35. kolo: VOJVODINA - Radnički 0:0

мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by мализека »

N13 wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1259852

Pa majku vam lopovsku.
Terati upravu ako bude muljanja danas!!!

Само поштено па ко кога превари. :rolll:
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by ragazzi di Neoplanta »

Minja wrote:
N13 wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1259852

Pa majku vam lopovsku.
Terati upravu ako bude muljanja danas!!!

Bilo je ovakvih incidenata sa kladionicama i ranije, pa nisu dolazili prognozirani tipovi. Te kvote nista ne moraju da znace. Kocku ne igram, necu se kladiti, ali ko tako baca pare ili popunjava svoj budzet ili, jednostavno, unosi draz u ovo sto mi ovde zovemo fudbal, nije zgoreg da malo reskira i uplatiti koji dinar na keca. Kada vec toliko daju...

Prosto, ne zelim da verujem da ce Rasa Batak, kojeg i licno poznajem kao odlucnog coveka, dozvoliti sebi luksuz da vodi namestenu utakmicu. Takva mrlja nikome ne treba u CV-u.
Vidiš da nećemo pustiti, nego ćemo "odmarati igrače i dati šansu klincima". Umesto da ovu tekmu kući lepo zacementiramo odlazak u evropu, jer teorijski ne da postoji šansa da ispušimo, nego da je sve pošteno ovu tekmu bi morali izaći u najjačem sastavu. Ali pošto će Mladost da ispuši izlet u Evropu, izgleda je normalno da se mi opustimo.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by fare »

Ljudi moji šta se čudite ko je direktor Radničkog? Kokeza samo treba rešiti rebus i sve je jasno Zvezda - Voša-Kokeza-Radnički i to vam je to. Ali sada vidim strmoglavo pada kvota na nas sa 5 na 2,80 i bolje im je da se ne zajebavaju sa tim stvarima pošto su već dovoljno gneva navukli na sebe.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by Душан »

У Балкан бету кец на Вошу 1,85 једино је у Моцарту 2,8.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3930
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by Rabba »

Neizlecivi wrote:...Stamenica bih pre voleo da gledam, nego Knezevica koji ima ekstremno dobre predispozicije i kvalitete, ali nikako da uradi nesto...
Ja bih iskreno na krilu iduce sezone kao startere najradje gledao obojicu... Generalo kao navijaci smo kratkog pamcenja, drvlje i kamenje je bilo osipano i po Malbasicu kad je dosao, danas tim prakticno ne moze da se zamisli bez njega, a dodatno, decko uzima titulu najboljeg igraca sezone lagano :) Titulu koju mi dodeljujemo :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by Danilo »

Minja wrote:Rastavac, Batak, Jovanovic, Markovic, Pavlovic, Neziri, Belic, Boskovic.... kakve vise veze ima kako se zove i preziva trener Vojvodine?
U pravu si .
Problem je druge prirode
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by Danilo »

Jel stvarno bila kvota na nas 5,5 kao sto su preneli neki mediji
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by Dragojlo »

Da, i još uvek je između 4 i 5, u zavisnosti od kladione...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1452
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by Neizlecivi »

Ja sam danas iz liste odigrao na nas kvota 1.9 i ova mi otkuca tiket, kvota na nas 5.9 u MaxBetu :) Nakon toga se kvota menjala, skakla i padala jedno pet puta...
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by vdn slaninar »

Igrao sam ja keca u maxu 5.9 na nas.
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by fare »

Kruzi neka prica da je UEFA poslala specijalne posmatrace na sumnijve utakmice sirom evrope a ja mislim da smo jedni od favorita sa ovom kvotom ,prica se da ce kazne biti drasticne i za klubove a bogami i saveze izbacivanje u nizi rang,oduzimanje bodova i suspenzija iz evrope pa neka se danas nasi zamisle sta rade :D .
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by Vosa je sve »

fare wrote:Kruzi neka prica da je UEFA poslala specijalne posmatrace na sumnijve utakmice sirom evrope a ja mislim da smo jedni od favorita sa ovom kvotom ,prica se da ce kazne biti drasticne i za klubove a bogami i saveze izbacivanje u nizi rang,oduzimanje bodova i suspenzija iz evrope pa neka se danas nasi zamisle sta rade :D .
sta ce oni kod nas, kad je sve ko suza cisto
to su potvrdili i kokeza i karadzic :cry: :cry: :cry: :cry:
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by ernesto »

Kako igramo?
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by fare »

Po statistici ko babe !!!! Vidim igramo bez Melega (ni na klupi),Palocevica,Vukasovica, nema ni Puske ali zato je na klupi Bempah :) .
Last edited by fare on Sat May 13, 2017 8:18 pm, edited 2 times in total.
User avatar
N13
Posts: 2000
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Radnički, subota 19h

Post by N13 »

Igramo očajno što i nije začuđujuće, ali srećom pa Niš igra još gore.

Ali suđenje nikad gore ove sezone. Ovo je kriminal na stadionu. Poništen nam čist gol, 5 nepostojećih ofsajda svirano, 10 faulova u napadu... A i u odbrani kad god igrač Niša padne, obavezno faul i karton.
Navikao sam da nas sudije uništavaju, ali ovo danas je čak i za naš fudbal previše.
Locked