7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post by ogi »

U ovoj utakmici igramo bez Malbasica i Planica, tako da ce biti interesantno kako cemo izgledati na terenu bez ova dva kljucna igraca. Ko su uopste njihove zamene?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Danilo »

Nema puno nepoznatih ,umesto Malbase Mihajlovic u spicu,umeato Planica Babic ,valjda se tako zove
To je sto je,nema igraca
Cane
Posts: 992
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Cane »

Ko god da istrči na teren, treba ga pozdraviti i podržati, nisu ti momci ništa krivi.
Nego, sad se setih one odvratne pljuvačine i stalnih napada na Zoćevića, dok je bio kod nas. Dečka su naši tzv navijači urnisali, vređali, pretili i doslovno oterali, što je sramota, posebno posmatrajući iz ove današnje perspektive, kad vidimo koga nam sad dovode u klub. A sada reakcija skoro da i nema. Razmislite o tome.
User avatar
Milan
Posts: 4105
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Milan »

Ne izmisljaj, niko decka nije vredjao ili mu pretio. Da smo mu se smejali, to jesmo, jer nije ni licio na fudbalera dok je igrao kod nas...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Posts: 992
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Cane »

Milan wrote:Ne izmisljaj, niko decka nije vredjao ili mu pretio. Da smo mu se smejali, to jesmo, jer nije ni licio na fudbalera dok je igrao kod nas...
Raspitaj se malo. Ti verovatno nisi, ali neki jesu. Kako drugačije nazvati upućivanje psovki uz uzvik "Marš iz Vojvodine"?
Ali to sam pomenuo samo uzgred, nije Zoćević više tema. Nego neki drugi ...
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Karlsson »

Prenos na RTV-u :shock:
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Turija »

Karlsson wrote:Prenos na RTV-u :shock:
Setili se da Vojvodina i Spartak postoje i igraju u najvisem stepenu domaceg fudbalskog takmicenja.
PS
Trebalo bi da prenose jos i Zemun- to bi bilo sto god, sto bi rekao Glavni arhivator. Da Sremci ne budu zapostavljeni :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Del_Boske »

Turija wrote:
Karlsson wrote:Prenos na RTV-u :shock:
Setili se da Vojvodina i Spartak postoje i igraju u najvisem stepenu domaceg fudbalskog takmicenja.
PS
Trebalo bi da prenose jos i Zemun- to bi bilo sto god, sto bi rekao Glavni arhivator. Da Sremci ne budu zapostavljeni :wink:
Треба им послати какве мејлове захвалности (иако раде нешто што би и требало), чисто да знају да треба да наставе :)
User avatar
LIMAN
Posts: 184
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by LIMAN »

Sada ćemo videti od čega smo satkani. Bez Malbašića i Planića, biće baš teško, ali pošto je ovo Vojvodina, možda pobedimo 6:0, ko zna.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by churguzijanac »

Da, mi smo luda ekipa, samo sto ovo "ispumpavanje" mora kad tad da ostavi posledice.Kol'ko god smesno zvucalo, ali nasi trenutni rezultati su dobrano u vezi da su drugi timovi u ligi krs.
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Karlsson »

Bogami imali smo i dosta sreće do sada.

Protiv Čukaričkog bili očajni, dali gol ni iz čega. Protiv Radnika je ulazilo bukvalno sve što smo šutnuli, dok se Radnik ispromašivao između ostalog zahvaljujući i sjajnom Rockova. Bačku nismo mogli da načnemo sve do crvenog kartona. Protiv Javora smo isto imali dosta sreće, jer su i ovi svašta promašili.

Jedina pobeda koja je bila rutinska i sigurna je protiv raspalog Borca.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by мализека »

Шта је са Планићем...хоће ли играти вечерас ако му је већ пропао трансфер или нема шансе? :shock:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by churguzijanac »

Ala duva pozadi, i levo i desno
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Turija »

Spartak pokretljiviji, a mi smuseni.
I naravno morali smo primiti gol.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Banat
Posts: 56
Joined: Mon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Banat »

Renan je nešto dekoncentrisan večeras. Spartak mnogo bolje stoji na terenu od nas. Tanka nam je klupa, ne znam ko će uopšte ući u drugom. Redovni Zličić i ko još?
Locked