7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Voja »

Za mene je prvenstvo zavrseno... :thankyou:
Slika
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Danilo »

Ne valja ovo ljudi nista, ko razume ,razume ,ko ne razume ,sta mogu.
Frapiran sam bio odgovorom uprave na negodovanje navijaca, da koriste psovke ,pesnice.... ja to jos nisam video a smenjivale su se uprave i uprave, bolje i casno potonuti nego gledati ovo.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od gospodinFKV »

Danilo napisao:Frapiran sam bio odgovorom uprave na negodovanje navijaca, da koriste psovke ,pesnice.... ja to jos nisam video a smenjivale su se uprave i uprave
Gospodsko ponasanje ocekuj od gospode, ulicno od ulicara.

Dno.
najo
Postovi: 21
Pridružio se: Pet Nov 23, 2012 6:38 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od najo »

Dobro necemo se vredjati,mozemo se jednostavno naci i razmenuti misljenje :D pripazi koga nazivas pederima dok sedis iza tastature.ako ti se ne svidjaju tvoji,uvek imas "one",pa sa njima pevaj da smo madjari i ustase dok budes drzao kljuceve grada...
Lokalpatriota
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Jul 10, 2017 10:28 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Lokalpatriota »

najo napisao:pripazi koga nazivas pederima dok sedis iza tastature.ako ti se ne svidjaju tvoji,uvek imas "one",pa sa njima pevaj da smo madjari i ustase dok budes drzao kljuceve grada...
Ko o cemu, on o skrivanju iza tastature... A po cemu se ti to razlikujes od "onih"? Sedis iza tastature i upucujes pretnje ljudima koji mirno izrazavaju svoje misljenje. Otvaranje lobanja i ucutkivanje je praksa navijaca blizanaca, ne navijaca Vojvodine.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Cane »

Što se tiče rešenja, koje bi sad neko trebao da izvuče iz šešira, a da pri tome suštinski sve ostane isto, e to prijatelji dragi ne postoji. Nema više toga ....
Iako bi red bio da rešenje ponude oni koji su i doveli do svega ovoga, evo jedan predlog za razmišljanje. Šta mislite da li bi bilo ljudski i korektno da sad svi članovi skupštine podnesu ostavke, samoraspuste se ili na neki drugi mogući način završe svoj mandat? Ja mislim da bi trebalo. Pa da se onda izabere novi saziv u kojem će predstavnici navijača biti obavezno zastupljeni, ali NEĆE imati većinu. Da se počne od toga i polako krene u proces vađenja iz ponora. Sve drugo bi bila šminka i besmisleno gubljenje vremena.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Danilo »

Cane napisao:Što se tiče rešenja, koje bi sad neko trebao da izvuče iz šešira, a da pri tome suštinski sve ostane isto, e to prijatelji dragi ne postoji. Nema više toga ....
Iako bi red bio da rešenje ponude oni koji su i doveli do svega ovoga, evo jedan predlog za razmišljanje. Šta mislite da li bi bilo ljudski i korektno da sad svi članovi skupštine podnesu ostavke, samoraspuste se ili na neki drugi mogući način završe svoj mandat? Ja mislim da bi trebalo. Pa da se onda izabere novi saziv u kojem će predstavnici navijača biti obavezno zastupljeni, ali NEĆE imati većinu. Da se počne od toga i polako krene u proces vađenja iz ponora. Sve drugo bi bila šminka i besmisleno gubljenje vremena.

U nekoj normalnoj zemlji to bi bilo normalno i ljudski i casno ,al kod nas tesko...
Tesko se odreci privilegija kakvih takvih
Opet ni navijacima iz skupstine to nije u interesu, nema ovde ljubavi
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Turija »

Voja napisao:Za mene je prvenstvo zavrseno... :thankyou:
Posle Ruzomberoka sam napisao da je za mene sezona zavrsena, ali sada zaista jeste.
FK Vojvodina vise ne postoji. Postoji neko udruzenje gradjana koje nije moja Vosa i bruka slavni Klub.
Vise nema kluba za koji ja navijam. Iskrenim navijacima na zalost, a ogromnoj masi na radost.
Pridruzujem se svim casnim navijacima Vojvodine koji su otisli sa naseg Stadiona i Foruma.
Vojvodinu drzim u uspomeni u kojoj zelim da mi ostane.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od naseljekolumbija »

