7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Red Marquis »

naseljekolumbija napisao:Поред ове бруке утисак вечери је идиот мајо Вујовић човек од задатка који је дошао по налогу неког из фсс да се иживљава над Војводином. Иако никад до сада није судио Војводини пошто је из Новог Сада.
Bio nam je pomoćni iza gola u Pećincima kad je izmislio penal za Donji Srem, pre tri godine mislim. Ono kad je viđen Bora Drljača (ko je bio tad setiće se).

@ssnigd
Pa nismo prvi, a vijamo titulu, otud i nervoza :wink:
Poslednja izmena od Red Marquis u Sub Avg 26, 2017 10:59 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Pera Centar »

Svakako bi izgubili utakmicu veceras jer je mirisalo na raspad sistema.

Ovaj raspad je kulminirao kada je Vanic izveo Renana, koji je i onako indisponiran bolji od Vukasovica.

Vanicu menjaj zanat.

Uprava napolje.

Sto se tice poraza gubili smo od crvenog blizanca devedesetih u ns 1:7 i sezonu kad smo ispali smo zapoceli porazom od Zeljeznicara 1:4.

Od Spartaka nismo izgubili 60 godina!

Velika sramota, ali ako ce ova sramota odneti ovu upravu ne zalim.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Voja »

Bio je tu i Ljupkov GAK ako se ne varam,goleada.... A posle Supica i Emil 5 komada od Spartaka
Slika
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Baltazar »

Izgubili smo od Dinama iz ZG sa 7:1. Vodili smo 1:0 jer tada malom Vukovu niko nije rekao da je namestena utaknica. A on ga zavuce. Njima je trebalo 6 razlike za titulu pa se nasi sklanjali koliko je bilo potrebno. Bilo me je sramota te utaknice ali drzava tako funcionise.
Vojvodina, jedna jedina!
:)
Postovi: 568
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:43 pm
Lokacija: Na zapadu

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od :) »

Red Marquis napisao:
naseljekolumbija napisao:Поред ове бруке утисак вечери је идиот мајо Вујовић човек од задатка који је дошао по налогу неког из фсс да се иживљава над Војводином. Иако никад до сада није судио Војводини пошто је из Новог Сада.
Bio nam je pomoćni iza gola u Pećincima kad je izmislio penal za Donji Srem, pre tri godine mislim. Ono kad je viđen Bora Drljača (ko je bio tad setiće se).

@ssnigd
Pa nismo prvi, a vijamo titulu, otud i nervoza :wink:
Jedna od mojih poslednjih utakmica pre odlaska u inostranstvo. Kome se vikalo pucace lobanje. Za koga su se dizali baneri. Da ti Kokanidja si ih dizao. Za koga je bila inicijativa da vodi navijanje na jednom od mnogih finala kupova a sada uprava i cutanje. Hvala Kupre uzivaj u povlasticama. Vojvodina ce se voleti u Svajcarskoj.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Pera Centar »

Baltazar napisao:Izgubili smo od Dinama iz ZG sa 7:1. Vodili smo 1:0 jer tada malom Vukovu niko nije rekao da je namestena utaknica. A on ga zavuce. Njima je trebalo 6 razlike za titulu pa se nasi sklanjali koliko je bilo potrebno. Bilo me je sramota te utaknice ali drzava tako funcionise.
Ta utakmica je bila ponostena.
Kasnije je igrana nova koju je Vojvodina dobila 1:0.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Turija »

Pera Centar napisao:
Baltazar napisao:Izgubili smo od Dinama iz ZG sa 7:1. Vodili smo 1:0 jer tada malom Vukovu niko nije rekao da je namestena utaknica. A on ga zavuce. Njima je trebalo 6 razlike za titulu pa se nasi sklanjali koliko je bilo potrebno. Bilo me je sramota te utaknice ali drzava tako funcionise.
Ta utakmica je bila ponostena.
Kasnije je igrana nova koju je Vojvodina dobila 1:0.
Celo kolo je bilo ponisteno i ponovljeno. Rezultati dijametralni u odnosu na ponistene.
Najzalosnije je sto mi sada nemamo igraca koji moze da prodje u duelu 1 na 1. Jovancic jos nesto ispetlja, ali nema kome da preda loptu.
Cemu se onda nadati? Samo
da ne budu ovih 15 bodova svi koje cemo osvojiti ove polusezone?
Nemamo igraca ni na vidiku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Dragojlo »

