2. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:2)

Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Karlsson »

Subotić se zaista istakao ovu utakmicu. Mesarović se trudio. Bempah pred kraj skinuo loptu sa gol linije.

Bempah se samo kreće bez prestanka. Pogledajte gde stoji na 2:47, a zatim pogledajte gde se nalazi na 2:59.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od ssnigd »

Spavate li mirno jajare begesarske!!! :devil:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Борчевац »

Сада сам погледао извијештај са утакмице,на голу имате голмана да вам и Реал и Барса завиде :) честитке на побједи :cheers:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Voja »

koju emociju donosi ovaj Bempah... juuu.... :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Turija »

Voja napisao:koju emociju donosi ovaj Bempah... juuu.... :cheers:
Koju poziciju igra onaj drugi momak - zemljak, da li neko zna? Kakav bi to , tek, bio tandem.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od vdn slaninar »

Kolko me secanje sluzi Bempah je desni bek,moze da igra zadnjeg veznog,a Afrije je spic,polu-spic.Al kako Malbasic igra svaka cast,ko sa decom da igra,prolazi,daje golove.Everton je imao srece.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od KoKanidja »

On je pre svega vezni igrac, ali su ga stavljali na beka jer je jako univerzalan, agresivan i ima odlican pas i centarsut. Sad ga mi stavljamo eto i na desno krilo, igrao je on i to u Gani, i siguran sam da se protivnici nece nimalo naigrati po toj nasoj desnoj strani, preko njega pa posle i Lakicevica mogu da zaborave :)
Sad treba dobiti Backu koja deluje kao vec dobijena utakmica al to su one najgore.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od gospodinFKV »

Svi do jednog gola su prilicno lepi. Svaka cast, momci! :cheers:
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Del_Boske »

Изгледа да заборављамо једну ствар, ма колико Војводина била ослабљена, просечна екипа Супер лиге је и даље слабија :)
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Turija »

KoKanidja napisao:On je pre svega vezni igrac, ali su ga stavljali na beka jer je jako univerzalan, agresivan i ima odlican pas i centarsut. Sad ga mi stavljamo eto i na desno krilo, igrao je on i to u Gani, i siguran sam da se protivnici nece nimalo naigrati po toj nasoj desnoj strani, preko njega pa posle i Lakicevica mogu da zaborave :)
Sad treba dobiti Backu koja deluje kao vec dobijena utakmica al to su one najgore.
Šta bi tek bilo da je Bempah napadač po vokaciji :D koliko bi golova dao?
Nego mene sad interesuje i Afrije.
On je napadač i verovatno bi bio sjajan tandem sa Bempahom (barem jedno poluvreme ili pola sata)?A, što da ne i sa Malbašićem, pa da igramo sa 2 brza špica i ovako nemamo klasičnog centarfora?
KoKanidja, kakvi su tvoji utisci o Afrijeu (fizičkim, brzinskim, tehničkim)?
Hvala.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od KoKanidja »

Slazem se da bi njih dvojica bili dobar tandem jer se poznaju. Bempah je stvarno mnogo univerzalan. Mislim da kad bi mu dao nekog da markira celu utakmicu, taj moze da se pozdravi sa igrom tog dana, pratio bi ga da sedi sa njim u svlacionici na poluvremenu i posle kuci. Zato sve zavisi sta treneri od njega traze i sta mu treba u timu, ili u odnosu na protivnika.

Afrije je dosta drugaciji spic od Malbasica, vise je da vija u prostor i na brzinu i pritisak da ometa i umara njihovu odbranu. On ima brzinu, snagu i kondiciju, to je sigurno, tehnicki je slabiji od Malbasica i to je sigurno, ali je drugaciji tip centarfora, vise je da sredina terena radi za njega i gurne mu, nego da on saradjuje sa sredinom i uvlaci se nazad i kombinuje sa njima kao Malbasic.
I sa obzirom da nam ostaju Mihajlovic i Mirosavljev, siguran sam da zasluzuje mesto u 18 igraca pogotovo kad ode Malbasic. Jer njih dvojica nisu ni brzi ni agresivniji ni startniji od njega. Guraju se nesto, skacu kao, al to je sve nesto mlako, bar za sada. Kod njih bi se eto uhvatio kao na taj skok i gradjenje, a kod njega na brzinu i agresivnost, pa eto, ko kako voli.

Malbasic je stvarno nesto posebno i bice nam mnogo teze bez njega kad ode.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
prijatelj fudbala
Postovi: 457
Pridružio se: Čet Okt 15, 2009 10:28 am

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od prijatelj fudbala »

Igracima na klupi, kao i strucnom stabu treba objasniti da NE ULAZE U TEREN prilikom proslave gola! To je, po pravilima, zuti karton!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Karlsson »

Koliko smo samo imali krilnih igrača pre početka sezone. A sada odoše Stamenić i Mićin, Trujić raskida ugovor takođe, Cebara i Bubalo neregistrovani, Malbašić pred odlaskom...

Sada guramo Bempaha na krilo. Što se Bubala tiče mislim da je on kod nas završio. Njega je doveo Batak, a Vanić i Vuković ne verujem da će mu nešto davati šansu.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Milan »

Cestitke za pobedu, ali bih skrenuo paznju na veliki broj sansi koje je Radnik napravio. Srecom da imamo Rockova na golu. Koliko god uz ovakav rezultat to cudno zvucalo, moglo je biti cupavo.

Sramota ako igracinu Malbasica nismo u stanju da prodamo za neke ozbiljne novce! Bata bi ga glat uvaljao za 2-3 milke... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Душан »

Karlsson napisao:Koliko smo samo imali krilnih igrača pre početka sezone. A sada odoše Stamenić i Mićin, Trujić raskida ugovor takođe, Cebara i Bubalo neregistrovani, Malbašić pred odlaskom...

Sada guramo Bempaha na krilo. Što se Bubala tiče mislim da je on kod nas završio. Njega je doveo Batak, a Vanić i Vuković ne verujem da će mu nešto davati šansu.
Због Стаменића ми је криво, што се тиче Бубала, мислим да он није играч за Војводину. А што се тиче свега осталог то је Војводина већ годинама: Задњи везни на беку, бек на крилу, крило у шпицу, други задњи везни на штоперу, сеци уши крпи дупе.
Zaključana tema