5. kolo: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od gospodinFKV »

Rabba napisao:4 gola ligaška za Vojvodinu do sada je postigao Lazar Zličić, i on je trenutno drugi po tom parametru u našem klubu, što je info koji je za mene bio prilično iznenađenje. 2 gola u ligi je postigao Dušan Jovančić.
5 bambija za mene.

Zapravo, i nije iznenadjenje, decko je pre cak dve sezone debitovao, pa i postigao ono zlo od gola. Posle toga je davao golove na onim tekmama gde smo punili protivnike na Karadjordju. Iskreno, ocekivao sam da je dao vise, al dobro.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Борчевац »

Они су без Леонарда једно велико НИШТА,уз поштено суђење,вјерујем у побједу и ако Бог да долазим на Карађорђе :) :cheers:
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Grof Žekula »

PelezinhoFkv napisao:Istok naš kao i prošle godine, malo pre rekoše kad sam išao po sezonsku :cheers:
http://www.fkvojvodina.rs/2017/08/ulazn ... od-subote/" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Danilo »

Čestitke igracima,pored sve muke , na ostvarenim rezultatima.
Mislim da je sad red i na nas navijace da im se dostojno na tribinama zahvalimo.
Apelujem na sve navijace Voše ,svidjala im se ,ne svidjala uprava, podrze nase momke.

Utakmica ce meni dati mnoge odgovore, ne verujem da ce biti zakulisanih radnji, jer crni blizanac nema tu podrsku kao crveni i mislim da teorije zavere ovde ne postoje.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

Danilo napisao:Utakmica ce meni dati mnoge odgovore, ne verujem da ce biti zakulisanih radnji, jer crni blizanac nema tu podrsku kao crveni i mislim da teorije zavere ovde ne postoje.
pogledas penal za njih juce i videces koga treba najvise da se plasimo.. Ali nadam se da ce nam mreza i posle ovog meca ostati netaknuta :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Turija »

Utakmicu treba da odigramo kako bi odigrali svaku, kao domacini, sa gostujucom ekipom iz domace lige.Sto ce reci, kao da ne znamo da igramo sa jednim od blizanaca.
Idemo na pobedu i vodimo racuna o svom golu.Tako igramo svaku na nasem stadionu.
Drugo, partizan je istrosen od utakmice sa Olimpijakosom, jer je dao vise od 100% svojih mogucnosti, kao i zvezda protiv naduvane Sparte.
Ne mogu da verujem kako je Sparta losa, a dala tolike novce za transfere i trenera.Rece to i trener Djurovski - da je iznenadjen (ne)kvalitetom Sparte.
Otpilike Sparta je bila kao mi u Slovackoj.Ni danas ne mogu da dodjem sebi kako smo tamo izgubili utakmicu na amaterski nacin, a i najmanje milion zelenih novcanica, sto od UEFA, sto na prodajnoj ceni nasih igraca.
'ajmo sada da, bar deo, naplatimo kroz ovu utakmicu i vratimo izgubljeni imidz Kluba i nasih igraca.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od churguzijanac »

Red je da odigramo vrhunsku utakmicu na Karadjordju.Prve dve u prvenstvu smo dobili sa dosta muke. Imamo jacu ekipu nego prosle godine.To je vise splet okolnosti nego planski rad, al sta ces.Sto je najzanimljivije mi igramo sve bolje i bolje iz utakmice u utakmicu i izgleda da novajlije igraju sve bolje.Da ima pameti trebalo bi dovesti 2-3 igraca do kraja prelaznog roka i zadrzati kostur i da nas bog vidi.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od ssnigd »

Ako budemo razmisljali da li ce nas pokrasti ili ne, izgubicemo sigurno. Ljudi, imamo cetiri pobede iz cetiri utakmice, koje niko nije ocekivao, u neocekivanom pozitivnom smo naletu, samo nas treba da gledamo. Koga bole za njih, neka namestaju I sudije, nece im biti prvi ni poslednji put. Ali, nemojmo o tome da pisemo ovde.
Grof je naveo u uvodu, nema prodaje I predaje!!!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Stexman »