Pera Centar napisao:
Od Spartaka nismo izgubili 60 godina!
Izvinjavam se na pametovanju, al izgubili smo od njih na Karađorđu i pre par godina 0-1,Torbica dade gol.... A koji dan pre tog poraza smo izbacili crne na JNA u Kupu, 3-1...
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Протомајстор »

Дајте људи да се ми овде не свађамо. :oops:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od ernesto »

Ma zar je bitno u ovom trenutku,klub nam u raspadu!
Svi se sprdaju sa nama u ovom trenitku!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od borrissey »

ernesto napisao:Jel Zapad vikao "uprava napolje"???
Vikao je i istok. Jedino sever nije, on ce ocigledno braniti upravu do poslednje kapi viskola. Sve u svemu, iz ovog beznadja stvari moraju krenuti u nekom pravcu, a bilo koji pravac je bolji od ovog statusa quo. O samoj utakmici ne vredi ni trositi reci - igraci maltene nisu ni igrali, od pocetka je bilo jasno da jedva cekaju da se agonija zavrsi.
Roki
Postovi: 73
Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Roki »

Posle svega vidjenog sve oci uprte su u Vukovica poslednji put sprzio je Mazica objasnio je cak i Uefi da im je sudija potpuni sarlatan i prevarant al ipak nije za to da se kazni bice dovoljno i da se ostro opomene,al da je mogao suspenovao bi ga momentalno,a sta drugo,ocekuje se odlucna i bezkompromisna reakcija verovatno je vec od nocas u potrazi za novim trenerom kao sto rece ima da ih menjamo svake nedelje ako treba dok jednog dana nenadjemo pravog,a izgleda da ce trebati netreba sumljati da ima u planu i par suspenzija zbog nedopustivog nezalaganja na terenu sto je i logicno,a dugo ih nije ni bilo,treba se privikavati na tenziju i tempo akciju i reakciju to su inovativni i novi momenti...
Poslednja izmena od Roki u Ned Avg 27, 2017 2:00 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od KoKanidja »

:) napisao:
Red Marquis napisao:
naseljekolumbija napisao:Поред ове бруке утисак вечери је идиот мајо Вујовић човек од задатка који је дошао по налогу неког из фсс да се иживљава над Војводином. Иако никад до сада није судио Војводини пошто је из Новог Сада.
Bio nam je pomoćni iza gola u Pećincima kad je izmislio penal za Donji Srem, pre tri godine mislim. Ono kad je viđen Bora Drljača (ko je bio tad setiće se).

@ssnigd
Pa nismo prvi, a vijamo titulu, otud i nervoza :wink:
Jedna od mojih poslednjih utakmica pre odlaska u inostranstvo. Kome se vikalo pucace lobanje. Za koga su se dizali baneri. Da ti Kokanidja si ih dizao. Za koga je bila inicijativa da vodi navijanje na jednom od mnogih finala kupova a sada uprava i cutanje. Hvala Kupre uzivaj u povlasticama. Vojvodina ce se voleti u Svajcarskoj.
Sta lupas ti decko? Kakvi baneri? Kakva inicijativa da vodi finale lupa, koga boli k***c ko je vodio navijanje u finalu kupa? Budi malo konkretniji a ne tajanstven. Ajde pametnjakovicu reci nam resenje dok ne pobegnes u Svajcarsku
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od KoKanidja »

Al da bude jasno, ovo je debakl svih debaklova i mozda nikad vece ponizenje i nisam gledao u svom zivotu cak i onih 7:1 protiv zvezde su mi bili pristojniji od ovoga danas. Zbog ovoga treba neko debelo da ispasta a svi znamo i ko i kako. A ima ih bar 5 na spisku.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Go west
Postovi: 203
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 5:50 pm
Lokacija: Novi Sad Stari Grad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak, subota u 20h

Post od Go west »

Red Marquis napisao:
naseljekolumbija napisao:Поред ове бруке утисак вечери је идиот мајо Вујовић човек од задатка који је дошао по налогу неког из фсс да се иживљава над Војводином. Иако никад до сада није судио Војводини пошто је из Новог Сада.
Bio nam je pomoćni iza gola u Pećincima kad je izmislio penal za Donji Srem, pre tri godine mislim. Ono kad je viđen Bora Drljača (ko je bio tad setiće se).

@ssnigd
Pa nismo prvi, a vijamo titulu, otud i nervoza :wink:
Slika
Zaključana tema