5. kolo: VOJVODINA - partizan 0:1 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od churguzijanac »

I ovako tunjavi smo mogli da im ucackamo. U drugom poluvremenu smo igrali bolje, ali nedovoljno. Mali Mesarovic bolji u drugom poluvremenu i izgleda da mu vise prija kad igra malo sa strane.Mi sredinu nemamo, osim Jovancica, nikog ja tu nisam video, zato je i falio taj zadnji pas.
Malbasica su zatvorili, video si nije.
Borili su se momci, nema greske samo nema ko tu da nastima nasu igru, ni trener ni uprava.Fali nam jak igrac na sredini, a kako stvari stoje ostacemo slabiji i u drugim linijama.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od MiSmoFKV! »

Ma ljudi nama fali samo kontra, kod njih prazna odbrana i naš pas ide u aut ili njima. Vaniću odlazi.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od N13 »

Trener je zajebao stvar, isao je na bod... Zaboravio da ovo nije Metalac. Treba mu reci da Vojvodina uvek trazi pobedu, pogotovo na Karadjordju. Igracima se nema sta zameriti, borbenost na nivou.
Mada i Mazic je umesao prste.... Sve sitne stvari isle njima u korist, sto ume psihicki da ubije igrace. Nazalost sredina je falila.... Meleg je jako nedostajao.

Sto se tribine tice... To su grobari pokusali skinuti zastavu Slaninari Zapad.... Pa se zajebali malo? :D
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Marcello »

N13 napisao:Sto se tribine tice... To su grobari pokusali skinuti zastavu Slaninari Zapad.... Pa se zajebali malo? :D
Da. "Zabranjeni". Jbg, šta ćeš, momci neiskusni, ne znadu da se svi znamo, te da bilo koja sumnjiva njuška odmah biva primećena. :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Душан »

Па то је кад доведеш сељоберског тренера опчињеног величином партизана. Нисам очекивао ништа боље, јер је и овако очајан партизан довољан за садашњу Војводину, која је тренутно на нивоу Спартака, ту су негде.Квалитетом смо иза Вождовца и Радничког, и што пре схватите биће боље. Само ми је криво јер смо и овако јадни могли до бољег резултата, пошто је њихова одбрана катастрофа. Дрес Војводине заслужују Малбашић, Планић,Ренан,Роцков,Јованчић и можда Лакићевић, остале можеш наћи у свакој прволигашкој екипи.
Poslednja izmena od Душан u Ned Avg 13, 2017 11:13 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Danilo »

Sve cestitke momcima na borbi i zalaganju.Mislim da su dali svoj maksimum.Partizan bolji, ne treba zaboraviti da su im falili i Djurdjevic i Everton, medjutim ni oni nisu ko zna koliko ispred nas ovakvih.
Neko je rekao da do kraja prelaznog roka sacuvamo i ovo sto imamo.Nisam ocekivao ovako dobar start
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od KoKanidja »

Ubili su nam sredinu, nismo postojali, isto 80% napada im je islo po nasoj levoj strani i tu su nas zgazili, i to smo znali da ce se desiti, nije nas bilo nigde, nasa sredina nije navikla da resava problem u jednom-dva dodira. Trener je izgubio utakmicu. Sramotna igra u smislu da nas neko tako zgazi, dolazili su nam do odbrane i 16 metara kao da su nasi igraci duhovi. I pored sve borbenosti ovo je za mene veliko razocarenje i sad se tek vidi da ne mozemo da krpimo ekipu, i sad se jos jednom potvrdilo kolko su neki igraci ustvari mali a ovde ih neki zovu kosturom ekipe i onda dodju zvezda, partizan i ruzemberok i kosturi postanu duhovi.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Душан »

Данило колико сам схватио из твојих речи,они са дали максимум па су опет изгубили од екипе којој су фалила два најбоља играча, нису прешли центар и извели један корнер, а голман их је спасио већег пораза. Шта би било да нису пружили максиум, и да су овима играли Ђурђевић и Евертон? Пукла би петарда?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Voja »

KoKanidja napisao: i sad se jos jednom potvrdilo kolko su neki igraci ustvari mali a ovde ih neki zovu kosturom ekipe i onda dodju zvezda, partizan i ruzemberok i kosturi postanu duhovi.
Na koga konkretno mislis?
Slika
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Karlsson »

Ovakav Partizan je bio pravi test da vidimo na čemu smo. Pustite Bačku, Borac i Radnik.

Na domaćem terenu bez Evertona, Đurđevića, nikakvom odbranom i neiskusnim golmanom. Ovo je trablo da se dobije

Kasnije je trebalo da bude još lakše jer su ulazili matori Ilić i onaj klinac Jovanović, a izlazili Suma, Janković i ne mogu da se setim ko je bio treći.

