11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Stexman »

borrissey napisao:I još ako bih imao jednu muzičku želju, hteo da bih da u sledećoj utakmici od prvog minuta vidim Bempaha na zadnjem veznom umesto Vukasovića. Ja stvarno nisam nikakav stručnjak za fudbal, ali razumem koncept zadnjeg veznog, jedino ne razumem koncept Vukasovića. Od prvog dana u našem dresu, ja ne znam šta i zašto taj čovek igra.
+1
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Turija »

Radoye, nisam ja toliko mislio na juce, nego da smo izgubili obraz.
Ako cemo posteno i juce je bilo mlako za utakmicu prvoplasiranog i drugoplasiranog tima.
Mozda i zbog grujica, ali meni se cini da je zbog Kelna.
No, nebitno ono juce, jer trenutno zaista imamo najslabiji tim mozda i u istoriji Kluba, pokupljen s koca i konopca.
Reflektore smo dobili zahvaljujuci Takacu, a Vosu ce najverovatnije spasti Sergej i Murinjova zelja.
Dotle, valjda cemo izdrzati.Imamo Rockova, Veselinovica, Jovancica i decu u FCVB koju nam jos nisu odveli ,,nasi ljudi,, za Beograd.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Radoye »

Turija napisao:Radoye, nisam ja toliko mislio na juce, nego da smo izgubili obraz.
To da, odavno!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Душан »

Приметио сам да једине екипе које њих намуче, иако и оне исто изгубе су Рад и Вождовац. Са осталим рутински, а најлакше победе Војводину и Раднички.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Danilo »

Utakmica sa zvezdom je bila pre svega lagano istrcavanje igraca zvezde pred utakmicu sa kelnom, a nasi nisu licili ni na podmladak zvezde tako da bolje da je zvezda igrala sa svojim omladincima.
To je sto je , veliko nista.

Raskinuti ugovore sa menadzerskim igracima, platicemo ih igrali ili neigrali ,a bolje da ne igraju.
Formirati tim uz domace igrace i omladince kadete zarad pilozaja na tabeli i cekati bolje dane
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od carlons »

Turija napisao:Citam malo komentare na netu i prozivke severa zasto je tako malo ljudi bilo na utakmici?
Neki generalni zakljucak je da ljudi nece da bacaju pare i gledaju namesteno prvenstvo i utakmice, a narocito nase sa zvezdom.
Koliko god nam ovo tesko palo, jako dugo necemo moci oprati obraz od tih nasih meceva sa zvezdom i kad imamo kvalitet i kad ga nemamo.
Izgubili smo obraz i sve nase utakmice protiv njih su mlake, pre bi se reklo slabiji trening zvezdinog tima.
Slažem se samo nije u pitanju novac već vreme. Novac se najlakše nadoknadi, ali vreme i živci malo teže...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Rabba »

Imamo 54 igrača koji su ili registrovani za ligu ili nisu ali su pod ugovorom. Imamo 7 igrača na pozajmicama. I još uvek mi je nepoznat status ovog Džezirija. Imamo 11 stranaca(12 ako se računa Džeziri). Pod ugovorom je i dalje i Bubalo. Dakle, od ekipe koju je trebalo samo dopuniti sa par igrača, opet imamo stovarište fudbalera. Koliko mogu onako na prvu ruku da ocenim, da jedno 15 njih nema, nikom ne bi falili. Čak i od tih 7 na pozajmicama, ne čini mi se da će i jedan od njih ikad dospeti i blizu prvog tima... Dakle, cela jedna ekipa, sa sve rezervama, nam je višak u klubu. Čini mi se da ćemo na zimu opet gledati promenadu igrača. Očekujem odlaske barem njih 15, ako ne i više, što zbog isteka ugovora(ređi, Jovančić), do odlazaka onih koji nisu omirisali teren, a naplatiće se fino iz kluba(puno više njih. Pitanje je samo odakle početi taj spisak...) U ovom trenutku za prodaju imamo možda 3-4-5 igrača(Rockov, Antić, Mogli, možda Vukasović, možda i sveže ugušeni Mesarović...), od čega jedine ozbiljne pare bi mogli očekivati od Rockova. Ostalo će biti mrvice, ako ih i bude...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od MiSmoFKV! »

Može li negde da se vidi taj spisak, možda u temu Transferi da napišeš.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Rabba »

MiSmoFKV! napisao:Može li negde da se vidi taj spisak, možda u temu Transferi da napišeš.
https://en.wikipedia.org/wiki/FK_Vojvod ... rent_squad" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Zaključana tema