4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA, sreda 20h

Post od Milan »

Cestitke momcima na pobedi!

Je l' to Zoćko zveknuo prečku na početku? Nekako mi ga je uvek bilo žao... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA, sreda 20h

Post od Salvador »

Po snimku smo odlicno igrali i ispada da smo promasili dve-tri dosta ciste sanse.
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA, sreda 20h

Post od 1892 »

Salvador napisao:Po snimku smo odlicno igrali i ispada da smo promasili dve-tri dosta ciste sanse.
Da istog sam mišljenja, njihov golman je skinuo dve tri odlične šanse uz još dva tri promašaja. Il' smo mi mnogo dobri il' oni mnogo loši, jedna od tih opcija. Rockov asistencija god prvog gola i začetnik akcije kod drugog. Na žalost ako nam do kraja prelaznog odu Planić i Malbašić to će biti skroz drugačiji tim. Tek sad se vidi, iz ove perspektive, kako smo kretenski ispali od Ruženberoka.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Go west
Postovi: 203
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 5:50 pm
Lokacija: Novi Sad Stari Grad

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od Go west »

Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od Rabba »

Da je ova igra hokej, Rockov bi imao dve asistencije... i ova šansa Živkovića na kraju pored 1-na-1 Malbašića i stative Planića... Asistencija Subotića, stvarno svaka čast, dobra i završnica Mihajlovića kod drugog gola.

Zašto sam rekao da nam je potrebno spuštanje na zemlju. Nit je partizan u padu forme, nit smo mi u usponu. Bačka i Borac su kanta ekipe. Čuka je došla raštimovana u NS. Jedino iznenađenje su mi 4 gola u Surdulici, ali i oni su ekipa koja će se boriti za ispadanje. Uigrani smo, to se vidi, i najgora stvar koja može da se uradi momcima pred grohbare je da im se stavi pritisak na leđa. Znamo svi kako funkcioniše naš fudbal. I ako budu bili naši momci bolji, pojaviće se tu već neki pomoćni, koji će dići dve-tri sumnjive zastavice, možda jedan žuti Planiću ili Renanu, u ranoj fazi utakmice, i to je to. Zamislite šamarčinu našem fuzbalu, ako crni izgube dve vezane tekme... Nemojmo se zanositi. Valja im dati dobar vetar pred Mađarsku, a gde ćeš boljeg vetra od gostovanja u Novom Sadu, ekipi koja je neporažena i bez primljenog gola. Tako da, momci, šta god da se desi u nedelju, za mene ste već premašili ligaška očekivanja za ovu sezonu. Rasterećeno, i ovaj put bez bilo kakvog pritiska, pa šta bude. Ako vam je do odlaska, onda upregnite ovu tekmu najjače, na ovoj utakmici možete da se prodate.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od ssnigd »

Borac je trenutno bas losa ekipa,no I pored toga bar prema snimku momci su to lepo odradili. Pohvale I za Owusua za fudbalski sut, ostro po zemlji na drugu stativu. Mnogi bi u takvoj situaciji sutirali poluvisoko direktno u golmana.
Protiv groblja cemo videti od cega smo satkani, moracemo vise da se branimo, pa ce Vukas I Jovancic morati da trce kao pomahnitali celu utakmicu I da krpe rupe kojih ce biti. Ako ovako budemo igrali, ne vidim da smo ista losiji od njih timski. Ja ne bih pravio dramu ako ne pobedimo, od igraca nista nismo ocekivali ove godine, da bismo se sada zestili ako odigraju nereseno, npr. Poraz naravno ne dolazi u obzir :mrgreen: Videlo se da mogu da igraju, pa neka to urade I u nedelju. Nismo ih davno dobili kod kuce, zreli su jedno ocitavanje lekcije.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od naseljekolumbija »

Добили смо ове четири утакмице баш због тога што нема никаквог притиска нити великих очекивања, неће га(их) бити ни у недељу. Браво момци и само лагано :cheers:
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od severozapad »

Za mene su utisak utakmice Rockov koji aktivno ucestvuje u gradjenju akcija, to davno nismo imali kod golmana, i prečka njihova na početku koja je ipak mogla da nas stavi u situaciju da vijamo rezultat na jednoj utakmici.
Ovu drugu situaciju nismo imali do sada mi u ligi, grobari jesu sinoc. Ako ukljucimo i evropu u tu analizu, oba tima kad su gubila nisu uspela nista da urade vise.
Mislim da ce odlucujuce biti da se povede na toj tekmi a onda lagano. Ukoliko ga prvi primimo, pitanje sta moze da se uradi.
Momci, kidajte iz sve snage, pa sta bude. Nisu nista bolji od vas.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od Turija »

Vec nekoliko utakmica posmatram Emilovo degaziranje lopte nogom i rukom.
Vidim ogroman napredak u tom elementu, u pocetku slabijem, a danas je vec dosao do nivoa da asistira u gol akcijama.Momka smatram izuzetno intiligentnim, samokriticknim, radnim i lojanim igracem Klubu i timu.To se vidi po svemu u njegovoj igri i izjavama.
Verujem da intenzivno radi i na centarsutu i u to cemo se, u bliskoj buducnosti, svi uveriti.Siguran sam.
Samo napred, Emile :!:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od Voja »

Turija napisao:Vec nekoliko utakmica posmatram Emilovo degaziranje lopte nogom i rukom.
Vidim ogroman napredak u tom elementu, u pocetku slabijem, a danas je vec dosao do nivoa da asistira u gol akcijama.Momka smatram izuzetno intiligentnim, samokritickim, radnim i lojanim igracem Klubu i timu.To se vidi po svemu u njegovoj igri i izjavama.
Verujem da intenzivno radi i na centarsutu i to cemo se u bliskoj buducnosti svi uveriti.Siguran sam u to.
Samo napred, Emile :!:
:cheers:
Nasa velika prednost za nedelju u odnosu na Partizan i onog njihovog reflectorgoalkeepera
:cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od Turija »

Nije taj Kljajic tako los golman, samo ga je zadesilo da kardinalno pogresi na veoma vaznoj utakmici i posle na jos jednoj.
Povodom toga, odmah se setim naseg Brxa protiv Austrije i u repki.
Gadno je kad god se desi, a najgore kad se greske vezu.Ode sve dodjavola.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od Voja »

Turija napisao:Nije taj Kljajic tako los golman
moje misljenje je bas suprotno,ni harizme ni autoriteta,deluje uspavljujuce po saigrace,sada ni sigurnosti... Kiksevi se desavaju i mnogo vecim golmanskim imenima,i legendama,ali ne sudim o Kljajicu na osnovu kikseva,kao niti jednom drugom golmanu
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od Turija »

Vojo, slazem se da nema harizmu, da nema autoritet, deluje uspavljujuce...ali, ipak, odbrani dosta teskih suteva - na moje veliko iznenadjenje :shock:
To moram da (mu) priznam.
Samo da ne bude tako u nedelju, tj da pocne da brani udarce nasih igraca - za inat.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od Brane »

Rabba napisao:Da je ova igra hokej, Rockov bi imao dve asistencije... i ova šansa Živkovića na kraju pored 1-na-1 Malbašića i stative Planića... Asistencija Subotića, stvarno svaka čast, dobra i završnica Mihajlovića kod drugog gola.

Zašto sam rekao da nam je potrebno spuštanje na zemlju. Nit je partizan u padu forme, nit smo mi u usponu. Bačka i Borac su kanta ekipe. Čuka je došla raštimovana u NS. Jedino iznenađenje su mi 4 gola u Surdulici, ali i oni su ekipa koja će se boriti za ispadanje. Uigrani smo, to se vidi, i najgora stvar koja može da se uradi momcima pred grohbare je da im se stavi pritisak na leđa. Znamo svi kako funkcioniše naš fudbal. I ako budu bili naši momci bolji, pojaviće se tu već neki pomoćni, koji će dići dve-tri sumnjive zastavice, možda jedan žuti Planiću ili Renanu, u ranoj fazi utakmice, i to je to. Zamislite šamarčinu našem fuzbalu, ako crni izgube dve vezane tekme... Nemojmo se zanositi. Valja im dati dobar vetar pred Mađarsku, a gde ćeš boljeg vetra od gostovanja u Novom Sadu, ekipi koja je neporažena i bez primljenog gola. Tako da, momci, šta god da se desi u nedelju, za mene ste već premašili ligaška očekivanja za ovu sezonu. Rasterećeno, i ovaj put bez bilo kakvog pritiska, pa šta bude. Ako vam je do odlaska, onda upregnite ovu tekmu najjače, na ovoj utakmici možete da se prodate.

Hej, hej, bez defetizma pred derbi. Samo borbeno. Ako krene kraduckanje treba im polomiti sve noge pa neka idu kolicima u Madjarsku.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 4. kolo: Borac - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post od recni galeb »

Јасно, треба помоћи оној нашој половини Мађара... :mrgreen:
Усташа онда нека се сам сналази... :greenbutt:
Zaključana tema