7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post od ogi »

U ovoj utakmici igramo bez Malbasica i Planica, tako da ce biti interesantno kako cemo izgledati na terenu bez ova dva kljucna igraca. Ko su uopste njihove zamene?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Danilo »

Nema puno nepoznatih ,umesto Malbase Mihajlovic u spicu,umeato Planica Babic ,valjda se tako zove
To je sto je,nema igraca
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Cane »

Ko god da istrči na teren, treba ga pozdraviti i podržati, nisu ti momci ništa krivi.
Nego, sad se setih one odvratne pljuvačine i stalnih napada na Zoćevića, dok je bio kod nas. Dečka su naši tzv navijači urnisali, vređali, pretili i doslovno oterali, što je sramota, posebno posmatrajući iz ove današnje perspektive, kad vidimo koga nam sad dovode u klub. A sada reakcija skoro da i nema. Razmislite o tome.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Milan »

Ne izmisljaj, niko decka nije vredjao ili mu pretio. Da smo mu se smejali, to jesmo, jer nije ni licio na fudbalera dok je igrao kod nas...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Cane »

Milan napisao:Ne izmisljaj, niko decka nije vredjao ili mu pretio. Da smo mu se smejali, to jesmo, jer nije ni licio na fudbalera dok je igrao kod nas...
Raspitaj se malo. Ti verovatno nisi, ali neki jesu. Kako drugačije nazvati upućivanje psovki uz uzvik "Marš iz Vojvodine"?
Ali to sam pomenuo samo uzgred, nije Zoćević više tema. Nego neki drugi ...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Karlsson »

Prenos na RTV-u :shock:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Turija »

Karlsson napisao:Prenos na RTV-u :shock:
Setili se da Vojvodina i Spartak postoje i igraju u najvisem stepenu domaceg fudbalskog takmicenja.
PS
Trebalo bi da prenose jos i Zemun- to bi bilo sto god, sto bi rekao Glavni arhivator. Da Sremci ne budu zapostavljeni :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Del_Boske »

Turija napisao:
Karlsson napisao:Prenos na RTV-u :shock:
Setili se da Vojvodina i Spartak postoje i igraju u najvisem stepenu domaceg fudbalskog takmicenja.
PS
Trebalo bi da prenose jos i Zemun- to bi bilo sto god, sto bi rekao Glavni arhivator. Da Sremci ne budu zapostavljeni :wink:
Треба им послати какве мејлове захвалности (иако раде нешто што би и требало), чисто да знају да треба да наставе :)
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od LIMAN »

Sada ćemo videti od čega smo satkani. Bez Malbašića i Planića, biće baš teško, ali pošto je ovo Vojvodina, možda pobedimo 6:0, ko zna.
Само храбро до нове победе, але...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od churguzijanac »

Da, mi smo luda ekipa, samo sto ovo "ispumpavanje" mora kad tad da ostavi posledice.Kol'ko god smesno zvucalo, ali nasi trenutni rezultati su dobrano u vezi da su drugi timovi u ligi krs.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Karlsson »

Bogami imali smo i dosta sreće do sada.

Protiv Čukaričkog bili očajni, dali gol ni iz čega. Protiv Radnika je ulazilo bukvalno sve što smo šutnuli, dok se Radnik ispromašivao između ostalog zahvaljujući i sjajnom Rockova. Bačku nismo mogli da načnemo sve do crvenog kartona. Protiv Javora smo isto imali dosta sreće, jer su i ovi svašta promašili.

Jedina pobeda koja je bila rutinska i sigurna je protiv raspalog Borca.
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od мализека »

Шта је са Планићем...хоће ли играти вечерас ако му је већ пропао трансфер или нема шансе? :shock:
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od churguzijanac »

Ala duva pozadi, i levo i desno
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Turija »

Spartak pokretljiviji, a mi smuseni.
I naravno morali smo primiti gol.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Banat »

Renan je nešto dekoncentrisan večeras. Spartak mnogo bolje stoji na terenu od nas. Tanka nam je klupa, ne znam ko će uopšte ući u drugom. Redovni Zličić i ko još?
Zaključana tema