1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Zaključana tema
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od N13 »

Ono sto mi se vise svidelo od same pobede je radovanje Bempaha. Tolika sreca, kao malo dete. Tolika zelja za igrom, toliko emocije kod gola... To nisam video jako jako dugo. A covek do pre par meseci nije ni cuo za Vojvodinu.
Pustite tog decka da igra vise, to je ono sto fali ovom timu!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Душан »

Онај старт над Михајловићем је пенал као врата, али брат Бембах искористио предност :mrgreen: Не знам зашто нападате Алвеша, момак је добио доста ваздушних дуела, а доста је лопти пресекао. То што је грешио, није он крив што су нам везни играчи толико креативни да сваку лопту морају да враћају штоперима. Од њега се не очекује да организује игру него да зауставља нападаче. Фали нам креативац и то много.Мићин је за многе изненађење, и за мене. Михајловић може бити користан ако Малбашић буде играо на крилу, и када би нам бекови били употребљиви у нападу. За оно синоћ сасвим коректно ,тукао се са њиховим штоперима, и на неки начин један од најзаслужнијих за гол Бембаха.
afroditi
Postovi: 45
Pridružio se: Sub Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od afroditi »

Ono juče je bila fora da glumimo da nam ne smeta Vuković, tako? Recite mi da je tako molim vas.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Протомајстор »

Turija napisao:.
Vojo, gde je Vulević trener?Da je li sa njima dvojicom tada došao i Matijašević u Vošu?Čisto podsećanja radi.
Колико се сећам дошла су тројица, која су претходно играла у Лучанима. Ванић, Вулевић и можда Матијашевић.

Иначе, за мене је јуче највећи утисак Планић који је класа и већ би требао да пакује кофере за печалбу. Камо среће да имамо играча са таквом техником у свакој линији тима.
Затим, Петар Мићин који је чини ми се уотребљив и на позицији организатора игре.
Роцков без грешке. Такође ми је било уживање гледати Вукасовића.

Слаби су били Суботић (друголигашки играч), Месаровић (предуго у игри, зашто не Зличић?) и Алвес, који је синоћ обрукао Бразил са својим несигурним пасовима. Свој тројици замерка је на немању муда.

Остали су били на нивоу својих могућности.
Добро је то било. Ни 0:0 не би било лоше, ни незаслужено. Реално, био је по један шут у оквир с обе стране, у оба полувремена. Они свој шут у надокнади нису искористили​.

На крају, честитке и Ванићу, победио је бољег од себе. Није ми ништа мрскији од колеге цигана Лалата, бар је играо у дресу Више.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od madda fakka »

N13 napisao:Ono sto mi se vise svidelo od same pobede je radovanje Bempaha. Tolika sreca, kao malo dete...
Kao onomad brat Sepuja kada je dao gol od silne srece srusio dete koje je dodavalo lopte iza gola :mrgreen: Nazalost sam bio sprecen da dodjem na utakmicu pa sam odgledao drugo poluvreme. Ne znam u cemu je problem sa nasim igracima u zoni napada sakrivaju se iza protivnickih odbrambenih ne mogu par zicera da ubodu. Malbasic delovao kao da je klasu iznad svih na terenu. Necu im uzeti previse za zlo tek je pocetak sezone. Uprava napolje :!:
I Bog je Slaninar...
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od vdn slaninar »

Slozio bi se sa N13 stvarno je Bempah pokidao i igrao sa tolikom zeljom koja nije vidjena skoro,mogu da mislim kako bi Mery kidao,njima je to sansa da pobegnu od bede i da dobiju ugovor u Evropi,nasi mladji igraci treba da se ugledaju na njih.Inace igramo standardan superligaski fudbal bez igre,fali 1-2 kreativna vezna igraca,krilni napadaci bezopasni.Presrecan sam zbog neocekivane pobede,Cuka igrala bez muda i zasluzila poraz.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Turija »

