11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Post od Grof Žekula »

Након две везане домаће првенствене победе и проласка у наредну рунду Куп-надметања, у недељу од 17 часова ћемо на мегдан једном од топчидерских близанаца. Табела сведочи да ће то бити окршај два првопласирана тима на истој, али увек је то "нешто више".

Колико смо кадри и да ли можемо (и смемо, наравно) да се супротставимо домаћину, видећемо последњег овонедељног дана. Пренос је на Арени 1.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Душан »

Не очекујем ништа, јер гостујемо тренутно недодирљивима. Међутим увек постоји оно али, лопта је округла, а играчи нек одиграју као Напредак синоћ, и бићу задовољан.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od recni galeb »

Нека играју као да им је задња!
Ако их покраду то очекујемо али да то морају да ураде јако видно и да могу нормално да иду кроз живот...
Не буди гмизавац и све ок! :lala:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Rabba »

U pripremi za ovu utakmicu treba napomenuti da je Antiću ligaška utakmica protiv Mačve bila 50. u dresu Vojvodine. Čestitke sa moje strane. Jebeš cigane.

Ajd da dodam, neki Nenad Đokić je prvi sudija. Siguran sam čovek od integriteta i zadatka.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Turija »

Samo borbeno i pametno u nedelju, bez predaje.
Mesto na tabeli i velicina naseg Kluba nas na to obavezuje.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
kulijana
Postovi: 44
Pridružio se: Ned Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od kulijana »

Sumorno vreme, lose raspolozenje, slaba ekipa, oni u le, sa, za razliku od prethodne godine, objektivno jacom ekipom, o sudjenju ne treba reci ni trositi kad se igra protiv njih. I pored svega ovoga ipak imam neke leptirice u stomaku, nadam se, pomalo i ocekujem iznenadjenje :cekicanje:. Mozda Suboticu dodje ponovo sekund fudbalske genijalnosti i pogodak kao na prethodnoj utakmici, Emil pokaze zasto je jedan od najozbiljnijih golmana na ovim prostorima, Jovanca ponovo izdominira sredinu i bekovi pocnu da trce ponovo. Mislio sam da sam izlecen prosle godine posle onih utakmica protiv njih, ali bolest ne bira :mrgreen:. Ajde da otpratimo :shit: u Keln kako to dolikuje, sa 2 gola u njihovoj mrezi. Ajmo Vosa!!!
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od LIMAN »

Мени се свиђа што у овај дуел улазимо као тотални аутсајдери. Први пут после дужег времена нема чланака како се Војводина меша у трку за титулу, како је ово наша година, како је права прилика да згазимо близанце... Сваки пут кад су мечевима претходили чланци тог типа, испушили смо. Са друге стране, највише смо знали да изненадимо баш кад нико не верује у нас. И са много јачим играчким кадром смо губили и од једних и од других, додуше, да није било "спољашњих сила" ко зна шта би било, но...
Ајде да у недељу лепо попунимо кавез као пре годину дана, и да покажемо зубе тој "европској" звезди :shit: . Само борбено, шта буде биће. (А биће тешко, биће 0:3 :greenbutt: )
Само храбро до нове победе, але...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Milan »

Bojim se naseg bunkera, igre na 0:0 i rezultatske katastrofe. Voleo bih da gresim...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Karlsson »

Ma šta razmišljate i jedite se zbog utakmice uopšte? Mi protiv Zvezde bod nećemo osvojiti ove sezone. To je barem jasno.

Eventualno ako bude situacija kao pre dve godine kada su nama trebali bodovi za Evropu, a oni izborili titulu pa izveli drugi tim.

Ovako... ništa.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Протомајстор »

Дајте људи шта сте се укакили, па разбићемо их! Сад или никад.
Они ће мислима бити у Келну, сањати неке своје снове, а ми ћемо их разнети ко никад! :cheers:
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Junior »

Valjda sad kad nemamo upravu ne moramo da se plašimo da ćemo morati da ih pustimo. Ili grešim? :mrgreen:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Karlsson »

Ja zaista ne znam otkud toliki optimizam. I ja bih voleo da ga imam i bio bih najsrećniji kada bih pogrešio...
Ali mislim da i Zvezdin drugi tim je bolji od prvog našeg, a da mi odavno nismo imali gori tim. Prošle sezone smo barem imali nekoliko nosilaca ekipe, sada nemamo ni jednog.

Takođe ne treba zaboraviti ni sudije i njihov uticaj. A što se tiče toga ko sedi ili ne u upravi Kluba, verujem da sada i da će uvek biti više pripadnika ove druge strane nego naše.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Radoye »

Ma stoli me bojko za rezultat, ono bas ni najmanje se ne sekiram, jedino sto mi je vazno je da se izadje na teren muski, borbeno, da se ne branimo ko da smo muda opet ostavili na Beski, da sve prsti, da grizemo i ujedamo, da ih krljamo u duelima ko najcrnje dusmane (sto i jesu), bez milosti, bez respekta, trci, gazi, tuci. Ako su skuplji od nas ne smeju da budu prgaviji, ako su uigraniji ne smeju da budu zeljniji, ako sudije vuku za njih tim gore treba da ih bijemo, da u Keln odu desetkovani. Da ne postoji ni najmanja sumnja da cemo se njima ili bilo kome drugom vise sklanjati, ako nas pobede neka se krvavo namuce za pobedu. A na semaforu sta bude na kraju bice. Kako zasluzeno, ili kako vec mora. Svejedno zabole me. Samo zube da pokazemo. To je sada najvaznije, da se vrati poverenje u klub da nismo i necemo biti nicija filijala.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Red Marquis »

Nismo ih često dobijali ni kad smo bili bolji. Sad smo mnogo lošiji, i sve sem poraza je iznenađenje.
Al barem neki lakat, neki fajt, neka drskost u igri...Zna se šta slabija ekipa na papiru mora da ima ako želi nešto...
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Stexman »

Sto je ekipa bolja, protiv nje se lakse igra! Uvek bilo. Matori moj cesto ume da kaze: Najteze je igrati fudbal protiv neznalica. Oni ne nasedaju na finte i taktike. I uvek je bio u pravu.
Jaka ekipa( a zvezda misli da je jaka) se nece braniti, igrace otvoreno a mi to mozemo iskoristiti. Ali samo ako budemo imali muda. Ako ne... jbg.

U svakom slucaju 4+
Zaključana tema