10. kolo: VOJVODINA - Napredak 3:1 (0:0)

Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od gospodinFKV »

Starleta za 1:0 :dance2:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od Karlsson »

2:0, prelep gol Subotića

http://livetv.sx/rs/eventinfo/567558_vo ... _napredak/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od newnowapv »

Sad sam stigao kuci, evo linka, dobar stream
http://live.robinwidget.org/streamvideo ... 57845.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od Karlsson »

3:0 Jovančić sa penala
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od Turija »

Morali smo ga primiti. Visio je gol u vazduhu.
Emile, mani se rizicnih istrcavanja - mnogo kvaris odlican utisak, nepotrebno i skupo.
Buki, zasto rezervisti kada udju na teren ,, ne grebu,, vec igraju kao babe i strepimo za rezultat kod ubedljivog vodjstva na domacem terenu?
Jovanca :lala: rekao sam i kad je dosao iz Cacka da je igrac za Vosu (i kada je bio ovde kritikovan od nekih forumasa preko mere).
Cestitke za pobedu. Idemo dalje.
:cheers:
Poslednja izmena od Turija u Sub Sep 16, 2017 9:13 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od Karlsson »

Ako ga je dao Alivodić neka ga je dao.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od Душан »

Прво полувреме мучење, друго рутински одрађен посао. Јованчић играч утакмице.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1970
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od N13 »

Golčina Alivodica, odbijanje radovanja i izvinjenje navijačima. Kakva ljudina!!! A niti je naše dete, niti je bio kod nas naročito velik deo svoje karijere. Hitno ga dovesti u klub po završetku karijere da uči našu decu nekim stvarima.

Odlično odrađen posao u drugom poluvremenu. Sad samo da ne skinu gaće sledeće kolo. Trčite, kidajte, udarajte.... Pa neka izgubimo i 5:0, ali borbenost i žar ne sme da nedostaje.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od churguzijanac »

Tako je..Jovanca, preuzeo odgovornost.Bili smo bolji, u poredjenju sa proslom utakmicom, ali i dalje duva.Kojasevic za mene nije nikakav igrac.Kratko je kod nas i daj boze da me demantuje vec u sledecoj utakmici.

Mnogo ovi nasi muljaju sa tom loptom i vuku je kao da je svaki u najmanju ruku maradona.

Nemam narocita ocekivanja od utakmice sa zvezdom.Spori smo.Treba da pokidamo i mnogo toga da se slozi da bi uradili nesto 24.09.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od Протомајстор »

Нисам био у среду, тако да сам први пут вечерас гледао Којашевића. Одличан играч, прави плеј. Месаровић и остали клинци ће имати шта да науче. То је моје мишљење.

Добра утакмица данас, борбена. Више од очекиваног.

Следећа два гостовања су кључна.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od churguzijanac »

Протомајстор napisao:Нисам био у среду, тако да сам први пут вечерас гледао Којашевића. Одличан играч, прави плеј. Месаровић и остали клинци ће имати шта да науче. То је моје мишљење.

Добра утакмица данас, борбена. Више од очекиваног.

Следећа два гостовања су кључна.
Kljucna, za sta?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od Turija »

I ja mislim da je Kojasevic dobar igrac, ali nema podrsku.
Slabo se krecemo, narocito bekovi. Nekoliko puta je hteo da da loptu, pa nema kome. I onda naravno nazad ili u sirinu i ode mast u propast.
Nas veznjak treba da predje 2 igraca da bi otvorio prostor, a to je ne tesko, nego pretesko i za vrhunskog igraca u sredini terena na protivnickoj polovini, provuci loptu napred kroz iglene usi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od ssnigd »

Pobeda je najbitnija. O igri ima mnogo toga da se kaze. Pozitivno je sto se borimo i ne bezimo od fajta, moral kod igraca pored cele ove situacije u klubu. Negativno je to sto su linije tima predaleko jedna od druge. Ima toliko prostora, da ce nam cigani, ako im se tako namestimo, dati pet komada bez kapi znoja. Cmarakana je prevelika za takvu postavku na terenu. Da ne kazem neka ozbiljnija evropska ekipa sta bi nam uradila. Druga stvar je da opet prodajemo prvo poluvreme I bacamo ga bespotrebno. Imamo srece sto nas je samo Vozdovac kaznio. Vukas mora vise da igra unapred I cesce da dolazi po loptu, kako nam stoperi ne bi organizovali igru. Bekovi moraju da se ponavljaju stalno,a ne ponekad. Centarsutevi su I dalje ocajni. Ruku na srce ova poslednja dva traju vec godinama, nije nikakva novina. Mihajlovic dominira I dalje svojim kretanjem, mada je danas bio malo bolji :mrgreen:
Pohvale za malog Veselinovica.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od Протомајстор »

churguzijanac napisao:
Протомајстор napisao:Следећа два гостовања су кључна.
Kljucna, za sta?
Ајде мало оптимизма.
Следи Куп, па рупа. Ако из рупе донесемо бод, и даље смо први, па макар и само привидно и привремено.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 10. kolo: VOJVODINA - Napredak, subota 19h

Post od Djisa »

Протомајстор napisao:
churguzijanac napisao:
Протомајстор napisao:Следећа два гостовања су кључна.
Kljucna, za sta?
Ајде мало оптимизма.
Следи Куп, па рупа. Ако из рупе донесемо бод, и даље смо први, па макар и само привидно и привремено.
Nismo, ako oni dobiju danas Vozdovac.
Pa da se ne ljubimo!
Zaključana tema