7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Turija »

E Dusane, takvo vodjenje kluba tera navijace blizancima u narucje. Umesto da budes prvi na tabeli, ti izgubis 5:0 na svom stadionu. Sve bas slucajno?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Banat
Posts: 56
Joined: Mon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Banat »

2016. Vojvodina - Spartak 5:0
2017. Vojvodina - Spartak 0:5

Ako ništa drugo, bar smo čuli ono "Uprava napolje!", iako je cena za taj mili zvuk bila prevelika. Raspravljalo se na forumu koliko je to igrača "kostur" ovog tima, a sada smo videli da je naša ovosezonska kula građena od tri stuba: Rockov, Planić, Malbašić. Bez Planića odbrana nam je švajcarski sir, bez Malbašića napad impotentan. Ostaje nam Emil da spasava šta se spasti može. Mogli bismo pisati o ostalim delovima našeg osteoporotičnog kostura, ali kritika treba biti usmerena prema loži. Nisu neki momci krivi što su tu gde jesu a i što im je postavka igre takva kakva je. Vanić je priča za sebe, i dalje ne znam na koju smo foru mi pobeđivali na startu.

Vanfudbalski utisak večeri: Negde oko 70og minuta, 0:3, publika tera Upravu, a Mijić se smeje. Pa čekaj, prijatelju, kakav se to mentalni proces odvijao kod tebe u tom trenutku da te je naveo na takvu reakciju?
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by ernesto »

Jel Zapad vikao "uprava napolje"???
Cane
Posts: 996
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Cane »

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/ ... vlace.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Samo da se podsetimo velike pobede i odbrane kluba. Voleo bih da negde pročitamo i tih 37 imena, da se zna kome treba da zahvalimo i za ovaj spektakl od večeras.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Neizlecivi »

Душан wrote:
najo wrote:Slepac ti tata komedijo maloumna...veliki navijacu...tacno treba otvarati glave ljudima.
Твој тата је дебил, јер да је користио куртон никад не би направаио волину као што си ти.
najo ne znam cemu i pises sada na forumu, uvredio si se jer ljudi ne jedu vise pricu "Kad je najteze kljub se voli najvise"? Ti ocigledno volis klub vise nego svi ovde zar ne?
I pogresio si mesto za otvaranje lobanja, zbog takvog stava sever i lici na ovo sto je danas nazalost. Klub nam lici na ovo sto je danas nazalost... A administracija ce te vec sankcionisati...
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by newnowapv »

najo wrote:???????.
Kako te samo nije sramota? Ove uprave, ove "igre", ovih igraca i ovog praznog stadiona?

Ne secam se kada sam doziveo ovakvo ponizenje...
Da sam ja trener, Mihajlovic vise nikad ne bi prismrdeo ni klupi a kamoli terenu.
1 sut u okvir gola ljudi! Na domacem terenu.

Vukovicu i ostala ____, ___ vas Karic, _____ odavde i ponesite one placenike sa severa sa sobom!
Bunja
Posts: 17
Joined: Mon Nov 19, 2012 3:17 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Bunja »

Veceras je fudbalska Vojvodina pobedila vojvodinu uprave...
Veselinovic, Gacinovic, Zakula i sportski direktor Dundjerski u Spartaku. Pametnom dosta
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Душан »

Лик се увредио, а ја уопште нисам рекао за Фирму да су слепци, него ме нервира што ћуте,а слепци смо сви ми који дозвољавамо овако нешто. Очигледно ме није резумео, али реакција му је била до бола.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by naseljekolumbija »

Поред ове бруке утисак вечери је идиот мајо Вујовић човек од задатка који је дошао по налогу неког из фсс да се иживљава над Војводином. Иако никад до сада није судио Војводини пошто је из Новог Сада.
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by ernesto »

Dusane stabse pravdas,svaka ti je na mestu!
Nije Majo rkiv,vec vuk __________!
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Karlsson »

Iskreno i ne znam koliko je Majo kriv, pošto sam posle prvog poluvremena prestao da gledam. Dosta mi je bilo bezidejnosti i nemanja pojma u prvih 45 minuta.

Hvala Vukoviću na svemu.
Cane
Posts: 996
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Cane »

ernesto wrote:Jel Zapad vikao "uprava napolje"???
Pogrešno, u Vojvodini od decembra prošle godine ne postoji Upravni odbor. Da li neko od vas može zamisliti da onaj lik koji sedi pored Vukovića sa izrazom lica koji vrlo verno odslikava njegov nivo inteligencije i mentalne sposobnosti, ume da vodi sednicu uprave. :lol:
Ali nije on jadan kriv što ga je neko proglasio za to što je.
Ne treba prozivati nepostojeću upravu niti ovog hohštaplera i prevaranta nego one koji su ih pustili da pređu vrata kluba. Adresa za sve je Skupstina FKV!
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Del_Boske »

najo wrote:.....................tacno treba otvarati glave ljudima.
Тачно се човеку огади не фудбал него живот...
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by Turija »

Probam da izguglam kada smo izgubili 5:0 u Novom Sadu.
Ne mogu, izaslo samo ovo sa Spartakom.
Svaka cast, istorijski rezultat.
Ala se slade bg mediji, odmah smo u naslovima i ,, dobronamernim,, komentarima.
Hvala na brizi.
Last edited by Turija on Sat Aug 26, 2017 10:58 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3350
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post by ssnigd »

Ljudi cemu nervoza? I dalje smo drugi :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked