fkvojvodina.com

It is currently Sun Aug 20, 2017 5:10 am

All times are UTC + 1 hour

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 103 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
 Post subject: Re: 1. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak 21.07. u 20h
PostPosted: Thu Jul 20, 2017 12:38 pm 

ernesto wrote:
Od samoc pocetka treba krenuti: UPRAVA NAPOLJE!!!

I na svako pozivanje severa prema istoku ili zapadu treba odmah krenuti sa uprava napolje a mozda i skandiranjem Nikoli Trujicu.

Profile  

PostPosted: Thu Jul 20, 2017 1:13 pm 

Nas mentalitet ubi,mogu da se kladim da nece biti UPRAVA NAPOLJE cak i ako izgubimo!

Profile  

PostPosted: Thu Jul 20, 2017 2:37 pm 

Forza Voša wrote:
ernesto wrote:
Od samoc pocetka treba krenuti: UPRAVA NAPOLJE!!!

I na svako pozivanje severa prema istoku ili zapadu treba odmah krenuti sa uprava napolje a mozda i skandiranjem Nikoli Trujicu.

И Стаменићу. А и Пушкарића и Ожеговића треба поздравити.

Profile  

PostPosted: Thu Jul 20, 2017 3:09 pm 

Jel se to samo meni čini, ili se smeši prvi start Mihajloviću, već sutra?

Nije registrovan Spremo, Bubalo je povređen... Čini se ili Živković na krilu, Malbašić u špicu, ili Malbašić na krilu, Mihajlović u špicu...

Mali Živković mi ni malo ne uliva neko poverenje, protiv Proletera je bio bukvalno nevidljiv... Mihajlovića odbijam i da komentarišem...

Profile  

PostPosted: Thu Jul 20, 2017 3:44 pm 

severozapad wrote:
Sve kapiram ali ne i da se Vojvodina piše malim slovom a drugi klubovi velikim.

Видиш да је трол

Profile  

PostPosted: Thu Jul 20, 2017 5:24 pm 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... sa/n1qxx9e
Mozemo reci za Lalatovica i ovo i ono, ali on sebi ne bi dozvolio da pred mec sezone, ode da igra utakmicu za veterane zvezde, kao sto je ,,spasilac,, Vanic ucinio, a Vosa ispade iz Evrope, kao neki seoski klub.
Veoma postujem ovo sto je Lalatovic izjavio, sada kada nije morao. Ostala je samo mracna senka u mecu sa zvezdom. Ali ok, ipak je to emocija. I nasem Vujketu, Vojvodina je bila u srcu iznad svih.
Ovo sada sto je Lalatovic rekao vrlo je korektno, iako na nasu zalost nije tacno, jer pregazice Vosu, kao plitak potok.

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  

PostPosted: Thu Jul 20, 2017 5:36 pm 

Bitno je da Vanić ne odustaje od titule. malo me sramota i u njegovo ime. :oops:

Profile  

PostPosted: Thu Jul 20, 2017 6:31 pm 

Taj vanic je smesan kao crtani film. Jasar je za njega Murinjo licno. Prosto neverovatno da neko moze posle samo jedne zvanicne i jedne generalke prijateljske da izgleda kao da je potpuno izgubio kompas. Uzas...

Profile  

PostPosted: Thu Jul 20, 2017 6:34 pm 
Dežurni spiker

U ruznalu na samo 5cm razlike u dva teksta pisu razliciti termini meca,jedan je 19h drugi 20. U medjunarodnoj rubrici Vukan Savicevic daje izjavu kako ce njegov Slovan valjda pobediti Brana i Bran se spominje na par mesta u tekstu. Ima li u ovoj zemlji bilo sta normalno vise!?

Profile  

PostPosted: Thu Jul 20, 2017 10:38 pm 

Kad smo vec kod Brana, Ruzomberok ih razmontirao u Norveskoj i prosao dalje.

