8. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:1 (1:0)

Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od Vosa je sve »

korejac je solidan
subotic promasi prazan gol
onaj celavi jovanovic nije ni za beton ligu
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od Neizlecivi »

Avramovski ce nam morati igrati, ukoliko hocemo minimum kreativnosti u igri. Renan ocajan, spor kao puz, Sanicanin dobar.
Ne znam sta bih rekao za ovaj poslednji potez Subotica, imao je 2 na 1, slobodnog Jovanovica i ispao je halav do jaja. Kako god, prvo poluvreme je bilo za robiju,a drugo na pet minuta dobro i korektno... Svakako borbenost je makar prisutna.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od recni galeb »

Ko ono na kraju promasi kopacke o klin! :lala:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od Karlsson »

Saničanin, Avramovski i Park dobra pojačanja.

Park pokazao za 20 minuta igre više nego mnogi od početka sezone
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od Rabba »

Mislim da ni samim igračima nije jasno kako smo mi danas došli do boda... Saničanin i Park imaju mesta u 11, iako mi nikako nije jasno šta bi Saničaninu da iz Lučana dođe kod nas... Avramovski osim gola praktično nevidljiv, Jovanović dosta loš, Đelmić ima još dosta da radi, a zvuči mi neverovatno da nam je Subotić bio glavna ofanzivna snaga... Što se Parka tiče, ako smo tražili igrača koji bi mogao stilom i igrom da zameni, makar donekle, Malbašića, to krilo koje igra špica i napada sa strane, onda je to, barem po prvoj utakmici, Park. Inače, jako se ne slažem sa kritikama Renanu, po mom nekom mišljenju bolji danas od Saničanina, ali ajde, moguće da grešim.
Poslednja izmena od Rabba u Ned Sep 10, 2017 9:09 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od Milan »

recni galeb napisao:Ko ono na kraju promasi kopacke o klin! :lala:

Ne ko promasi, vec ko je majmuncina 'alava! Jedi go**a stoko sebicna!
POŠTO OBRAZ ???!!!
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od мализека »

Ово је било боље од очекиваног, мислим на друго полувреме. Парк ми се баш свидео, има ту још покоји нови играч који може да допринесе...али биће тешко. :| Ипак, ако буду играли као у другом, има неке наде да ћемо се можда и борити за Европу и ове сезоне.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od Turija »

gospodinFKV napisao:
Turija napisao:Samo je Sanicanin pojacanje.
Nije ni Avramovski los, a ni Park.

Ostali.... :frown:

Od ovog Jovanovica je i sam Rtanj eksplozivniji. :lol:
Slazem se. Uneli su zivost, kada su usli u igru.
Rezultat odlican, s obzirom na okolnosti. Rockov spasao gol, a Avramovski doneo bod.
Za druga 2 boda u finisu ne treba da zalimo, jer bilo bi previse.
Bod dovoljan za smirenje haosa u Klubu i pripremu narednog meca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od Radoye »

Ajoj majko sta ovo bi, prvo poluvreme tragedija i sprdnja na terenu, radili su nam sta su hteli, u drugom Buki izmenama prodrmao ekipu i na kraju umalo i da pobedimo, a bogami umalo i da izgubimo. Na kraju nereseno najrealniji rezultat za prikazano na terenu. Cak je i Piper bio sasvim korektan (daleko od dobrog sudjenja, ali bar nije bio zlonameran i ocigledno vukao na jednu ili drugi stranu). Ne znam sta da zakljucim iz svega ovog, osim da smo ~mozda~ dobili par interesantnih igraca, ali da ~sigurno~ imamo i dosta njih kojima kvalitetom nije mesto u Vojvodini. Videcemo kako ce se dalje stvari razvijati, nazalost u ovom trenutku za kljub ima i vaznijih bitaka od one na terenima, ali ne smemo ni ovo da zanemarimo.

Ovako - Rockov nas spasao teskog poraza, Makedonac i Subotic nam doneli bod, Subotic nam izgubio jos dva pride, Koreanac deluje interesantno, Lakicevic, Sanicanin, Renan, Vukasovic solidni, Jovancic i Antic za prelaznu ocenu, ostali debeeeeelo podbacili. Steta sto Buki nema profi licencu, ja bih mu 'ladno dao da vodi ekipu, u ovih par mahova kad je uskakao nije se pokazao nista slabije od ovih raznih Vanica i njemu slicnih sto ih menjamo ko carape. Za Bukija bar znamo da je nas do koske i da nas nece namerno busiti...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od Cane »

Za trenutne uslove ovo je neočekivan i više nego dobar rezultat. Igra, od raspale i nepostojeće u prvom do par solidnih akcija i stvaranja konkretnijih šansi pri kraju utakmice. Nemam zamerke igračima, kakvi su takvi su, pod nekim nerazjašnjenim okolnostima gomila njih se našla u klubu i to je sada realnost. Ali možda ovo ipak s vremenom i uigravanjem bude ličilo na tim koji može u prvih osam, a sve vise od toga bi se moglo smatrati uspehom.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od churguzijanac »

Usro motku Subotic.Igro covek trecu ligu, pa sad nemoz' da doceka da se proslavi.Umesto dve asistencije upis'o covek promasaj kola.Strpljenje ceka pecenje,sto bi reko moj pokojni deda. Inace rezultat sasvim zadovoljavajuci sa obzirom na okolnosti.Poslednjih 20 minuta nada za bolje sutra.Sta je sa centarforom koji je dosao sa Bempahom u paketu? Fale nam stranci u timu, ako ni zbog cega drugog, onda zbog cinjenice da ne zarezuju blizance.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od Turija »

Pohvalio bih Buaca za 2 izmene vec na poluvremenu i trecu krilo za krilo.
Isplatilo se, osim sa Jovanovicem.
Steta je sto je Burekovic zrtva velikog broja stranaca. Izgubili smo na ofanzivi i centarsutu.
Kod kuce ce nam biti potrebni Burekovicevi prekidi i ofanziva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od Karlsson »

Ja bih izbacio Renana, uveo Kosnića i oslobodio još jedno mesto za stranca.

Antića bih zadržao u prvih 11, Bempaha prebacio na polovini samo nisam siguran umesto koga, Parka i Kojaševića na krilima, Avramovskog iza napadača a u napadu koga god... Subotić, Mihajlović, Jovanović...
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od Борчевац »

Поздрав,гледао сам прво полувријеме утакмице које је било очајно,касније сам гледао Борац,па нисам стигао да погледам и друго.Драго ми је што сте извукли бод,бод је за вас у овом тренутко као 3.Видим довели сте Саничанина он је био код кас,јако добар играч,било је прича да би се могао вратити код нас али од тога на крају није било ништа.Ђелма је исто био код нас,био јако добар па касније прешао у Жељу па касније у дебрецин,у Мађарској се није наиграо,али се надам да ће код вас поновно да заигра. :cheers:
Има ли краја код вас са проблемом званим управа?.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 8. kolo: Voždovac - VOJVODINA, nedelja 10.09. u 19h

Post od gospodinFKV »

Subotic bi mi sad za kaznu presedeo par meceva na klupi. Ne zbog promasaja, desava se, vec zato sto je bio alavac. Druze, kad se halavis, onda daj gol. To se zove preuzimanje odgovornosti. :frown:
Zaključana tema