5. kolo: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:0)

Zaključana tema
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od ssnigd »

Danas je sansa da im vratimo za one poraze na prolece u prvenstvu I u kupu. Cak sta vise kako se priblizava tekma, sve sam ubedjeniji da ih dobijamo. Videcemo na kraju da li imamo to nesto.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Danilo »

Jel su neki od vas ozbiljni kad porede Burekovica i Antica i daju prednost Bureku? Ili ja sve ove godine koliko pratim obojicu ne vidim dobro,jel vi gledate utakmice ili samo kuckate ovde .
U defanzivi ,ofanzivi , u ponavljanju ,fizickoj spremi,agresivnosti...
Drago mi je da je Burek pokazao da moze nekim delom zameniti Antica
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

Danilo mislim da nam je ta dilema najmanje bitna sada. Svi bekovi su nam prosecni i podjednaki,tako da mislim da je apsolutno nebitno ko je na terenu. Mislim da se u ove zadnje dve nedelje treba posvetiti tome da se sacuva bar ovo sto imamo,i da pokusamo naci jednog dobrog pleja. odbrana za nase uslove dobra,zadnji vezni dobri,mislim da nam treba plej,automatski bi i krila i bekovi proradili. Subotic je ofanzivniji,treba nam neko ko zna da kontrolise ritam meca na sredini terena,da stane na loptu ili da ubrza napad po potrebi
Slika
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Pera Centar »

Danilo napisao:Jel su neki od vas ozbiljni kad porede Burekovica i Antica i daju prednost Bureku? Ili ja sve ove godine koliko pratim obojicu ne vidim dobro,jel vi gledate utakmice ili samo kuckate ovde .
U defanzivi ,ofanzivi , u ponavljanju ,fizickoj spremi,agresivnosti...
Drago mi je da je Burek pokazao da moze nekim delom zameniti Antica
Dragi Danilo,
nazalost Antic ima slab centarsut, a Burekovic ima dobar sut i centarsut levom.
Opet nazalost obojica su prosecni u defanzivi.
Tako da Burekovic mora biti po svim merilima ispred Antica.
Sto neko rece Burekovic bi mogao biti jedan od oslonaca tima, Antic se u dosadasnjim utakmicama nije nesto nametnuo.

Crni Blizanac veceras zreo da dobije po p...i!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

Minja napisao:
Voja napisao:A zna li neko zasto se danas ne igra nijedan mec nego se igra u ponedeljak?
Зато што је почело елитно такмичење за сваког просечног српског навијача - Премијер лига. Па да им наш фудбал не одвлачи пажњу :lol:
Prvobitno sam mislio da je zbog nekog prenosa nase lige i u ponedeljak,medjutim koliko vidim od toga nema nista. I zaista mi je nejasan potez zajednice :?:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Turija »

Koliko sam ja gledao Antica, a gledao sam vise nego dosta, nije dodao nijednu loptu kako valja, na duzini vecoj od 10m i nijedan valjan centarsut uputio. U defanzivi je nesto jaci od Burekovica, ali mozemo se pozdraviti sa napadom po levoj strani.
Sa Burekovicom smo dobili igru po boku.
Drugo ima odlicnu levu nogu i nije dzabe sto on izvodi prekide i kornere. Svaki korner mu je pola gola, samo da imamo klasicnog cfora. Recimo Mihajlovic u formi ce se nadavati golova.
Sad Danilo racunaj, pa vidi rezultat. Ako bunkerisemo, onda Antic. Ako igramo fudbal, onda Burekovic. Nije dzabe zvezda precrtala Antica. Pogledaj kako njeni bekovi igraju - slabo u odbrani, ali pripremaju sanse napadu, pa saberi minus u odbrani i pluseve u napadu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Dragojlo »

Voja napisao:
Minja napisao:
Voja napisao:A zna li neko zasto se danas ne igra nijedan mec nego se igra u ponedeljak?
Зато што је почело елитно такмичење за сваког просечног српског навијача - Премијер лига. Па да им наш фудбал не одвлачи пажњу :lol:
Prvobitno sam mislio da je zbog nekog prenosa nase lige i u ponedeljak,medjutim koliko vidim od toga nema nista. I zaista mi je nejasan potez zajednice :?:
Zato što se prošlo kolo igralo u sredu /četvrtak, pa da ne pocrkaju od zgusnutog rasporeda... :dance2:
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od MiSmoFKV! »

Sve pod uslovom, naravno, da Miroslav Đukić ne posegne za još jednom rokadom. Ako sve bude kako je najavljeno, Partizan bi trebalo da zaigra u sledećem sastavu:
Jovičić – Vulićević, Nemanja R. Miletić, Ostojić, Nemanja G. Miletić – Radin, Jevtović – Janković, Suma, Pantić – Tavamba.

Nenad Vanić ne bi trebalo mnogo da rotira u odnosu na prethodne utakmice: Rockov - Lakićević, Planić, Da Silva, Bureković - Vukasović - Subotić, Jovančić, Mesarović, Bempah - Malbašić.
Za crne golman debitant cini mi se? Znaci, verovatno pritisak, trema, opteretiti ga sutevima i pritisnuti zadnju liniju i njega da mora panicno da intervenise.
Takodje, mislim da je Ostojic jako los i spor stoper i treba to takodje iskoristiti.
Ono sto ih odlikovalo protiv grckih cigana u napadu je sebicnost, medjutim nema Djurdjevica, tako da to ne ocekujem.
Samo hrabro momci, bolji ste, pobedite.
exlimanac
Postovi: 107
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 1:31 pm
Lokacija: DE-EU

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od exlimanac »

Jel ima neki link prenosa za dijasporu...?
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Radoye »

exlimanac napisao:Jel ima neki link prenosa za dijasporu...?
Trazi na Youtube "Vojvodina Partizan uzivo", ima 3-4 kanala koji prenose.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Ludi Mitar
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Jun 11, 2017 2:24 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Ludi Mitar »

exlimanac napisao:Jel ima neki link prenosa za dijasporu...?
[video]https://www.youtube.com/watch?v=mP0T31Bk1ms[/video]
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Del_Boske »

Овај Тавамба не би могао да игра у Сурчину, због аеродрома...
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od newnowapv »

Jaaaako bleda igra... Bice dobro ako ostane 0-0 :?
Mi kao igramo na neke kontre a ne umemo ni jednu da organizujemo do kraja....
NiNa
Postovi: 33
Pridružio se: Sub Avg 31, 2013 10:59 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od NiNa »

Stexman napisao:Ja se secam Steve Milovca kako je resavao pitanja najboljih igraca... Kao recimo Piksija nekad...
U prvih 15 minuta ih tako odelje da se ovi ne vide posle celu utakmicu. Odmah od starta u kost... pa da vidis kako se preskace svako uklizavanje ;)
Bez respekta samo.... ni oni nas ne cene ni malo.
Piksija (i ostale majstore onog doba) je tukao Sapura, a ne Steva Milovac...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

Uh kako sam razocaran... utakmicu igraju samo 3 igraca,Emil,Renan i Planic. I sa ta tri igraca u polju drzimo nulu. Jel moguce da Subotic i Mesarevic ili kako se zove vec ne mogu nijedan duel da izdrze do kraja!? Bempah kao sto sam i ocekivao,skroz nedefinisan. Nadam seda ce Mihajlovic uneti bar malo zivosti,ako nista drugo da izvedemo taj jedan korner na nasem terenu :frown:
Za Emila i Planica sam znao kakvi su igraci,a Renan igra prvi mec na kom je opterecen i odlican je,podseca na komadanta Pleca :cheers:
Slika
Zaključana tema