Borčevac, svaka čast za želju i izdvojeno vreme da pogledaš utakmicu Vojvodine.
Vidim da je i Dnevnik postavio link za gledanje cele utakmice (da li je to u pitanju samo ova utakmica ili praksa i za ubuduće, videćemo?).
Ko želi, može da pogleda prenos celog meča Vojvodina-Čukarički na ovom linku
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/bem ... 21-07-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od KoKanidja »

Vojo, Bempah tako igra fudbal, otvara se i trazi igru, fizicki je sigurno najspremniji, nebitno da li je zadnji vezni ili ofanzivni vezni, sad je bio dobio obaveze da kvari i napada zadnju liniju i da ne treba puno da se vraca nazad, a Belic mu je rekao da "hvata" odbijene lopte, da ih ocekuje i bude "u pripravnosti" za njih. I eto, to se i desilo.
Sto je i Vanic na kraju rekao, stvarno je ovo zasluzio svojim trudom, radom i odnosom prema Klubu. Morao sam jedno 100 puta da pustim snimak da vidim tu srecu kod gola :)

Inace po meni utakmica onako nista posebno, imali smo jednu sansu za 90 minuta sto nije dobro uopste. Ne slazem se sa dosta stvari ovde sto se reklo, tj. nekako to vidim drugacije, ali necemo sad o tome diskutovati, al definitivno mi navijaci vidimo fudbal nekad skroz drugacije, to nema sanse da se udovolji :)
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Cane »

Što bi se reklo, kako smo se nadali odlično smo se udali. :)
Jasno.je da nas je većina došla s ubeđenjem da će uslediti poniženje na terenu, pa nas je stoga ovakav razvoj događaja oduševio, mada treba biti svestan da je pobeda više rezultat srećnih okolnosti nego zasluga i stanja na terenu ali neka. Dosta smo puta mi bili ti koji ovako gube utakmice na samom kraju, pa je red da nam se bar malo i vrati.
Igra i viđeno na terenu? Bilo je svega. Lepih poteza koji bude nadu, dobrog zalaganja kod nekih, potencijala,kao recimo kod Mićina, ali i izgubljenosti i teškog nesnalaženja, zbog čega bi nas neki drugi kaznili s par komada ali očigledna Čuka i pored većinski kvalitetnijih pojedinaca sinoć nije delovala kao tim s idejom i sposobnošću da je realizuje. Iz nekog razloga nisu igrali presing što sam ja lično.ocekivao i čemu bi se mi s trenutnim stanjem u odbrani,a pogotovo vezi, teško suprotstavili. Idemo dalje pa ćemo videti sta nam nose naredne utakmice, možda nas ovi "otpisani" momci još koji put ovako prijatno iznenade.
Za mene je, pored pobede i strelca, utisak večeri bilo to što je Lalatović dobio ovacije na ulasku, a takođe i to što se po završetku pozdravio i čestitao baš svakom našem igraču i očigledno i pored rivalstva ispoljio prijateljski odnos prema Voši. Respect!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Voja »

KoKanidja napisao:Ne slazem se sa dosta stvari ovde sto se reklo, tj. nekako to vidim drugacije, ali necemo sad o tome diskutovati, al definitivno mi navijaci vidimo fudbal nekad skroz drugacije, to nema sanse da se udovolji :)
Vidi,neko ima priliku da zivi sa tim igracima,da prica sanjima,neko ima priliku da bude na terenu pored njih za vreme meca,neko dodje da ih gleda uzivo,neko gleda i prijateljske,neko bude uz TV,neko u trenutku prenosa ima goste pa i ne moze 100% da se posveti utakmici,neko je juce 70% utakmice proveo razaznajuci nase igrace (Zvivkovic meni isti Trujic :D ),neko gleda utakmicu a zena mu iznad glave psuje sve zivo,jer na RTSu Selo gori... ima nas svakakvih i zato svako na svoj nacin dozivi ucinak svakog igraca,sto je po meni sasvim normalno. I uvek ako 50 forumasa kaze da je neko bio dobar,a 20 da nije,verovacu vecini. A forum i sluzi za to da se situacija sagleda iz svih uglova,a sto da ne i strucni stab nije svemoguc,mozda se i njima prosire vidici citajuci pojedine komentare ovde. Ljudi ovde vole Vojvodinu,vole fudbal i to treba postovati :cheers:
Slika
Lokalpatriota
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Jul 10, 2017 10:28 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h

