5. kolo: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:0)

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2671
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

5. kolo: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:0)

Post by Grof Žekula »

Какви год да смо, какви год да су, где год да смо, где год да су, ово је више од утакмице.
Колико части и образа, знања и вештина, жеље и могућности имамо, видећемо у недељу од 19 часова!
Четири везане победе без примљеног гола, њихово "окретање" мислима ка Европи, гарантују да МОЖЕМО!
Зато нема пр(о)едаје у напред. Јасно?
Ко није у НС, пренос има на Арени 1.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by madda fakka »

Rabba wrote:.... Zamislite šamarčinu našem fuzbalu, ako crni izgube dve vezane tekme...
Ovo sam i ja pomislio kada sam video 1:3 a isto tako me krenula paranoja sta ako dobijemo nkp? Jel to znaci da moramo da izgubimo od Javora i Spartaka? Ja se nadam dosadnom 0:0 rezultatu u nedelju, tj. mirnoj mrezi 5 utakmica za redom.
I Bog je Slaninar...
User avatar
N13
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by N13 »

Onaj Kljajic je gori od Kordica... Samo sutati cim se ukaze prilika za to, i neki ce uci sigurno!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9630
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by Voja »

Bice zanimljiv mec,tradicionalno grizemo protiv njih... njihov napad mozda i najbolji u ligi,nasa odbrana za sada dobro stoji... nas napad solidan njihova odbrana nikakva. Vezni red bez velikih znalaca u obe ekipe,oni imaju Evertona mi Jovancu i Vukasovica... ne treba da ih se plasimo.
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4755
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:ne treba da ih se plasimo.
Davno nisu sastavili ekipu koje se bilo ko od nas plasi. Svako ko se plasi ove tekme, plasi se svih onih mogucih scenarija van terena, iza kulisa. Kanta od kluba, kanta od ekipe :cheers:
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by Karlsson »

Ja se najviše plašim da smradovi sada ne posegnu za nekim delovanjem izvan terena kako bi ostvarili pozitivan rezultat posle blamaže sa Voždovcem.

Posle ispadanja od Olimpijakosa i poraza od Voždovca teško mi je da poverujem da će i našu utakmicu prepustiti slučaju, pa da rizukuju opet skandiranja ''Uprava napolje'' što je tamo neretka pojava.
knudsen
Posts: 17
Joined: Wed Aug 17, 2016 11:12 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by knudsen »

Evo već neko vreme čekamo da kola krenu nizbrdo, ali nekim čudom pobede se ređaju. Niko nije očekivao 4 4 0 0 / 8:0. Ipak, da se ne lažemo, igra nije bila toliko blistava. Bilo je tu i malo sreće i nešto lakšeg rasporeda. Ali svaka čast za ovih 12 od 12.

Sad nam stižu ovi tuđmani u vrlo zgodnom trenutku. Oni moraju, a mi ne moramo ništa. To bi moglo da igra ulogu. Nešto mi pada na pamet da bi mogli da prođu i gore nego protiv Voždovca ako se budu previše otvorili. Odbrana im je suviše nesigurna da bi smeli da ostave toliko prostora igraču poput Malbašića. A i Bempah bogami dobro šparta do desnoj liniji, mogle bi tu sevati dobre kontre. Zatim, Subotić je zapravo vrlo zanimljiv igrač, a smejao sam se kad je stigao kao pojačanje iz Dobanovaca. Sad je već nakupio nekoliko asistencija i čini se da odlično sarađuje sa Malbašićem.

Ukratko, imamo oružja da pobedimo crno državno mezimče. Pamte oni par baš ružnih noći na Karađorđu u bliskoj prošlosti. Priredimo im još jednu. :devil:

I naravno, dočekajmo kako dolikuje našeg dragog Vuleta i milog nam Nebojšu Kosovića. Mahnimo i Ivici Ilijevu u svečanoj loži.
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by vdn slaninar »

Bez Leonarda su smesni,on je pravio taj visak,razliku.Kosovic,Everton koga se mi tu bojimo,suvi prosek.Odbrana im je poljuljana,neuigrana i sem Ostojica ostalo su rupe.Lakicevic i Burekovic treba da se paze vise kartona i foliranja od Djurdjevica i Jankovica nego njihovog znanja,tu cemo i lomiti mec.Tambalamba nema sta da trazi pored Planica i Alvesa.Nasi aduti su jaka odbrana,maestralni Malbasic,Bempah,Subotic koji se namece svojim asistencijama,odgovornoscu u igri.Uz posteno sudjenje mozemo da igramo,cak smo i blagi favoriti.I dalje ne ocekujem neki visok plasman,al protiv cigana i grobara uvek ocekujem borbu do krvi i pobedu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3930
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by Rabba »

Kao što sam već napomenuo, vodim neku svoju mini statistiku ligaških utakmica i golova, i jedna zanimljiva informacija mi je upala u oko, pa da je podelim sa vama u vidu trivije, dok čekamo tekmu sa grohbarima :)

Dakle, samo 6 igrača od onih koji su u klubu su postizali golove u ligi za Vošu. Evo i liste:

1. Filip Malbašić - 20
2. ? - 4
3. Joseph Bempah - 3
4. ? - 2
5. Nemanja Subotić - 1
5. Stefan Mihajlović - 1

Da li možete bez konsultacije neta da odgonetnete dva upitnika?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9630
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by Voja »

2 Zlicic... 4...mozda Jovancic... a rekao bih da je i Lakicevic mozda dao gol,a mozda i nije
Last edited by Voja on Thu Aug 10, 2017 1:44 pm, edited 1 time in total.
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by Dragojlo »

Valjda Zličić 2,a Antić 4,a!??
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4755
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by gospodinFKV »

Zlicic 4 valjda, a dva tipa Jovancic
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by Karlsson »

Zličić 4, Jovančić 2.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3930
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by Rabba »

4 gola ligaška za Vojvodinu do sada je postigao Lazar Zličić, i on je trenutno drugi po tom parametru u našem klubu, što je info koji je za mene bio prilično iznenađenje. 2 gola u ligi je postigao Dušan Jovančić.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post by PelezinhoFkv »

Istok naš kao i prošle godine, malo pre rekoše kad sam išao po sezonsku :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Locked