9. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (0:0)

Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od salefkv »

Da se ja pitam Kojasevic bi igrao i po mom misljenju on obecava, a Avramovski i Mihajlovic obavezno napolje. Makar omladinci igrali ova dvojica ne zasluzuju mesto u prvih 11 Vojvodine, prvi jer je na pozajmici i on bi bas trebao da odskace da bi igrao a drugi jer je obicno drvo. Pohvale za sever, odlicna brojka obzirom na termin :cheers:
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Sasa1969 »

vdn slaninar napisao:Kad se branimo jako lako ispadamo,tj slabo se branimo pa zadnja linija i fenomenalni Rockov ostaju sami na udaru.Kojasevic zna da igra i veceras uz Jovancica najbolji.Park smesan,Avramovski i Sanicanin sasvim ok.Neuigranost nam je najveci problem.Mislim da ovo nije konacna postava vec da Buac isprobava varijante,mogao bi da proba Bempha umesto Vukasovica.
Avramovski sasvim OK????
Ja goreg igraca skoro nisam gledao u nasem dresu.Ne znam s kim bih mogao da ga uporedim a da je igrao na toj poziciji.....krs krseva
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Turija »

Malo smo fudbala videli veceras, ali u ovoj situaciji su najvazniji bodovi.
Najvise pokazao Kojasevic. Opravdao 10 na ledjima.
Ostali dosta tanko. Kapiten poceo igrati primetno tek u drugom poluvremenu.
Mislim da se tim tek trazi. Nesigurni smo u odbrani, a spori i nepokretljivi u napadu.
Spasavali smo pobedu do poslednjeg zvizduka sudije, sa Rockovim intervencijama i malo srece.
Imamo vrlo lepu poziciju na tabeli i mogli bi je zadrzati, ali mora se raditi zestoko na svemu, od trcanja, pa nadalje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Danilo »

Slazem se , Jovancic najbolji , a Kojasevic delicem repertoara nagoveatio da bi mogao biti pojacanje.Ali ako je istina da igra za 5 soma mesecno...izvor kokanida.Firma se probudila.
Videcemo sta ce biti u petak

Nisam znao da nas je i mali Djurisic napustio, tek kad je usao kao rezerva za Macvu.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Voja »

Turija napisao:sa Rockovim intervencijama i malo srece.
Moze samo malo pojasnjenje... gledajuci izvestaj zapitao sam se sta je to Rockov odbranio danas!?
Slika
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od churguzijanac »

Voja napisao:
Turija napisao:sa Rockovim intervencijama i malo srece.
Moze samo malo pojasnjenje... gledajuci izvestaj zapitao sam se sta je to Rockov odbranio danas!?
Nista,osim par suteva sa distance.Ovi invalidi masili i Renan skidao zicere, i aj da budem posten, jedan zicer je Vukasovic skinuo.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (0:0)

Post od N13 »

Rockov u 90-om na gol liniji zaustavio udarac posle kornera macve... I kod precke cini mi se da je taman toliko skrenuo loptu da ne udje u gol.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (0:0)

Post od Turija »

N13 napisao:Rockov u 90-om na gol liniji zaustavio udarac posle kornera macve... I kod precke cini mi se da je taman toliko skrenuo loptu da ne udje u gol.
Dovoljno, uz odbrane suteva sa distance, za zaslugu za nasu pobedu u ovoj utakmici.
Barem, meni.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (0:0)

Post od Rabba »

Meni su sjajna i ona njegova boksovanja. Ono jednom rukom, prilikom nekog žabica centaršuta sa desne strane je bilo fantastično. Rockov deluje stvarno odlično na golu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (0:0)

Post od Душан »

У односу на утакмицу Раднички-Борац, Војводина и Мачва су одиграле атомски фудбал. Иначе Раднички нема појма, али толико их судије гурају да оно већ постаје смешно, Борац их је надиграо у Нишу.
Што се нас тиче може ту да се скоцка сасвим пристојан тим за наше услове, а и за услове у којима се Војводина налази.На утакмици са Вождовцем, видео сам да Ђелмић има сасвим солидну технику, треба да поради на тактичком плану, не знам само колико је спреман. Исто важи и за Парка. Саничанин одличан против Вождовца, јуче деловао несигуран, можда имају трему домаћег терена,немам појма, Којашевић делује као појачање, видећемо све је то на прву лопту. Добра ствар је што имамо двадесетак играча, где нико претеранао не одскаче, па Буач може да ротира, под условом да одбрану не дира, и да је уиграва. Међутим опет немамо класичног нападача, пошто ову двојицу и не рачунам у фудбалере. Лоша ствар је што су сви ти играчи доведени за једнократну употребу, да одраде посао до јуна, неки вероватно и раније, па куд који мили моји, а неку финансијску корист од њиховог одласка нећемо имати.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (0:0)

Post od Rabba »

