecivi »

Ako cemo iskreno jedine dve ekipe koje vrede u nasoj ligi su nazalost Partizan i Zvezda. Cela liga nam propada iz godine u godinu i garantujem da bi se ova nasa ekipa pre 5-10 godina borila za opstanak. Takodje i njihove za Evropu. Svakako nemam zamerki na borbenost, mozda malo na trcanje pojedinaca.
I opet draze mi je ovakav poraz no ona muka za pumpadzijom. Do sledeceg vikenda... :cheers:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Radoye »

Jbg jaci su, nema sta. Barem smo pruzili otpor onoliko koliko za to imamo kvaliteta, nismo igrali seljacki bunker ko protiv partizana pod Vanicem. U ovom trenutku s obzirom na sve sto se desava u klubu meni je i to dovoljno, barem je obraz ostao cist ako su vec bodovi izgubljeni.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Turija »

Jako smo lose odigravali pas. Naivno, netacno i u prostor i u tajmingu.
Cim malo zastane Jovancic igra nam se raspada.
Pored Jovancica jedino Veselinovic i Antic odigrali kako treba.
Na kraju Mesarevic uneo nadu da mu je klupa prijala i uneo malo smisla u organizaciju igre.
Rockov na momente odlican, a na momente kriticno degaziranje i kod drugog gola morao je bolje biti postavljen, pa i reagovati. Bilo je dosta daleko, a i sut nije bio prejak, iako neugodan.
Sve svemu, idemo dalje. Ekipa se tek formira..
Sa malo vise hrabrosti i boljim pasom, mogli smo matirati zvezdinu odbranu, bar 2 puta.
No moramo i biti svesni trenutne situacije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od churguzijanac »

Vukasovic ne bi smeo ni jednu vise da igra protiv blizanaca.Covek ne postoji na terenu.Da Bempah nema mesta ni na klupi, to mi nikako ne ide u glavu.Para se nema, tako da od Mesarovica moramo praviti igraca.Nema druge.Cebara mora dobiti sansu,bar poluvreme.Kojasevic ima ugovor na godinu dana a kako igra ne bi zalio da smo ga na tri meseca potpisali.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Sasa1969 »

Sve je to lepo i krasno ali opet nam igraju menadzerski igraci.Ovaj Avramovski taj ne bi mogao da igra ni u Borcu sa Klise a tesko da bi se za mesto izborio i ovaj Park!
To treba sto pre oterati takvi stranci nam ne trebaju
Slika
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Протомајстор »

Тужно је било, али сматрам да је толика разлика у квалитету само зарад Канге и Доналда. Та двојица трче ко навијени, пречврсти су у дуелима, туку из свих позиција, а и знају фудбал. Верујем да су им плате појединачно веће него што га има цео наш тим.

Нисам незадовољан, борили смо се колико смо могли. Којашевић је крив за први гол, али дали би га свеједно, пре или касније. Штета што је упропастио ону шансу после, али бар је фудбалски реаговао, из прве. Исто је после и Јованчић зунуо с десна, обојица ко да је на звездином голу Буфон из млађих дана, а не распали Супић. :roll:

Осим Роцкова, Веселиновића, Јованчића, Антића и Моглија, морам похвалити и Суботића. Видело се вечерас, као и против Партизана, да је друголигашки играч и да му фале овакве утакмице, али бар је стално показивао жељу да шутне у гол - то ценим.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od churguzijanac »

Sasa1969 napisao:Sve je to lepo i krasno ali opet nam igraju menadzerski igraci.Ovaj Avramovski taj ne bi mogao da igra ni u Borcu sa Klise a tesko da bi se za mesto izborio i ovaj Park!
To treba sto pre oterati takvi stranci nam ne trebaju
Da, moz menjati uprave i trenere, al menadzer zauvek ostaje.Mada Buac ne bi smeo da podleze pritscima.Samo ako budemo licili na tim moze neko da iskoci.Videlo se danas da smo neuigrani i da je ekipa sastavljena navrat na nos.Ne slazem se za Parka.Generalno nama trebaju stranci.Kod njih nema "pritisaka" kad igraju sa blizancima.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Voja »

Nama treba kompletno sve novo,harizmatican trener,igraci "ludaci",treba nam rezultat na terenu,a ne izjave po novinama pre meca i onda ce to biti prava Vosa
Slika
Zaključana tema