7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post od recni galeb »

За мене је првенство било завршено још на самом почетку! Оно куп је ипак наш! :dance2:
Не навијам ја за Војводину због њених успеха, нема то везе са тим, ствар је ту много дубља и јача!
Али шта је ово говедо говорило из ложе? Покушавам да из разних снимака дешифрујем шта хоће и не иде ми?
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post od borrissey »

Del_Boske napisao:
И за Барселону ћу да навијам, и Манчестер Јунајтед, они су најбољи.

https://www.youtube.com/watch?v=qmyx7FijNIg" onclick="window.open(this.href);return false;
Nisi u toku. Real burazeru, ne Barsa. :mrgreen:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post od gospodinFKV »

recni galeb napisao:Али шта је ово говедо говорило из ложе? Покушавам да из разних снимака дешифрујем шта хоће и не иде ми?
Pisah vec na temi 'Uprava', negde sam naleteo da je rekao da ce podneti kompletna uprava ostavke danas.

Ako lazu mene, i ja lazem vas :cheers:
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post od Del_Boske »

recni galeb napisao:За мене је првенство било завршено још на самом почетку! Оно куп је ипак наш! :dance2:
За мене је ово првенство било завршено још током зимске паузе у прошлој сезони, нисам хтео да се хвалим али сад морам, све сам вас зајебо.
Повређен сам и увређен сам, и јуче сам баш леп и борбен дерби гледао, клубова са добрим управама, пун стадион...
borrissey napisao:
Del_Boske napisao:
И за Барселону ћу да навијам, и Манчестер Јунајтед, они су најбољи.

https://www.youtube.com/watch?v=qmyx7FijNIg" onclick="window.open(this.href);return false;
Nisi u toku. Real burazeru, ne Barsa. :mrgreen:
Јел прецедник нешто рекао? Није? Дакле... ;)
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post od recni galeb »

gospodinFKV napisao:
recni galeb napisao:Али шта је ово говедо говорило из ложе? Покушавам да из разних снимака дешифрујем шта хоће и не иде ми?
Pisah vec na temi 'Uprava', negde sam naleteo da je rekao da ce podneti kompletna uprava ostavke danas.

Ako lazu mene, i ja lazem vas :cheers:
Дао и неки сат или после намиривања стоке крупног и ситног зуба?
Оно да не чекам цео дан као на трнцима... :beg:
И "комлетна управа", рођаци, да не претерамо мало, преживети нећемо такав удар на наша рањива и крхка срца... :cry:
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post od мализека »

Неће они дати тако лако оставке, требаће да пукне неколико петарди да то ураде. Мислим да је Вождовац најозбиљнији кандидат да нам једну испоручи у наредном колу. :whistler: Чак и да поднесу оставке, поставиће неке волове који ће да раде за њих, да се не бисмо досетили... :deal: :dance2:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post od Red Marquis »

Niko da pohvali Stefana Mihajlovića koji je na povike da izađe sam da se ne blamira, dva minuta kasnije pazario crveni karton :wink:

Viskol reče na utakmici da štitimo lopove godinama i da nam je zato ovako danas. Interesuje me samo kako on na sebe gleda, jel ima neki level iznad lopova? Ili sebe smatra popom koji je došao da digne kintu na sahrani i raspali nam opelo?
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post od Душан »

Minja napisao:До сада нисмо добили никакву анализу шта се то догодило на овој утакмици. Реално, ми смо стојали цело друго полувреме. Да је утакмица потрајала још 15 минута, а да нас Спартак није онако понижавајуће сажаљевао, примили би још 3-4 гола.

Нико ме неће убедити да је ово реалан квалитет нашег тима. Овако играју играчи којима је доста свега, или играчи који су нечим незадовољни.

Немојте да омаловажавате и вређате играче. Хвала им што уопште хоће да играју за нас.
Мислим да је у питању бунт играча, и не замерам им уопште.Вероватно нису видели цвоњка месецима, а ко зна какве им све ствари _____ не говори у свлачионици, _______
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:5 (0:1)

Post od Del_Boske »

Да ли умишљам или су Ренан и Бемпах били сумњиво испод своје игре?

Сећам се неких прича како су се пре понашали према примањима странаца, у стилу нема, шта да ти радим... Диван ефекат на играча који је тек дошао...
Zaključana tema