Душан napisao:...Међутим опет немамо класичног нападача, пошто ову двојицу и не рачунам у фудбалере...
Ne bih se u potpunosti složio za obojicu. Jovanović je igrač koji je imao kakvu-takvu karijeru. Mislim da bi kao rezervni špic mogao postati koristan. Ukoliko ostane celu sezonu, svih 37 utakmica, i ukoliko podigne fizičku pripremu(deluje mi kao da ima koju kilu viška, ne znam, možda i grešim), mislim da je Jovanović za našu ligu sa klupe igrač koji bi mogao da postigne između 5 i 10 golova, što bi nam bio odličan doprinos. Mihajlovića poslati odmah na zimu negde što dalje od nas. Da se doeditujem do kraja. Avramovskog takođe na zimu vratiti u Olimpiju, i zahvaliti im se do neba, kao i za onog Vukčevića.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva, sreda u 19h

Post od Sasa1969 »

Voja napisao:
Turija napisao:sa Rockovim intervencijama i malo srece.
Moze samo malo pojasnjenje... gledajuci izvestaj zapitao sam se sta je to Rockov odbranio danas!?
Odbranio zicer posle udarca njihovog cfora glavom pred sam kraj utakmice...izmedju toga dosta pravovremenih istrcavanja,boksovanja i jedna mala nesigurnost odmah na pocetku utakmice.
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (0:0)

Post od gospodinFKV »

Rabba napisao:Ne bih se u potpunosti složio za obojicu. Jovanović je igrač koji je imao kakvu-takvu karijeru. Mislim da bi kao rezervni špic mogao postati koristan. Ukoliko ostane celu sezonu, svih 37 utakmica, i ukoliko podigne fizičku pripremu(deluje mi kao da ima koju kilu viška, ne znam, možda i grešim), mislim da je Jovanović za našu ligu sa klupe igrač koji bi mogao da postigne između 5 i 10 golova, što bi nam bio odličan doprinos.
Sta ja znam. Meni nema neke razlike izmedju Jovanovica i Mihajlovica. Jovanovic je napravio karijeru samo zato sto je stariji od ove starlete, pa je imao prilike, ali su obojica klasicni panjevi, koji misle da imaju kvaliteta za Vojvodinu.

Sto se golova s klupe tice, davno je nasa liga izgubila kvalitet da bilo koji igrac s klupe unosi neku prevagu. Jedino blizanci, sa njihovim zatvorenim mecevima, gde se igrac s klupe ubaci da se pokloni pred golom i to je to. Brojka od 10 golova je misaona imenica i za vecinu prvih opcija u srpskim klubovima, a ne za klupu.

Uvek sam vise za opciju da Krstevski ulazi s klupe, pa polako, bez pritiska. Sta uradi, uradio je. Mi nemamo para da nam Vujaklije, Ilici, Orlandici sede na klupi. To su svim ostalim superligaskim klubovima uglavnom prve opcije.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (0:0)

Post od Stexman »

Ja ne bih mnogo osudjivao centarforove ovaj put jer realno oni nisu dobili ni jednu upotrebljivu loptu na ovoj utakmici.
Da jesu pa da ih kudim, ali ovako... sta ja znam... Ipak trebalo bi i oni malo da se vise otvaraju...
Videcemo sta ce biti sa Djezirijem, ako dobije priliku. Momak ima lepo iskustvo, a sinoc je bio sa nama na Severu drugo poluvreme i cini se jako prijatan momak i prizeman.

Mene je odusevio Kojasevic, momak ce nam znaciti samo tako... konacno da neko uzme loptu i povuce je napred. Lepo se krece, i ume da proigra.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Mačva 1:0 (0:0)

Post od Sasa1969 »

Stexman napisao:Ja ne bih mnogo osudjivao centarforove ovaj put jer realno oni nisu dobili ni jednu upotrebljivu loptu na ovoj utakmici.
Da jesu pa da ih kudim, ali ovako... sta ja znam... Ipak trebalo bi i oni malo da se vise otvaraju...
Videcemo sta ce biti sa Djezirijem, ako dobije priliku. Momak ima lepo iskustvo, a sinoc je bio sa nama na Severu drugo poluvreme i cini se jako prijatan momak i prizeman.

Mene je odusevio Kojasevic, momak ce nam znaciti samo tako... konacno da neko uzme loptu i povuce je napred. Lepo se krece, i ume da proigra.
Ma kako nije bilo lopti kad je Mihajlovic tri puta dobio loptu u prazan prostor.Prvi put je bio kratak za malo(zato sto je spor),drugi put je sa loptom zavrsio kod aut linije pa vratio loptu skroz nazad i treci put je bila kontra 4 na 3 kada se zakucao u igraca Macve posle smesnog driblinga.U medjuvremenu je imao i jedan mlak udarac glavom i sut iz offsajda koji spada u rubriku verovali ili ne....
Taj lik jedino dobro sto radi je da deli laktove tu je pravi majstor sve ostalo je tragikomicno.
Slika
Zaključana tema