2. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:2)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

2. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:2)

Post od Grof Žekula »

У суботу у 20 часова у Сурдулици, где још првенствени меч нисмо добили, ћемо у другом колу домаћег надметања, на мегдан Раднику.
Гол за победу против Чукаричког у последњим тренуцима меча, може бити иницијална каписла новом тријумфу, првом на овом терену!
Како ствари стоје, може бити да се од неких играча и опраштамо, те није ред то учинити поразом!

Јованчић за ДНЕВНИК napisao:Следи традиционално тешко гостовање у Сурдулици. Војводина још увек није успела да упише победу у гостима када игра против Радника.

„Чини ми се да заиста никада нисмо победили у Сурдулици, не знам због чега је тако, али пробаћемо да у суботу то променимо. Сигурно је да тамо одлазимо осокољени првом победом и са жељом да покушамо да упишемо нова три бода. Свесни смо да то неће бити лако спровести у дело, јер Радник није ни мало наиван ривал и на премијери је, на гостовању, узео бод Вождовцу који има квалитетну екипу. То сведочи да је пред нама дуел с веома чврстим тимом и да ће нам бити тешко. Не познајем све фудбалере који носе дрес тима с југа Србије, али знам да је у Сурдулици доста тешко играти због терена, специфичне атмосфере и, наравно, тврдог ривала“, јасан је Душан Јованчић, један од стубова екипе Војводине, играч од чијег учинка пуно тог зависи у учинку црвено-белих.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Turija »

Hoce li u Surdulici biti novi iksic?
Manje od toga bi bilo porazavajuce za ovaj tim, dok je jos na okupu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Rabba »

Jedan detalj me ceo dan kopka. Cekam da se na superligi dovrse dopune igraca, koji su registrovani do danas. Pitanje novinara sa konferencije:
novinari napisao:Prethodnih dana, zahtev za raskid ugovora sa klubom podneo je Petar Mićin, koji takođe neće biti u konkurenciji za sutrašnji meč, a predstavnike medija interesovalo je da li bi u startnoj postavi mogao da ga zameni Milan Spremo.
Odgovor Vanica:
Vanic napisao:Prijateljske utakmice organizujemo kako bismo kod što više igrača održali nivo spremnosti za takmičarske mečeve i na njima uvek neko odskoči. Od momaka koji su u sredu igrali protiv Radničkog, a među njima je i Spremo, neko će sigurno dobiti šansu protiv Radnika i to možda i u startnoj postavi.
A odgovor stoji u spisku igraca na superliga.rs. Spremov broj je 95. Spisak na sajtu superlige jasno kaze:
superliga.rs napisao: 66 BEMPAH Joseph Owusu
99 MIHAJLOVIĆ Stefan
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Turija »

66 pa 99. Kako ce onda igrati 95 u Surdulici?
Da li neko u Vosi, uopste, razmislja o pravnim stvarima, na kraju i o Klubu?
Predsednik Skupstine nam je pravnik, zar ne? Barem je tako pisalo u novinama.
A trenera mislim da Vosa, uopste, ne zanima. Zanima ga samo njena trenerska klupa.Na areni , onomad, rece da je bio opet na utakmici cz (protiv Radnickog).
Super mu je u NS - sat voznje do omiljenog stadiona.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Rabba »

Nema tu pravnih nesporazuma Turija :)

Mene interesuje zasto Vanic nije uredno odgovorio: "Nece, posto Milan Spremo nije registrovan za superligu" :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Душан »

Rabba napisao:Nema tu pravnih nesporazuma Turija :)

Mene interesuje zasto Vanic nije uredno odgovorio: "Nece, posto Milan Spremo nije registrovan za superligu" :)
Мислиш да он зна кога уопште има на располагању?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Turija »

Rabba, imas odgovor u postu - ne zanima ga. Verujem da ni ne zna ko je registrovan, a ko nije.
Svi njegovi odgovori su opsti, okruglo pa na cose, uz tarabu, da ne pogresi. Nikad konkretno.
Lalatovic je bar zeleo rezultat sa Vosom i borio se za njega, iako se ogresio o neke igrace, a nekima poklanjao minutazu iz sujeverja u nizu dobrih rezultata, kao ,,talicnima,,. Kod njega su morali da trce 90m, osim talicnog golmana.
A jeste i pravno pitanje, ako neregistrovan igrac bude na terenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Voja »

realno kukamo za previse igraca koji ama bas nista nisu pokazali u dresu Vojvodine
Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Rabba »

Vojo, ovde se ne radi o kukanju i konkretnim igracima. Radi se o alibi-treneru, u kao-klubu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Душан »

Шта рећи за утакмицу која почиње за неких пола сата, осим да смо у таквом стању да би победа била равна сензацији. Срећно момци, и само храбро шта друго рећи.
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Dragojlo »

Eto, vodimo... :mafia:
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Banat »

0 - 2
Interesantno :mrgreen:
Ništa još ne piše za strelce na rezultatima

EDIT: Subotić dao prvi gol
Poslednja izmena od Banat u Sub Jul 29, 2017 8:23 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Душан »

Водимо 2:0 после 17 минута, шта се дешава :mrgreen:
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Dragojlo »

Prvi dade Subotić....
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo: Radnik - VOJVODINA, subota 20h

Post od Karlsson »

Kakvu ekipu je Vuković sklopio!
Zaključana tema