Međutim kad ono...

Najgore je što bolji od ovoga nećemo biti.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od KoKanidja »

Vojo konkretno mislim na kostur koji svi spominjete, vukasovic, jovancic, a spominjali su se i subotic i mesarovic. Znaci pogotovo prva dvojica. Leva strana i sredina nam je duvala kao na motoru. Mesarovic ne moze nijedan defanzivni zadatak da ispuni, ne zna gde trci uopste, kad ima loptu usporava nam napad umesto odma da prosledi i uradi ono sto inace uradi samo prvo malo da je overi par sekundi, a u fudbalu je to jako puno. Ova prva spomenuta dvojica treba da slave Vojvodinu jer njihov domet je unknown gruzija i borac cacak.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Turija »

Ono sto brine i boli je to, sto je cela utakmica bila patnja.
Patili smo se u svakom duelu, patili da zadrzimo loptu, patili da je predamo, patili da sutnemo na gol, patiili da je oduzmemo,patili u skoku...
Kokanidja, ne znam zasto optuzujes Jovancica, koji je jedini parirao na sredini terena, a recimo ne pominjes Malbasica veceras, kojeg nigde nije bilo?
Subotic nista u odbrani, Vulicevic dolazio do nasih 16, kad god je krenuo napred, a nista od njega ni u napadu.
Malog Mesarevica treba istrpeti i obavezati da igra u dva smera.
Mihajlovicu se izmakao Ostojic, Planic isto ne znam gde je bio kod gola iz kornera, a zna se da korner izvode ostro na prvu. Zeznuo nas Djukic na kraju sa visokim igracima. Video da u skoku ne mozemo da pariramo.
Sve u svemu, ne vidim resenje. Svaku bitnu utakmicu cemo izgubiti.
Malbasic i Planic imace problem da odu. Poluspremni Renan, drzi lekciju kako se igra u malo jacoj utakmici. Gde je onda Vosa u bilo kakvoj fudbalskoj ozbiljnijoj prici?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od KoKanidja »

Prava rec - patnja. Spiceve ne znam ni sta da spominjrm kad nemaju sa kime ni da igraju kad sredina ne postoji. Jovancic po meni makar sa severa jednako nevidljiv. Mesarovic nikad nece biti bolji igrac ako ne skonta da nije vec zvezda i da radi na sebi, a nikakav pomak u njegovih 7 utakmica do sada, plus kolko prijateljskih. Decko nema kondicije za ozbiljan fudbal, niti je igrac koji moze da dobije duel, i na sve to nepotrebno davi loptu. Videlo se zadnjih par utakmica sa govnima iz beograda gde smo i kolko je taj nas kostur ekipe presmesan, kolko smo sabijeni na svojoj polovini kao najveci jadovi i kolko su nadigrani kao da igraju protiv Real Madrida pa vise od 3 dodavanja ne mogu da naprave. Da ne spominjemo trenera koji je debelo nedorastao fudbalski i takticki. Zali Boze zivaca
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od churguzijanac »

Bio je to blagi uzas kako dodavanje za sansu nije moglo da prodje, tek nesto malo bolje u drugom poluvremenu. Mesarovicu treba jak igrac na sredini, zelen je jos, pogotovo kad je pod konstantnim pritiskom.Krpljena smo ekipa i to se vidi samo tako u jacim utakmicama.
Ovi slepci iz uprave treba da dovedu jos nekog igraca, dok nismo krenuli da propadamo na tabeli.Ima tu igraca koji mogu da nam pojacaju vezu, samo sto nam klub vodi debil okruzen poltronima.
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 5. kolo: VOJVODINA - partizan, nedelja u 19h

Post od Sasa1969 »

Moj utisak je da nisu dobro podeljene uloge u timu.Subotic i Mesarevic treba da zamene mesta obavezno.Subotic je jak na lopti zna da proigra.Na krilu je totalno bezopasan spor bez daha i bez igre u kontra smeru.Mesarevic sa druge strane dobar u igri 1 na 1 i treba ga vise forsirati po strani gde je mnogo manja koncetracija igraca.Ovako u sredini zaleti se u 2-3 driblinga i obavezni usere stvar.Isto bih Malbasica povukao na drugu stranu a Mihajlovca u spic.Kakav god da je buzdovan on te vazdusne duele dobro odradjuje.Nama treba igrac koji moze u napadu da primi loptu i prosledi je na stranu.Joja se ne snalazi na krilu mnogo se trosio a nije napravio nijednom visak mislim da je iz drugog plana mnogo opasniji jel ume da odapne.Jovancica vise treba koristiti u defanzivi.Sve u svemu dosta borbenosti ali nedovoljno je to za pozitivan rezultat.
Slika
Zaključana tema