Post od Lokalpatriota »

Pera Centar napisao:Od 1989. godine sam bio protiv svih uprava predsednika i finansijera, ali navijam za Vojvodinu.
Eto, super receno. I nije malo za razmisljanje kako se uprave samo redjaju, a sve ostaje potpuno isto?
Pera Centar napisao:Gledam zato sto su utakmice koje igra Vojvodina za mene vise od fudbala.
Pa bas zato sto je Vojvodina za sve nas ovde mnogo vise od fudbala treba shvatiti da se do sad radilo naopako, da nije problem u ovoj upravi ili onoj upravi, vec da je srz trula i da se mora sto pre okrenuti potpuno novi list.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Beonic »

Turija napisao:
Danilo napisao:Mihajlovic je dobar spic , mnogo bolji od Ascerica,Pavkov...treba mu malo podrske od svih nas.imao je ili ima prgavu narav ,ali na treneru i timu je da to iskoriste na pravi nacin, na terenu.Kao klinja bio je dominantan u svon uzrastu

https://youtu.be/Jab6sxe8kaI" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne moze ovo svako
Slažem se i napisao sam sinoć da Mihajlovica može (is)koristiti.
Žustar je, snažan i ima jak nagon za borbu i gol, kao što smo sinoć videli i od Bempaha, s tim što Bempah ima i brzinu, a to ubija domaće fudbalere.
Malbašić, Bempah, pa i Mićin (u perspektivi) su nerešivi problemi za spore odbrane srpskih timova.
Pričamo o tome kako klub propada, kako su navijači ranije menjali uprave i kako Vuković ovo Vuković ono, a gomilu ljudi na stadionu i ovom forumu podržava Stefana Mihajlovića koji je ubio nedužnog čoveka i nikada nije odgovarao za to zato što ima veze i zato što je pobegao iz države jedno vreme. Takav neko nam igra u klubu i vi ste sasvim ok sa tim? Mene je iskreno sramota što je moja Voša tako nešto dopustila i tribina koje su smirene po tom pitanju. Samo se zamislite u poziciji ljudi u toj porodici čijeg najmilijeg je ovaj usmrtio, a od tada nije preuzeo na sebe ni trunku krivice i trčka po terenima, još u našoj zemlji i zarađuje preko prosečne pare.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Stexman »

Momku traje sudjenje, a niko nije kriv dok se ne dokaze! Ako ga sud osudi robijace i to je to. Ja sam prvi rekao da je glup potez dovoditi igraca koji moze da ode na robiju ali sad je tu i nije na nama da izigravamo sudije i presudjujemo.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od Cane »

Stexman napisao:Momku traje sudjenje, a niko nije kriv dok se ne dokaze! Ako ga sud osudi robijace i to je to. Ja sam prvi rekao da je glup potez dovoditi igraca koji moze da ode na robiju ali sad je tu i nije na nama da izigravamo sudije i presudjujemo.
Slažem.se u potpunosti. Pri tome ne treba gubiti energiju na njega nego na stvarne krivce za situaciju u kojoj se klub našao. On je samo produkt pogubnih dešavanja i toga što je neko dao klub na milost i nemilost jednom bahatom i nedoraslom primitivcu. Tu leze problemi i tim će se neko morati pozabaviti, pre ili kasnije. Sinoć nam se sreća osmehnula ali na žalost realno stanje je mnogo gore i to će se videti. Uskoro. Voleo bih da grešim ali bojim se da nije tako.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:0 (0:0)

Post od ernesto »

Soraja majstore,vodi na ms do titule :dance2:
Zaključana tema