6. kolo: Javor - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od Karlsson »

Bogami Javor ozbiljnije šanse imao.

Neko kada bi pogledao naš učinak na tabeli i čuo da smo od Partizana primili gol pred sam kraj meča iz prekida, pomislio bi da mi nešto i igramo.
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od Brane »

Bogami,mi smo imali bolje sanse.
Vojo, hvala na linku
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od churguzijanac »

Ko je kod nas igrac sa brojem 17?
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od salefkv »

Mesarovic, po mom misljenju bice od njega nesto, treba ga istrpeti
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od Pera Centar »

salefkv napisao:Mesarovic, po mom misljenju bice od njega nesto, treba ga istrpeti
Cime podkrepljujes svoju tvrdnju?
Gledao sam sve nase utakmice u Novom Sadu i one koje su bile na TV.
Mesarovic ima potencijal, mlad je.
Ali nevidim cime je zasluzio toliki kredit u igri.
Po mom skromnom misljenju u svim utakmica koje sam ja gledao ucinak mu je nula i manje od toga.
Smatram da je Zlicic trenutno mnogo bolje resenje na poziciji poluspica, iako ne igra odbranu.
Posto je Mesarovic dete Vojvodine voleo bih da me vremenom demantuje, ali mislim da samo ima dobrog menadzera.
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od salefkv »

Time sto u njemu vidim bar nesto fudbalsko za razliku od Zlicica na primer. Svaku utakmicu pokaze da ima vica samo mu jos malo snage fali, em nemamo boljeg igraca na toj poziciji em je mladji od Zlike koji je odigrao vec 24 utakmice za Vojvodinu i nije nista pokazao sem onog gola, ali bukvalno nista. Poslednju utakmicu kad je usao mi je bilo zao da ga gledam kako se muci...
Posto je Zlicic takodje dete Vojvodine i znam da navija za nju ja bih voleo da i on mene demantuje.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od Danilo »

Bravo momci,Ivanjica je uvek bila tesko gostovanje ,pa i kad smo imali i poimence jaci tim,tesko smo tu dobijali.
Paradoksalno je da imamo to sto imamo, cirkus u klubu , a sa druge strane jedan od najboljih startova u ligi,kakvoj takvoj.
Ps.Nadovezao bi se na prethodne postove i dao prednost Mesarovicu u odnosu na Zlicica
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od ssnigd »

Ni Zlicic ni Mesarovic ne pokazuju jos ono sto ja bar zelim da vidim kod dece koja izlaze iz nase skole. Sve je to tanko, doduse Zlicic je imao mnogo bolji start ali je onda nekako nestao sa scene. Sa druge strane ni mali Neskovic mi nije jos pokazao da ume, fizicki je tanan, a nema brzinu da bi mogao da odkoci od proseka. Od tih taze klinaca iz skorijeg doba sto su ulazili u igru, Milos Zlicic I Bacanin ili Bacvanin, spic, su jedini po meni bar imali taj neki vic. No njih vise ni ne gledamo na terenu. Prvi je jos I registrovan, a za drugoga nemam pojma gde se nalazi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od Душан »

Само упоредите Качара и Тадића са 18,19 године и ово сад што имамо- небо и земља. Ал шта сад да се ради, истрпити па да видимо хоће ли бити нешто, мада је материјал танак поприлично.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od Sasa1969 »

Ovde ljudi na forumu imaju amneziju i ne dobacuju ni do prošle godine.
Zličić je još uvek nešto najvrednije uz Rockova što Vojvodina poseduje.
Samo mu trebaju utakmice i ima da eksplodira.Nije mogao da zaboravi da igra fudbal.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=4TKu1mbjS-Y[/video]
Slika
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od vdn slaninar »

Mlad igrac mora da dobije sansu i da se istrpi.Ko pokaze potencijal u omladincima mora da se istrpi u prvom timu,minimum ce postati igrac kvaliteta kao igraci koje dovodimo a nazivamo ih pojacanjima.Ni jedan klub na ovim prostorima ne moze svake godine da izbaci Kacara,Tadica,Krasica,Jovanovica to je ekstra klasa koja odma u prvom timu daje kvalitet.Kod nas ti mladi igraci dobijaju sansu reda radi,da se kaze da klub daje sansu svojim igracima,realno ne forsiramo igrace iz svoje skole,jedan od razloga sto klub propada.Kakav je Palocevic bio kad je dosao,svi mu se smejali,vezara,menadzerski igrac,sta god uradi ne valja,a kad je odlazio svima zao,postao igrac,e to forsiranje se zove davanje sanse,pravljenje igraca.Da su toliko sanse dobili Stamenic,Zlicic i ostali,sigurno ne bi bili gori od njega.Sa ovakvim finansijskim stanjem logicno bi bilo da je 5-6 igraca u prvoj postavi iz nase skole i sve rezerve.Koja je logika da dovodimo problematicnog Mihajlovica pored Krstevskog,jel moguce da Desancic i Djurisic nemaju mesta pored Vukasovica i Jovancica.Mislim da i Mesarovic igra jer nema ko da igra tu poziciju i cim dodje neki poluigrac ode on na klupu pa iz kluba.Mi moramo da stvaramo igrace,potencijal imamo,rasipamo ga.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od Voja »

vdn slaninar napisao:Kakav je Palocevic bio kad je dosao,svi mu se smejali,vezara,menadzerski igrac,sta god uradi ne valja,a kad je odlazio svima zao,postao igrac,e to forsiranje se zove davanje sanse,pravljenje igraca.Da su toliko sanse dobili Stamenic,Zlicic i ostali,sigurno ne bi bili gori od njega
Zato i sluzi trener da prepozna igraca.Palocevic je u OFKu pokazivao vise nego kod nas i znalo se da moze i verovatno se zato cekalo.
A recimo evo ti Radonjic iz Zvezde,Pavkov... koliko njih trpe i sta imaju od toga!? Isto tako ne mozemo reci da Zlicic,Stamenic i Spremo nisu imali sansu. Setimo se Dinge,koliko je on odigrao? A pokazao odmah da je dobar. To je sve relativno,od igraca do igraca. Samo Meri od svih nabrojanih nikada nije dobio ni sansu da se pokaze
Slika
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Javor - VOJVODINA, subota u 20h

Post od Red Marquis »

U rečniku pored reči Mlak (ili MALK što bi rekao glavni arhivator) treba da stoji slika Zličića. Da li on zna ili ne zna je možda upitno, ali da ima problem u glavi, ima. On je nezainteresovan, smoren, depresivan i beskrvan na terenu. A u tim godinama treba da kida. To nije trema, to mogu kod klinaca oprostiti, to je boljenje kurca.
Gari, imaš kakvu takvu minutažu, oznoji dres, videće te neko, rešiš egzistenciju pa posle šetaj frizuricu po terenu koliko hoćeš.
Io odio Belgrado
Zaključana tema