35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

Post od Душан »

Рече Рака Ђуровић да смо оштећени.Спремов гол чист као суза,а Планићев старт није чак ни фаул а камоли жути картон.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

Post od Stexman »

Kako se pokazao ovaj novi crni brat? Jel moze neki info? Koliko je igrao, kako je izgledao na terenu? Gde su ga bacili, na koju poziciju?
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

Post od N13 »

Nije igrao puno. Bio je na desnom krilu. Imao je jedan odlican potez, kad je protivnika izlomio jednim laznjakom i sprintom posle toga.
Kasnije nije ni dobijao loptu vise, mada kod jedne kontre bio je potpuno sam ispred golmana, ali je neko od nasih (Knezevic cini mi se) bio prilicno skrt i pokusao sam da zavrsi.
Uglavnom nije bilo vremena da se pokaze, ali deluje prilicno brz, i ima zelju da se pokaze... Dosta trci.
Mogao bi u naredne dve utakmice dobiti vecu minutazu.
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

Post od PelezinhoFkv »

Stexman napisao:Kako se pokazao ovaj novi crni brat? Jel moze neki info? Koliko je igrao, kako je izgledao na terenu? Gde su ga bacili, na koju poziciju?
a ovacije (prilikom tih par dodira sa loptom) je dobijao kao da je Ronaldinjo lično :mrgreen:
"Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, i još čudnije: kako nam često baš to malo nedostaje!" :roll:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

Post od lazarr »

Dovođenje afrikanaca bi mogao i trebao da bude naš strateški cilj. Naravno uz razvoj omladinske škole.
S obzirom da je škola u zadnje vreme vrlo zapostavljena (ogromna greška) trebalo bi se okrenuti dovođenju tamnoputih igrača.
Oni fizički našu ligu mogu da pregaze lagano. Dekadentni i spori fudbal kakav se ovde igra njima savršeno odgovara.
Uz to, vrlo su jeftini i veoma motivisani i željni dokazivanja. Još jedan vrlo važan momenat je to da nemaju nikakav kompleks od "blizanaca" i da ih verovatno te utakmice motivišu a ne kao naše domaće igrače mahom pogubljene pred pomenutim "veličinama"....
Imamo Vujadin Boškov u kome mogu da borave, restoran u kome mogu da se hrane i treniraju i sve to za malo para. Dovoditi ih gomilu, 20-30, koliko treba, izvršiti probe, selektirati i potpisati po 2-3 najbolja.
Uvek će dati više nego neki isluženi, nemotivisani povratnik iz inostranstva koji je nekada bio dobar igrač.
A i mogu se prodati.
Tako bih ja....
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

Post od Marcello »

Minja napisao:
lazarr napisao:Dovođenje afrikanaca bi mogao i trebao da bude naš strateški cilj. Naravno uz razvoj omladinske škole.
S obzirom da je škola u zadnje vreme vrlo zapostavljena (ogromna greška) trebalo bi se okrenuti dovođenju tamnoputih igrača.
Tako bih ja....
Више ништа не разумем... Па, да ли нам требају странци или нам не требају странци? Клупски стручњаци, где смо данас по том питању?
Klupski, šta?! :wink:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Zaključana tema