Они који су спомињали кривицу државе у овом апсолутно имају право. Ови говнари који воде клуб и они пре њих само су последица и кулминација безмало тридесетогодишње небриге и занемаривања ФКВ од стране државе, покрајине, града... Паре од државе добијају само титови близанци са аутокоманде док остали клубови у држави једва састављају крај са крајем. Брука и срамота ове државе је како су не само Војводина већ и сви остали клубови третирани од стране државе. Мора се поћи од основних ствари и питања - чија је, коме је потребна и да ли је уопште неком потребна ФКВ, клуб са стогодишњом историјом и традицијом. Док се ова питања не разреше само ћемо и даље гледати како нам неки вуковићи брукају клуб.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Salvador »

naseljekolumbija napisao:Они који су спомињали кривицу државе у овом апсолутно имају право. Ови говнари који воде клуб и они пре њих само су последица и кулминација безмало тридесетогодишње небриге и занемаривања ФКВ од стране државе, покрајине, града... Паре од државе добијају само титови близанци са аутокоманде док остали клубови у држави једва састављају крај са крајем. Брука и срамота ове државе је како су не само Војводина већ и сви остали клубови третирани од стране државе. Мора се поћи од основних ствари и питања - чија је, коме је потребна и да ли је уопште неком потребна ФКВ, клуб са стогодишњом историјом и традицијом. Док се ова питања не разреше само ћемо и даље гледати како нам неки вуковићи брукају клуб.
Ево га још један коме смета Србија, није ни чудно што пропадате кад тако причате.
Ти би хтео да Воша игра у некој другој држави, јел?
Ником нисте потребни, прави Срби навијају за велике клубове Звезду или Партизан!
:mrgreen:

П.С. Нажалост пуна држава ___ који би нешто слично написали...
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Del_Boske »

Никад држава није стајала иза свих клубова, већ локалне самоуправе, републике, покрајине...

А посебно данас неће држава стајати иза клубова, осим зна се којих.

Него, оно синоћ је била прекретница.

Или ће пљуштати оставке. Или ћемо постати клуб у коме оно синоћ није ништа посебно, а камо ли разлог за оставке.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Душан »

Дакле овако, кад једни лоши владају у Војводини то не ваља, е сад кад дођу други исто лоши па владају 16 година и све поделе тајкунима и униште , а при том ФК Војводина не добије ни ћоравог динара, е то је добро јер боже мој појединци са форума гласају за њих.
Ниједна власт није ваљала, и од ниједне власти се ФК Војводина није овајдила. Ко то не разуме сажаљевам случај. Није ваљало ни оно од 1945. ал ајде.А све те приче држава, локална самоуправа, покрајина и слична срања, па где тога још има. Само у Србији се послује по систему самоуправног социјализма, а кад се промени локална власт и ако председника општине фудбал не интересује, тај клуб аутоматски испада из лиге. Зна се како у свету клубови послују, али кад имаш недодирљиве овде ће лудило потрајати док се сви клубови не угасе осим наравно ,,вечитих".
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Del_Boske »

Па се не изнервирај кад те прозивају из чиста мира...

https://youtu.be/mrO-UdZBYxc" onclick="window.open(this.href);return false;
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od CRD FCV »

Voja napisao:Za mene je prvenstvo zavrseno... :thankyou:
Зар тек сада
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post od Del_Boske »

За мене је првенство завршено.

Штавише, размишљам да почнем да пратим Партизан и Звијезду, они не губе утакмице, нису у лошој ситуацији, играју ЛЕ... Војводина све то нема.

Ја за Војводину навијам само кад игра добро, кад има добру управу, кад игра Европу... а Звијезда нпр. то има стално, добро, не стално, али Партизани почесто. И све побјеђују.

И за Барселону ћу да навијам, и Манчестер Јунајтед, они су најбољи.

Кад хоћемо да привучемо Новосађане да навијају за Војводину, треба да им покажемо нашу верност клубу. Тј. да објаснимо деци да за Војводину не мораш да навијаш ко за праве велике клубове, стално, већ оно, кад иде добро. Кад игра неку занимљиву утакмицу са страним великим клубовима. Пет утакмица годишње за Војводину, а бираш за кога стварно навијаш, Звијезду или Партизан.

Или Барселону.

https://www.youtube.com/watch?v=qmyx7FijNIg" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaključana tema