5. kolo: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Душан »

Danilo napisao:
Душан napisao:Данило колико сам схватио из твојих речи,они са дали максимум па су опет изгубили од екипе којој су фалила два најбоља играча, нису прешли центар и извели један корнер, а голман их је спасио већег пораза. Шта би било да нису пружили максиум, и да су овима играли Ђурђевић и Евертон? Пукла би петарда?
Ne znam sta ti nije jasno, ovo jeste nas maksimum ,igraci su pruzili koliko mogu.Koga smo doveli , koliko smo ulozili,naravno da bi popili bar 3 komada da su djurdjevic i everton igrali a da ne govorim sa Leonardom
Значи Вождовац ће нам дати пет, а цигани десет комада.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od gospodinFKV »

Vozdovac nece, jer protiv njih ova bezlicna materija na klupi nece igrati ziheraski.

Protiv ciganstura, s druge strane, necemo ni pola preci. Sto zbog simpatija doticne materije pre doticnom olosu, sto zbog toga sto imamo ginjdice u upravi. S ovom dijabolom na klupi ako osvojimo ijedan bod u 6 meceva s blizancima, racunajte to kao 3:0 u gostima da smo dobili. :deal:

Od vanica i maja gojkovic ima vise kicme...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

Slika
Koliko lepo delovalo sa maksimalnim ucinkom i bez primljenog gola,toliko zabrinjavajuce moze da deluje ako Vozdovac i Nis pobede tu utakmicu manje koju obe ekipe igraju kuci.Cak i Spartak je u istoj situaciji,veceras docekuje macvu
Bice ovo dugo prvenstvo :mrgreen:

Jbt,jel moguce da ponovo ponedeljkom ko sta radi,u Vosi kucaju saopstenja!? :oops:
Slika
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Душан »

И Вождовац је одиграо повучено,али их је убио на контру, што Војводина не уме да одигра, против мало јачих екипа. Само упоређујем момке из Вождовца и ове наше.А чини ми се да играчи који су играли по бг клубовима, па су сад постали тренери, имају далеко мање респекта према близанцима од клубова тренера из провинције. Ванић се јуче усрао, док Столица такав проблем нема.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od ssnigd »

Utisak veceri je da su Jevtovic I Radin, Xavi I Busquets licno za Vukasa I Jovancica. Tu smo izgubili utakmicu.
Steta, jer sam bio nekako ubedjen da ih mozemo dobiti uprkos svim ogranicenjima ekipe.
Ipak, dali su sve od sebe, borili se do kraja... na tome im se mora odati priznanje, ali ostaje opor ukus zbog straha prilikom preuzimanja odgovornosti u napadu. Kukavicki smo izgubili vodjstvo od Slovaka u prvoj tekmi, kukavicki smo izgubili u revansu I sada isto tako protiv partizana. Ali jbg kriv je Mazic :roll:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od KoKanidja »

Jebote danas mi nije nista bolje. Kako kostur i kicma tima puca kad dodje iole neko ozbiljniji. Kako da ne pukne kad covek za 110 utakmica ima 5 asistencija a igra sredinu terena, a mi ga zovemo kicmom tima. Plus mali Mesarovic definitivno nedorastao, ne moze da iznese loptu, ne moze ni da prosledi a ni da sacuva, nazad se ne vraca pa ostavlja prazno, nebi ga vise u zivotu stavio u prvu postavu, dosta je bilo decko, malo da oladis. Jos kad ovi siluju celu utakmicu po nasoj levoj strani, a mi u nasim napadima isto forsiramo nasu levu, onda tu Subotic ne moze da izdrzi tempo i nema ga nazad, pa ostaju baksuzi u sredini koji ispadnu bez da stignu da trepnu i pretvaraju se u duhove. Katastrofa. Trener totalno nedorastao takticki. Ubio ga Djukic.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Cane »

Kakvo sramno saopštenje za traženje nepostojećeg alibija. Ovo ni Čapelja nije radio ovako jadno.
Pri tome se neko i lažno predstavlja jer je svima jasno da od decembra prošle godine u FKV ne postoji nikakav Upravni odbor. Da nisu ovo možda pisali Breme i onaj komercijalista iz Viskola koji se onomad predstavi negde kao potpredsednik kluba?
Sramota i jad do bola, ali još više boli što nam je to postala realnost koja se očigledno neće skoro promeniti.
A ovde se raspravlja da li je Jovančić mogao proturiti neku loptu više napred i slično. :cry: Sigurno je u tome problem.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od churguzijanac »

Kad bi znao da ce vukovic, vanic i ostala poltronska ekipa na menadzerskim pozicijama da ode radovao bih se, bez obzira na poraz. Nek se manu saopstenja i ucena. Bolje da gledaju kako ce da pojacaju ekipu u ovo malo prelaznog roka sto je ostalo.

partizan juce u zadnjoj liniji nikako nije bio supalj. Promenio je tu djukic taman to sto nije valjalo protiv Vozdovca, dok je vanic "iskusno" zamenio Malbasica.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

KoKanidja napisao:Kako da ne pukne kad covek za 110 utakmica ima 5 asistencija a igra sredinu terena, a mi ga zovemo kicmom tima.
Vidi... cinjenica je da su odredjeni igraci kostur tima,ovakvog kakav je i mi to ne mozemo osporiti. Nisu igraci krivi sto su na poziciji na kojoj su,i sto na istim nemamo kvalitetnije. Za mene i dalje stoji da su kostur ovog tima: Emil,Planic,Vukasovic,Jovancic i Malbasic.Najbolje su od onog sto imamo.
Slika
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od recni galeb »

Kostur ovog tima je Emil Rockov i .
Juce smo igrali viktorije na njegov gol i jebi ga crna :shit: mu uvalili pred kraj nekako, sta ces kada su nasi smotani da ga sami savladaju...
Nadam se da cemo poraditi na toj realizaciji kada dodju crvena :shit: , da se ne brukamo bas da ne znamo...
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od KoKanidja »

Nije nikakva cinjenica da su oni kostur tima ili je ovaj tim onda jako zalostan ako su mu kostur vukasovic i jovancic, a namece se nekima mesarovic i subotic. Moze kostur da budu samo rockov, planic i malbasic, a daleko od toga da nemamo boljeg na poziciji zadnjeg veznog ali ga stavljaju na desno krilo, boljeg od ovog sto se sakriva od lopti i ima 5 asistencija za 110 utakmica, jebeni duh. A doziveo covek da ga u jednoj Vojvodini zovu kosturom ekipe. Boze sacuvaj
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Turija »

Ovde se sada postavlja kljucno pitanje u vezi nase borbe za Evropu:
Cemu Evropa, ako cemo ovako igrati kao protiv Ruzomberoka u Slovackoj i protiv blizanaca u Srbiji?
Potpuno je obesmisljeno to 3 mesto u JSL.
Stvaramo samo laznu sliku o Vojvodini i brukamo Klub. A isto brukamo i sve ranije generacije, ako Vojvodina u ovako smesnoj ligi ne moze da bude treca.
Velika je to sramota za Novi Sad.
PS
Moje misljenje o primljenom golu i intervenciji Rockova.
Nebitno je da li je izasao na centarsut ili nije, gol bi svakako dobio, jer je Ostojic u punom trku zakucao loptu pod precku. Gol je na dusu odbrani, korner na konto pogresne procene Rockova.
Jako su im nezgodni ti prekidi i Rockov jos nije zreo golman da spasava svaku gresku odbrane. Nema dovoljno iskustva za takve brze centarsuteve.
Prevari se u proceni. Prevario se i Panta protiv Seltika, pa smo ispali u 90om minutu meca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Душан »

Turija napisao:Ovde se sada postavlja kljucno pitanje u vezi nase borbe za Evropu:
Cemu Evropa, ako cemo ovako igrati kao protiv Ruzomberoka u Slovackoj i protiv blizanaca u Srbiji?
Potpuno je obesmisljeno to 3 mesto u JSL.
Stvaramo samo laznu sliku o Vojvodini i brukamo Klub. A isto brukamo i sve ranije generacije, ako Vojvodina u ovako smesnoj ligi ne moze da bude treca.
Velika je to sramota za Novi Sad.
PS
Moje misljenje o primljenom golu i intervenciji Rockova.
Nebitno je da li je izasao na centarsut ili nije, gol bi svakako dobio, jer je Ostojic u punom trku zakucao loptu pod precku. Gol je na dusu odbrani, korner na konto pogresne procene Rockova.
Jako su im nezgodni ti prekidi i Rockov jos nije zreo golman da spasava svaku gresku odbrane. Nema dovoljno iskustva za takve brze centarsuteve.
Prevari se u proceni. Prevario se i Panta protiv Seltika, pa smo ispali u 90om minutu meca.
Ма која европа, овој екипи је лимит шесто место. Ни то није лоше, јер смо пред почетак сезоне предвиђали борбу за опстанак. Али видело се да има и горих.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Salvador »

KoKanidja napisao:Vojo konkretno mislim na kostur koji svi spominjete, vukasovic, jovancic, a spominjali su se i subotic i mesarovic. Znaci pogotovo prva dvojica. Leva strana i sredina nam je duvala kao na motoru. Mesarovic ne moze nijedan defanzivni zadatak da ispuni, ne zna gde trci uopste, kad ima loptu usporava nam napad umesto odma da prosledi i uradi ono sto inace uradi samo prvo malo da je overi par sekundi, a u fudbalu je to jako puno. Ova prva spomenuta dvojica treba da slave Vojvodinu jer njihov domet je unknown gruzija i borac cacak.
Sve tacno, ali i dalje nije jasno zasto se uprava tako lako odrekla Melega, kada je ocigledno da je za sadasnju Vosu suvo zlato.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Danilo »

Nije problem sto smo se odrekli Melega,Puske,Paloca...problem je sto nismo doveli bolje.

Ovo je smesno sa saopstenjem za Mazica,sto je jos jedan dokaz da mi ne znamo ni ko smo ,ni sta hocemo, ni kako da to ostvarimo.
Zaključana tema