6. kolo: Javor - VOJVODINA 0:1 (0:0)

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3800
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Red Marquis »

Del_Boske wrote:РТВ је преносио Вошу, Спартак... пре коју сезону, шта се десило?
Prestala da bude pokrajinska, a postala stranačka televizija. Ono V u nazivu sad znači Vučić.
Io odio Belgrado
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Душан »

Red Marquis wrote:
Del_Boske wrote:РТВ је преносио Вошу, Спартак... пре коју сезону, шта се десило?
Prestala da bude pokrajinska, a postala stranačka televizija. Ono V u nazivu sad znači Vučić.
Иначе никад није била страначка :mrgreen:
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Del_Boske »

Душан wrote:
Red Marquis wrote:
Del_Boske wrote:РТВ је преносио Вошу, Спартак... пре коју сезону, шта се десило?
Prestala da bude pokrajinska, a postala stranačka televizija. Ono V u nazivu sad znači Vučić.
Иначе никад није била страначка :mrgreen:
Ова странка не воли ногомет? :D
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Душан »

Обожава ногомет, али кад играју други црвено бели дресови. :D
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by newnowapv »

Mi ako budemo imali 3 suta u okvir gola, bice jednako pobedi...
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Turija »

Tekstualni prenos iz Ivanjice u Dnevniku
https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 19-08-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by KoKanidja »

Dnevnik kopira zvanicni sajt i to sa dobrim zakasnjenjem :lol:
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Dragojlo »

1-0.... :mafia:
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Karlsson »

Opet umišljena zvezdica. Kako li se usuđuje samo da od Vukovića pravi budalu, a lepo mu je rečeno gde mu je mesto.
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by KoKanidja »

Sto bi se reklo - great respond tima.
Onako biti jadan protiv partizana kod kuce i onda otici i dobiti u Ivanjici ipak je za pohvalu, ili pokazatelj kolko su ostale ekipe jos jadnije :)
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Banat
Posts: 56
Joined: Mon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Banat »

Ako ništa drugo, ispekli smo zanat dobijanja uslovno rečeno "malih utakmica". Gledam sad na rezultatima, nisam siguran koliko je to merodavno, Javor je imao više upućenih šuteva, a samim tim smo mi prednjačili u "obranama vratara" - 7. Malo mi nerealno deluje da je Rockov skinuo još 7 šansi, al' ajd da sačekamo i taj sportnetworkov snimak pa da vidimo. Malbašić ponovo rešio. Očekivano, uz Rockova i Planića lider tima. Još koliko dana do kraja prelaznog roka ima? :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9631
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Voja »

Sad ponovo treba vezati 4-5 trojki da bi se masa primila.Izgubio narod poverenje u ovaj tim pa to ti je :roll:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Turija »

Sigurno nije lako pobediti u Ivanjici i cestitke za pobedu, ali nikako mi nije jasno da ne mozemo da odigramo te 2 utakmice u 6 meseci i privucemo gledaoce na stadion, vec ih na njima polijemo hladnom vodom i oteramo sa tribina sramotnim porazima?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3348
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by ssnigd »

Turija wrote:Sigurno nije lako pobediti u Ivanjici i cestitke za pobedu, ali nikako mi nije jasno da ne mozemo da odigramo te 2 utakmice u 6 meseci i privucemo gledaoce na stadion, vec ih na njima polijemo hladnom vodom i oteramo sa tribina sramotnim porazima?
Slaninara je protiv partizana na stadionu bilo isto koliko i dva kola ranije protiv Backe. I taj broj ce se smanjivati naravno kako vreme bude zahladnjivalo, a i mi se odvajali na tabeli od blizanaca. Radom uprave, da ne spominjemo.

Cestitke momcima na nova tri boda, da jos vidimo izvestaj kako je to izgledalo prema sansama.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9631
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Voja »

Image
Locked