Neka da bog da se mucimo kao i protiv Čuke i Backe al da dobijemo bodove, ja prezadovoljan!
Bodovi su bodovi.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od ernesto »

Imamo dosta slabijii tim nego prosle sezone,m...ove sezone igramo rastereceno(rasulo u klubu na svim nivoima),i bas zbog toga sto nemamo sta da izgubimo,mislim da cemo ih dobiti!!!
Posto kad se od nas ocekuje nesto veliko,mi zaseremo isto tako kad nista ne ocekujes mi odusevimo!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Milan »

Grof Žekula napisao:
PelezinhoFkv napisao:Istok naš kao i prošle godine, malo pre rekoše kad sam išao po sezonsku :cheers:
http://www.fkvojvodina.rs/2017/08/ulazn ... od-subote/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ako nismo u stanju da se izborimo sa crvenim kancerom, ja bih grobarima prepustio istok. Ovako mi je jadno...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Karlsson »

Protiv Čuke smo se baš mučili i imali više sreće nego pameti. Kod Bačke je obrnuto. Protiv Bačke nas nije htelo ma koliko se trudili u napadu, a realno smo bili bolji za 2, možda čak i 3 gola.

S druge strane po onome što sam video protiv Radnika nam je jednostavno ušlo sve što je moglo da uđe, dok je Radnik isto imao bar dve opasne šanse koje nije uspeo da realizuje.

Borac nije nikakvo merilo, jer ljudi osim onog šuta Zoćevića baš ništa nisu uradili.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Turija »

Milan napisao:
Grof Žekula napisao:
PelezinhoFkv napisao:Istok naš kao i prošle godine, malo pre rekoše kad sam išao po sezonsku :cheers:
http://www.fkvojvodina.rs/2017/08/ulazn ... od-subote/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ako nismo u stanju da se izborimo sa crvenim kancerom, ja bih grobarima prepustio istok. Ovako mi je jadno...
Slazem se.
Dve stvari su tu, verovatno, u pitanju.Jedna je da u tome imamo podrsku crvenih, a druga je prilicno objektivna, da je manje navijaca crnih i da mogu da stanu na Jug.
Gledajuci realno, jadno je sto se sad trsimo protiv samo jednog blizanca.
Ako je nesto pravilo,onda vazi za sve.Inace je nemoralan cin.
Svog ovog cirkusa ne bi bilo da je Sever, kao nekad, gostujuca tribina, a Istok i Jug domaca (o tome sam ovde svojevremeno izneo licno misljenje i argumente, kada se Grupa selila na Sever - a sad gotovo, nema nazad).
Za strateske odluke mora se gledati dalje od trenutka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od KoKanidja »

Ovaj tim trci mnogo vise nego tim sa Melegom, Palocevicem, Kovacevicem i Trujicem, medju njima su i 3 igraca koja isto bas vole loptu, a sad imamo samo malog Mesarovica. Lopta se brze krece i manje davi, i mislim da cemo biti problem svim ekipama osim onim koje se bunkerisu, kao sto se i pokazalo sa Chukom i Backom ali i tada smo oba puta bili bolji na terenu.

Mi svi u nedelju mozemo ovo da resimo i pokazemo da je nasa kuca za njih pakao veci nego rajko mitic.

OSECAJ POBEDE I USPEHA JE MNOGO LEPSI KAD ZNAS DA SI SE POTRUDIO !!!!!

NEMOJ DA BUDES UZ TELEVIZOR KUCI U NEDELJU, NEMOJ SAMO MAKAR SUTRA DA GLEDAS STA JE BILO PRE - IMAMO POSLA !!!!!
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od ernesto »

KoKanidja,sta mislis o Suboticu?
Za sada igra vrlo dobro....
Zaključana tema