Profile  

PostPosted: Fri Jul 21, 2017 11:44 am 

Turija wrote:
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/pocinje-superliga-lalatovic-potvrdio-odlazak-radonjica-u-zvezdu-pred-premijeru-sa/n1qxx9e
Mozemo reci za Lalatovica i ovo i ono, ali on sebi ne bi dozvolio da pred mec sezone, ode da igra utakmicu za veterane zvezde, kao sto je ,,spasilac,, Vanic ucinio, a Vosa ispade iz Evrope, kao neki seoski klub.
Veoma postujem ovo sto je Lalatovic izjavio, sada kada nije morao. Ostala je samo mracna senka u mecu sa zvezdom. Ali ok, ipak je to emocija. I nasem Vujketu, Vojvodina je bila u srcu iznad svih.
Ovo sada sto je Lalatovic rekao vrlo je korektno, iako na nasu zalost nije tacno, jer pregazice Vosu, kao plitak potok.

Iako sam u startu imao ogromnu rezervu i negativan odnos prema njegovom dolasku, priznajem da sam pogrešio jer je Lalatović sve vreme boravka na našoj klupi bio više nego korektan, a uz to i pokazao mnogo više emocije za Vošu od mnogih "naših". Takođe, koliko god je mogao borio se s vetrenjačama, savezom, sudijama i ostalim nefudbalskim stvarima, zbog čega je svaki čas dobijao kazne i opomene i često bio pljuvan u medijima za koje znamo ko ih kontroliše.

Svi pominju te mečeve sa zvezdom, ali realno gledano do danas niko nije izneo bilo kakav ozbiljan i iole proverljiv argument da on tada nije želeo pobedu nego je eto bio srećan zbog poraza. Sve se svodi na lične utiske, koji mogu a ne moraju imati veze s realnošću. Eto, posle ga nije bilo pa nam se desio onaj veleobrt na Karađorđu, a ja sam ubeđen da bi pod njegovim vođstvom ta utakmica bila drugačije završena, ali i to je takođe samo moj utisak, jer ko zna šta bi bilo kad bi bilo. Uostalom, setimo se da je baš on zaustavio onaj "neverovatni i rekordni niz pobeda" o kojem su trubili do iznemoglosti i duvali se da su u 2-3 evropska kluba po tome i da će postaviti nedostižni rekord. U svakoj izjavi je na pitanja o zvezdi iskreno odgovarao da su oni klub kojem u svakom pogledu duguje mnogo i najviše, ali da kao profesionalac prvenstveno zastupa interes kluba u kojem se trenutno nalazi, tada smo to bili mi.Za mene sasvim dovoljno da ga poštujem.

Na stranu i to da sam 100% siguran da bi sa njim i drugačijim prilikama u klubu sad mislili o trećem kolu kvalifikacija, a ne bavili se ovom kataastrofom i tugovankom, ali to je sad posebna priča.

Zbog svega toga, ja ću ga, pored Puškarića i Ožegovića, večeras pozdraviti kad se pojavi na stazi, a siguran sam da ni njemu ovo večeras neće biti jedna od onih običnih utakmica i da će imati drugačiji osećaj od prvog trenutka kada se pojavi na Karađorđu.

Profile  

PostPosted: Fri Jul 21, 2017 12:30 pm 

Ko iole normalan moze i dalje da ide na utakmice nakon svega sto su nam ovi skotovi uradili?

Profile  

PostPosted: Fri Jul 21, 2017 12:40 pm 

Ja i dete vodim,bolest.

Profile  

PostPosted: Fri Jul 21, 2017 2:29 pm 

Lalat nije izgubio u novom sadu dok je bio u vosi
ocekujem da ce nam pokazati gde smo
primamo 3 4 komada bez sikiracije

Profile  

PostPosted: Fri Jul 21, 2017 3:34 pm 

Lokalpatriota wrote:
Ko iole normalan moze i dalje da ide na utakmice nakon svega sto su nam ovi skotovi uradili?

Sad je pravo vreme da se ide na stadion, podrzi Vojvodina i otera peta kolona!

Profile  

Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 103 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour